Görög szuvenírok
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Általános tapasztalatok
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18155 Üzenet linkje2007-01-09 11:57:30 

Régebben én is minden évben hoztam pólót, de aztán valahogy leszoktam róla...
# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Banyaveron
Aktív fórumos
Aktív fórumos
222 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18176 Üzenet linkje2007-01-09 14:43:26 

Pólóm nekem is vanmár három.na jó nem képekkel, hanem a zászlóval.
elsõ évben mind a 4es abban jöttünk haza.
jah persze vettem jó pár szappant is mégicon_smile.gif
sõt 3db játék figurát is hoztam magamnak 2004ben az olimpiai játékok közül, azokat nagyon imádom

# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18193 Üzenet linkje2007-01-09 19:22:45 

Banyaveron, milyen szappant vettél????
Én pólót mindig olyat vettem, amin egy görögmintás keretben az adott üdülõhely neve szerepelt. De most már nem hordok ilyesmit, max. itthon fõzésnél icon_smile.gif

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Banyaveron
Aktív fórumos
Aktív fórumos
222 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18207 Üzenet linkje2007-01-09 22:38:47 

hát azokat szokásos 1-2 eurós olivásszappanokat
minden évben legalább 2öt anyuéknak ? persze nem fürdünk vele de jó az illata és szépen mutata polcokon icon_smile.gif

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Estella
Aktív fórumos
Aktív fórumos
402 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18212 Üzenet linkje2007-01-10 05:42:22 

Idén ajándékba én is vettem szappant. Nem gondoltam volna, hogy ekkora örömöt szerezhetek vele. icon_biggrin.gif Ilyen 1eurós, színes papírban becsomagolt masnis szappant vettem. Kicsomagolva nem 1 szép látvány, de sokszor van olyan, hogy minél rondább, annál hatékonyabb. icon_biggrin.gif
Mivel én még nem használtam csak annak a véleményét tudom tolmácsolni, akinek vettem: teljesen elégedett volt, nem szárította ki a bõrét (pedig ilyen téren szegénynek tényleg nagyon érzékeny a bõre)
+ ami a legjobban esett jövõre is szappant kért ajándéba icon_biggrin.gif
Most mondjátok meg.. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#18225 Üzenet linkje2007-01-10 10:37:55 

Sziasztok!

Nekem nagyon tetszenek a fekete alapon aranyozott mintás görög tányér, csésze, váza...stb. Ezekbõl mindíg hozok. Rajongok értük. icon_biggrin.gif A másik "rigolyám" meg a törölközõ. Azt Korfuról és Rodoszról is hoztam, de korábban Spanyolból is. icon_smile.gif

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#18226 Üzenet linkje2007-01-10 10:56:55 


# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#18227 Üzenet linkje2007-01-10 10:57:55 


# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18234 Üzenet linkje2007-01-10 13:52:09 

A férjem szerzeménye:


# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18236 Üzenet linkje2007-01-10 14:34:23 

Nos mi vettünk barátaink kandallójára pár szobrot a képen láthatókból. Van nekem is, de nem voltam benne biztos, hogy csak 18 éven felüliek olvassák ezt az oldalt, inkább azt nem tettem fel. icon_wink.gif

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Mia_
Aktív fórumos
Aktív fórumos
338 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18241 Üzenet linkje2007-01-10 14:55:56 

amit mi mindig hozunk: hûtõmágnes, amin szerepel az adott hely neve vagy valami jellegzetes dolog róla, és minden városból, amin nemcsak átutazunk, 1-2 képeslap. ha olyan a képeslap, akkor azt itthon betesszük keretbe, és megy a falra. szoktunk még hozni "konzervdobozos tejszínt", ami a frappéhoz kell, és egyszer kaptam monalisától olívás szappant, és az annyira jó, hogy azt is vettünk legutóbb ajándékba is, és otthonra is. ugyanígy vagyunk a mézzel, azt is minden görög utazás alkalmával veszünk magunkak és ajándékba is.

nekem mániám még, hogy valamilyen nyakláncot KELL vennem az üdülõhelyen, bárhol járunk is. persze nem aranyat, hanem gyöngyös, csigás, kagylós, fából készült, vagy ehhez hasonló egyszerû, de szép dolog. icon_smile.gif

# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Mia_
Aktív fórumos
Aktív fórumos
338 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18242 Üzenet linkje2007-01-10 14:56:46 

ja és persze a sok csiga, kagyló, kavics, kõ, amit nem vásárolunk, hanem gyûjtünk a tengerparton. icon_smile.gif
# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18244 Üzenet linkje2007-01-10 15:09:48 

Üres tengeri herkentyû házakat mi is mindig hozunk.
Képeslapokat is gyûjtök, de még eddig sosem jutott eszembe bekeretezni. Köszi az ötletet.
A Meteoráknál láttam egy festõt, aki gyönyörû képeket készített. Legközelebb veszek egy olajfestményt, ami a tengert ábrázolja.

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18246 Üzenet linkje2007-01-10 15:17:52 

Úhhh, a képeslapokat ne is mondjátok, azzal én nem vagyok normális. Eleinte minden lapot meg akartam venni, amin valami más szép hely volt, aztán elkezdtem gyûjteni az ilyen mûvészképelapokat, ahol a fotós neve is rajta van (leginkább tipikus emberekrõl, utcarészletekrõl). A csúcs, az majdnem nyolcvan képeslap volt egy nyaralás alatt. Na azután rájöttem, hogy nem vagyok teljesen komplett és leálltam egy életre a lap vásárlással, most már csak max. 4-5 lapot veszek. De küldeni mindig küldök legalább 15 otthoninak. icon_smile.gif
# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#18248 Üzenet linkje2007-01-10 15:56:30 

A képeslapokat én is bekeretezem és már tele van velük a lépcsõház. Erre a célra tökéletes az IKEA-ban vásárolható, filléres képkeret. Ezt le lehet festeni a kívánt célra vagy más módon díszíteni, esetleg a gyûjtött kagylókkal, vagy bármivel amit kinn összeszedünk, itthon meg keressük a helyét. De ez csak ötlet volt, mert nálam naturon függnek a képekeretek a falon. icon_lol.gif De isteni érzés reggelente, még morcosan hogy fel kell kellni, a kedvenc képeimet meglátni lefelé jövet. icon_wink.gif Mivel maga a képkeret filléres dolog csak a fal nagysága szab határt a mennyiségnek. icon_lol.gif Elárulom a kedvencek mégsem ide kerülnek: oda ahol a legtöbbet látom, a konyhapultra. icon_wink.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Általános tapasztalatok
<   1 2 3 ... 39 40 41   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu