Melyik részre utazol?
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fireman
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228 Üzenet linkje2005-04-02 16:12:52 

Nem hiszem, hogy elfogult lennél icon_lol.gif
Görögország csodaszép, a legszebb.....
Vagy én is elfogult vagyok icon_eek.gif
Itt szerintem mindenki ezt vallja, hiszen ha másképpen gondolná nem lenne itt regisztrálva
fm

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Db07
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230 Üzenet linkje2005-04-02 16:35:37 

Jaszu mindenkinek ,üdv Iacca!

Köszi a sorokat amiket írtál, remélem mi is meg tudjuk csodálni ezt a más világot. Jó utat nektek és mindenkinek!

icon_biggrin.gif

# 18
Ibolya
Figyelmeztetve
Vendég



Nincs beírva úticél.
#289 Üzenet linkje2005-04-25 19:37:14 

Az elmúlt évek helyszinei: Vrasna...Sarti....Pefkohori. Idén Paralia a cél.
Eddig mindig óvakodtunk tõle, igyekeztünk csendesebb helyeket keresni. A gyerekek már megnõttek és ide talán közelebb vannak a Meteorák. Majd meglátjuk. Ha Görögország akkor rossz nem lehet.
Minden évben elsõ utam a tengerpartra vezet, és úgy érzem hazaértem. Visszajönni egyre nehezebb.

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Mia_
Aktív fórumos
Aktív fórumos
338 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#292 Üzenet linkje2005-04-26 08:33:09 

én paralián voltam elõször, itt láttam meg életemben elõször a tengert. azóta szerelmes vagyok görögországba. icon_smile.gif
utána többször is voltam paralián, szerintem neked is tetszeni fog. icon_smile.gif

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#293 Üzenet linkje2005-04-26 14:19:58  Idén hová utazol?

Sziasztok!
Idén Kos szigetére utazom, mert a Dodekanosz szigeteken még nem jártam. Imádom Görögországot, hiszen ilyen gyönyörû kék eget, és tengert nem nagyon láttam máshol, pedig sok felé jártam már. Ez lesz a kilencedik nyaralásom, amit Görögországban töltök. Tavaly "hûtlenkedtem", mert Tunéziába mentünk nyaralni. Nem mondom, hogy rossz volt, de a párommal ott is azt emlegettük, hogy milyen jó lenne most egy tavernában Frappét inni, Kalamarit és Tadzikit enni. Szóval a szívünk mindíg visszahúz ebbe a gyönyörû, nyugodt, kedves emberekkel teli országba.

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#301 Üzenet linkje2005-04-27 14:28:14  Nei Pori

Idén Nei Poriba megyek már harmadszorra, mert egyszerûen nem tudom megunni! Talán azért vagyok annyira szerelmes ebbe a kis faluba, mert Miához hasonlóan én itt láttam meg elõször a tengert!

Itt viszonylag sok fakultatív programm van. Eltudok menni például Thessalonikibe, az Olymposra, a Meteorákhoz, Skiathosra, Athénba, stb.
Ez azért jó, mert pl.: a Chalkidiki-félszigeten lévõ nyaralóhelyek közül nem biztos, hogy találsz olyat, ahonnan tudsz például Athénba menni vagy Skiathosra, amit nagy kár lenne kihagyni!

Na meg persze az ismerõsök!A görög emberek szeretnek ismerkedni, és ha megismerkedsz kint valakivel, akkor nem árt ha tartod is vele a kapcsolatot és idõnként (ahogy anyagi helyzeted engedi) meglátogatod, mint tenni fogom én ezt nyáron.
Elvégre ápolni kell a görög-magyar kapcsolatokat icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

# 22
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#352 Üzenet linkje2005-05-09 15:21:52 

Sziasztok!

Idén megyek elõször Görögországba. A Halckidiki félszigetre, Toroniba megyünk július végén 1 hétre. Ha valaki volt már ott, kérem, ossza meg a tapasztalatait! Elõre is köszi!

# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#353 Üzenet linkje2005-05-09 15:30:29 

Toroni jó kis nyugodt hely, még bõven kiépülõben van.
Nem túl sok szálloda, apartman, néhány tavertna és üzleten kívül nem sok minden van a faluban, viszont nagyon tiszta a víz a tengerpartján. Pihenésre és kirándulások kiindulópontjaként nagyon jó választás.

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katerina
Aktív fórumos
Aktív fórumos
115 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#560 Üzenet linkje2005-06-15 12:23:53 

Sziasztok!

Idén harmadszorra megyek Stavrosba, imádom ezt a kis halászfalut és a hangulatát! Elõzõ úticéljaim közé tartozik a Stavros mellett elterülõ Nea Vrasna és Asprovalta is, ahová érdemes ellátogatni szerintem azoknak, akik Stavrosban nyaralnak. (ja és Vrasnában ebédeljetek a Jorgosnál - kb.150 méterre a parttól - !) icon_lol.gif
A szüleim most jöttek haza, azt mesélték, isteni a tenger!Ugyanabban a szállodában szálltak meg, ahová mi is megyünk, a STAVROS BEACH Apartmanhotelben (www.diaszeustravel.hu).Pedig a helyiek állítják, május 25 körül szakadt az esõ 4 napon keresztül.Féltünk is, hogy túl hideg lesz! icon_redface.gif
Alig várom az augusztus 9-ét!!!!

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Torga
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#603 Üzenet linkje2005-06-17 20:16:46  Sziasztok!

Júli végén megyünk 2 hétre Asprovaltára kocsival! Már voltunk ezen a vidéken, de nem tudunk eltelni vele! Fakultatív kirándulásként 1 napot Thassos körbeautózására szeretnék fordítani. Tud valaki segítséget adni a Keramotiból induló kompok árait és menetrendjét illetõen? Köszönném szépen!
# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#604 Üzenet linkje2005-06-17 20:30:47 

Én július közepén harmadszorra megyek Nei Poriba! Fakultatív programként már több helyen voltam, és idén szeretnék az Olymposra menni! Tudnekem valaki tippet adni öltözködés ügyileg? Nyilván legyek sportos és könnyed! De mennyire legyen a ruha meleg?
# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#605 Üzenet linkje2005-06-17 20:34:45 

Kabátot ne vigyél az Olymposzra se...
Legalább is nyáron ne. Elég egy pulcsi meg esetleg vékony naci.
Olyan magasra úgysem fogsz felmenni, hogy fázz...

Az Olymposz gyönyörû hely, leírhatatlan látvány fogad majd...
Kötelezõ program!

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#606 Üzenet linkje2005-06-17 20:39:12 

Már alig várom, hogy lássam azt a gyönyörû látványt!
Köszönöm a tippet!

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#607 Üzenet linkje2005-06-17 20:43:05 

Torga!

Itt nézz körül, hátha találsz valami használhatót:

https://www.greek-islands-travel-ferry-schedules.com/fs_thassos.htm

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Torga
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#611 Üzenet linkje2005-06-18 07:24:45 

Jox!
Nagyon szépen köszönöm!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
<   1 2 3 ... 78 79 80   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu