Milos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82649 Üzenet linkje2008-10-07 20:13:03 





KOMPMENETREND a link alatt...


# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#82651 Üzenet linkje2008-10-07 20:21:51  Válasz a #82649. hsz-ra Előzmény #82649

Szevasztok,

látom megindult (avagy folytatódik... icon_smile.gif ) a Milos-láz. icon_smile.gif Még, még...

Andi,
véletlenül jövő évi menetrendet nem tunál inkább belinkelni? icon_razz.gificon_wink.gificon_biggrin.gif

Hetek óta infót gyűjtök a szigetekről, és persze mindig éppen oda szeretnék menni jövőre, amelyikről éppen olvasok. (Így a többi szigetes topikot is nyugodtan fel lehet hozni... icon_wink.gif Először és leginkább csak a Kikládokra koncentráltam, de nemrég elkalandoztam pl. Leros és Lipsi felé is gondolatban... )

Nade visszatérve Milosra, nem csodálom, hogy annyira el vagytok ájulva tőle, én is eléggé bezártam a szívembe... Tényleg annyira bajos és drága eljutni oda...? Sokat segítene, ha lenne konkrét információ, de gondolom, az majd csak jövőre akad...

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82652 Üzenet linkje2008-10-07 20:23:43 
















# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82653 Üzenet linkje2008-10-07 20:25:04 

Muszáj, hogy itt fürödhessek!!!!!!!!!!!!!! icon_razz.gif


# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82654 Üzenet linkje2008-10-07 20:28:08 

Szia Haspók!

Menetrendet majd leakasztunk valahonnan. icon_smile.gif
Én pontosan így vagyok, ahogy te. Amelyik helyről éppen szép képeket látok és rázsomgok, arra vagyok pár napig beindulva, aztán másikra. Mi tavaly mentünk majdnem Keára, de nem mertünk magánúton foglalni. Az idei Kos megtörte a jeget, most már bátrabbak vagyunk. Jövőre nincs, ami visszatartson. Csak még bizonytalan vagyok, hogy szigetugrálás, vagy szárazföldi körút lesz. Ha a szigetek, ígérem időben szólok, mit hogy szerveztünk, milyen szállásokat találtunk és akár szervezhetünk közös utazást is!!!! Én júniusra tervezem icon_smile.gif

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Gabako
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
300 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82655 Üzenet linkje2008-10-07 20:30:56  Re:

Haspók írta:
Tényleg annyira bajos és drága eljutni oda...? Sokat segítene, ha lenne konkrét információ, de gondolom, az majd csak jövőre akad...

hát mostmár mindnekit "útálok"...az a legszebb, hogy úgy gonoszkodtok, hogy közben azt hiszem, hogy kedvesek vagytok. icon_razz.gif és mégis...
de árak: konkrétumot nem tudok, de amikor mi néztük (kb 2 éve), akkor 2 emberre 2 hét jócskán több, mint fél milla volt apartmanban. És ebben nincs költőpénz, semmi. Akkor ez horror árnak számított (főleg, hogy, ha megnézed, hogy más szigetre egy 100-asért kijutsz) És kijutni is cinkes lett volna, mert Athénban kellett volna éccakázni. De ez régen volt..ha valaki kijut oda, és nem dicsexik el... icon_evil.gif

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Gabako
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
300 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82657 Üzenet linkje2008-10-07 20:35:49  dvd

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82659 Üzenet linkje2008-10-07 20:38:40 

Szerintem meg nem drága. CSomó szállás van a nemzetközi neten, angol és német oldalakon. Repjegy. kijön (most nem tudom, hogy Milosnak van-e egyáltalán reptere, de ha van) athéni átszállással fejenként 300-350 Euróból, oda-vissza. A kompok nagyon drágák és a szállások közt találni olcsót. Szerintem egy három hetes szigetugrálós dolog sem kerül fél millába (mi 1500 Euro felett nem is adunk ki pénzt az tuti, nyaralásra icon_smile.gif ). Annyiból szerintem meg kijön.
# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82661 Üzenet linkje2008-10-07 20:41:17 

Kea, Sefiros, Sifnos, Kimolos, FOlegandros, Paros a legközelebb eső szomszédos szigetek (és Santorini, Ios, Naxos, Siros) is szóba jöhetnek. Na, nekiállok ezek közül párat felderítani. Mondjuk 3 hét - 3 sziget felállásban tetszene az utazás. Két sziget már megvan: Kea és Milos. Nem lesz könnyű egy harmadikról dönteni icon_smile.gif De az is lehet, hogy Milos sokkal többet megér, mint egy hetet és csak oda kellene menni két hétre. ...
# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#82662 Üzenet linkje2008-10-07 20:46:33 

vojandi írta:
Szerintem meg nem drága.


Ez a beszéd! icon_biggrin.gif

Mostan persze nagy a szájam, mert még nem tudok konkrét dolgokat, de egyet biztosan: emberek tömegei kompoznak át pl. Krétáról Santorinire, ha az nem horribilis, akkor miért lenne Milos ennél sokkal drágább, mikor alig van egy kicsivel arrébb? A legeslegrosszabb esetben Krétára wizz, onnan meg komp... ez miért lenne drága? Vagy rosszul gondolok valamit?

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82664 Üzenet linkje2008-10-07 20:52:11 

Egyetértel!!! Nyomozok, szervezek, szólok, ha van konkrétum...na nem ma, nem is holnap, de télen van rá elég idő!!!
Parost venném 3. szigetnek, de az már tényleg nagy sziget. Na jó, talán elengednek 3,5 hétre is icon_smile.gif

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Gabako
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
300 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82665 Üzenet linkje2008-10-07 20:52:41 

vojandi írta:
Szerintem meg nem drága...

azért vedd figyelembe, hogy ez 2, de inkább 3 éve volt, amikor itthon még nem volt akkora divat a fapados járat, mint ma. Van reptere, és nem is az Athén-Milos árat volt a sok. Pont ezért reménykedem, hoyg idővel még olcsóbb lesz

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#82666 Üzenet linkje2008-10-07 20:56:21  Válasz a #82654. hsz-ra Előzmény #82654

Andi, örömest benne lennék egy együttes szigetezésben - istenem, de jó lenne icon_biggrin.gif, de sajnos a június az totál lehetetlen... icon_sad.gif (van sírós szmájli?????) Ez a legnagyobb bajom, idén is ez volt, jövőre is ez lesz, meg mindig, hogy augusztuson kívül egy hétnél többre egyszerűen nem lehetséges, hogy eljöjjek... icon_sad.gificon_sad.gif

A szigetezéssel is ez a baj, mindenhol azt olvasni, hogy augusztusan egy zsebkendőt sem lehet leejteni a Kikládokon, szállásfoglalás nélkül útnak indulni dőreség és kihalt, csendes strandokat ne is reméljünk.... Hámárpedig az én álmaimban pont az szerepel, hogy akkor megyek tovább a szigetről, amikor kedvem van, és ha egy nappal tovább akarok maradni, akkor maradok, és nem megyek el csak azért, mert a következő helyen már le van foglalva a szállás...

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#82667 Üzenet linkje2008-10-07 20:59:57  Re:

gabako írta:

hát mostmár mindnekit "útálok"...az a legszebb, hogy úgy gonoszkodtok, hogy közben azt hiszem, hogy kedvesek vagytok. icon_razz.gif (...) ha valaki kijut oda, és nem dicsexik el... icon_evil.gif


Drága Gabako,

ígérem, ha kijutok, úúúúgy el fogok dicsekedni vele, hogy már el sem hiszed majd, hogy csupa kedvességből csinálom! icon_biggrin.gificon_smile.gificon_wink.gif

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82668 Üzenet linkje2008-10-07 21:03:15 

icon_cry.gif - van icon_smile.gif

Augusztusban nem engednek el minket, mert akkor van Bajorországban iskolai szünet, és olyankor a gyerekesek mennek nyaralni. Akor a legdrágább minden utazás és akkor van a legkibírhatatlanabb hőség Görögországban.

icon_cry.gif icon_cry.gif akkor nem mehetünk együtt, de ha mi hamarabb megyünk, tudunk eszmét cserélni icon_smile.gif

Én is inkább úgy szeretném, hogy csak az út kezdete és végpontja fix, de közben nem, szóval, ha valahol nagyon tetszik, inkább maradnék én is ott tovább, ebben az esetben viszont csak a szálláskeresés helyben jön szóba...Ennyire bátrak azért nem vagyunk, de majd meglátjuk. Ahogy ismerem magam, hogy mindig abba a helybe szeretek bele, amiről éppen a legtöbbet hallok, még az is könnyen megeshet, hogy nem is Görögországba megyünk. icon_smile.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
<   1 2 3 4 ... 124 125 126   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu