Korfu
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 6766
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kepkypa
Törzstag
Törzstag
2074 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237233 Üzenet linkje2016-02-17 18:16:49  Válasz a #237208. hozzászólásra

Szerinted milyen Sidari maga ?

Egy napra kirándulni oda és kész .... Nyüzsgő hangos koszos hely .... Majd jönnek akik meg akarnak cáfolni de sajnos az....

# 6767
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237234 Üzenet linkje2016-02-17 19:53:39 

Szia Peter5!
Hát,nem is tudom...az a 90000 az 2 főre busz?Buszos kategória volt eldöntve a tombolánál?
Nem azért,de a Zeuszról hallottam sok rosszat is.Főleg,ha sorsolnak...akkor a gázabb házakat kapnátok.Főleg a Stavros,Asprovalta házakról hallottam rosszakat.
Sidari-én szerettem.Régen voltunk ott,ma már azért másképp látom pl. a partot.A Canal d'Amour rész nagyon jó,de a falu partja nekem túl sekély.És túl homokos.Amúgy a Katerina medencehasználatához fogyasztani kell,ha a szomszédos apartmanban laksz,akkor nem,mert ahhoz a házhoz tartozik a medence.Ez már viszont feláras-nekem egyébiránt egyáltalán nem szimpatikus ez a felár-dolog.Ha egy kicsit is indokolja valami,máris feláras...szóval,nem tudnálak megnyugtatni...irok privátot,hogy ne legyek off

# 6768
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kiss.peter5
Aktív fórumos
Aktív fórumos
111 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237244 Üzenet linkje2016-02-18 12:14:17  Válasz a #237234. hozzászólásra Előzmény #237234

Kedves M... !

Most ott tartok , hogy hirtelen fogalmam sincs mit akarok.
Pont olyan , mint amikor elmegyek vásárolnia nejemmel. Mindig mondom neki . Az első boltban vegyük meg a cuccot , aztán húzzunk. Persze nem így törpénik.Aztán órákon keresztül válogatunk. Végül megvesszük az első boltban látott dolgot.
Most nálunk fő cél a spórolás.
Voltam már a Diassal . Felejthető volt , csak a helyi idegenvezető volt emlékezetes. Csak azért mert elég dekoratív volt. ( Asprovaltán)
Az bíztat , hogy végül is nem biztos, hogy a legolcsóbb apartmanba megyünk. Érdekes , hogy ugyan azt a Zorbas helyet kínálja a fénykép alapján , csak Zeus néven, mint az Ibusz. Csak sokkal olcsóbban. Meg kell tudnom , miért olcsóbb sokkal az az apartman , amelyiket kinéztem. A cél most már szinte biztos , hogy Korfu. Ezen belül még lehet változás. Ahogy már említettem 2 éve nézegettem a fórumot a Grandnál. Akkor derült ki , hogy éppen lelépett a helyi idegenvezető. Így mentem aztán Lefkadára.Viszont örülök a véleményednek. Nekem pont a homok és a sekélyes víz a jó. Bedőlök egy matraccal és annyi. Jövő hétfőn szerintem az akkori pillanatnyi érzéseim alapján fogok dönteni.

# 6769
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237248 Üzenet linkje2016-02-18 12:37:22 

# 6770
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237249 Üzenet linkje2016-02-18 12:48:51 

Kedves Kiss.peter5!
A Holiday Lines is indít Korfura buszos utat. Február 28-ig 10 % kedvezményt is kapsz. Továbbá, elég most a 40%-ot befizetni. a többit utazás előtt 30 nappal. Luxus busszal utazhatsz. Az iroda korrekt. 4 apartman közül választhatsz. Szerintem érdemes ránézni!

# 6771
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kepkypa
Törzstag
Törzstag
2074 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237251 Üzenet linkje2016-02-18 15:07:01  Válasz a #237244. hozzászólásra Előzmény #237244

Ahogy már említettem 2 éve nézegettem a fórumot a Grandnál. Akkor derült ki , hogy éppen lelépett a helyi idegenvezető. Így mentem aztán Lefkadára.

Mit befolyásolt hogy lelépet az idegenvezető. Mi köze van a te nyaralásodhoz ? icon_biggrin.gif

# 6772
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237254 Üzenet linkje2016-02-18 20:50:46 

A Holiday Linest mindenki dícséri
# 6773
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kiss.peter5
Aktív fórumos
Aktív fórumos
111 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237272 Üzenet linkje2016-02-19 12:44:12  Válasz a #237251. hozzászólásra Előzmény #237251

Kedves Kepkypa !

Én szeretem , ha rendben mennek a dolgok.
Kb a világ összes nyelvén tudok kérni egy sört.Ezen kívül egy mukkot se beszélek. Nekem kell , hogy valaki legyen ott , akihez fordulhatok . Ha gond van , akkor pedig különösen . Ezért se indulok el pl autóval , vagy magam szervezte útra külföldre.
Kint az idegenvezető dolga fogadni a turnusokat .
Elszállásolni őket , szervezni a programokat.
Segítséget nyújtani egyéb ügyekben. pl autó , motor bérlés. stb.
Ami a legfontosabb intézni az ügyes bajos dolgokat.
Ebben sokszor nem szerepel semmi.
Viszont , ha valakivel baj van , rosszul lesz , megverik , kirabolják , egyből ez válik a legfontosabb dologgá.

A legelső külföldi nyaraláskor Parálián be is ütött a balszerencse.
Két család ment egyszerre busszal. A másik srác már mondogatta a parton , hogy neki fáj a hasa. Estére a Katerini kórházban kivették a vakbelét.
A helyi id vez. ha nincs , igen nagy gáz lett volna !
Én is elég veszélyes vagyok magamra.
Általában valamivel kikötök a helyi dokinál.

Ha jól emlékszem az iroda se nagyon reagálta le a dolgot .A környéken sok negatív beírás is volt . Ezért erre a szezonra kihúztam Korfut.
Ebben az évben viszont tuti cél a sziget. Más irodával , mert olcsóbbat találtam.

üdv.

Péter

# 6774
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kiss.peter5
Aktív fórumos
Aktív fórumos
111 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237273 Üzenet linkje2016-02-19 12:57:14  Válasz a #237249. hozzászólásra Előzmény #237249

Kedves Gudli !
Köszi az infót.
Megnéztem . El is mentettem a továbbiakban nézendő irodák közé.
Azt kell , hogy mondjam , hogy én most olcsóbban megyek idén.
Nejem szerint ne szarakodjak má idén. Mármint az jó , hogy most a Dias Zeusból választok. Ott ne a legolcsóbbat , hanem pont a legdrágábbat. AMi még így is csak 56.000 Ft. Zorbas apartman.
Az tényleg tuti és csak jókat írnak róla.
Azt hiszem ezt már eldöntöttem.

üdv.

Péter

# 6775
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kepkypa
Törzstag
Törzstag
2074 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237274 Üzenet linkje2016-02-19 13:26:50  Válasz a #237272. hozzászólásra Előzmény #237272

Végül is meggyőztél ! icon_biggrin.gif

Az elmúlt 20 évben hallistennek nem volt rá szükségünk, magunk megtudtunk oldani mindent . Még a kórházi dolgokat is ... icon_biggrin.gif

# 6776
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237277 Üzenet linkje2016-02-19 14:44:51 

Szia Péter!
Tetszett az írásod, sok mindenben egyetértek, pl a sörben, és a szervezett utazásban:) De azért én adtam volna a másik idegenvezetőnek is egy esélyt, mindenkinek kell adni! De a Te döntésed.
Mi is a Holidaylinessel utazunk idén, én sem tököltem, októberben foglaltam, nekünk 57 lett a vége.


G.G!
Nagyon jó utat kívánok, és várjuk a beszámolódat!!

# 6777
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kiss.peter5
Aktív fórumos
Aktív fórumos
111 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237278 Üzenet linkje2016-02-19 14:55:05  Válasz a #237274. hozzászólásra Előzmény #237274

Jó annyira azért én se vagyok béna már.
Asszem 2000-ben mentünk először Görögországba.
Olyan helyeken , ahol mi Magyarok sokan vagyunk nem gáz.
Ahol nem így van , ott kell a segítség.
Tavaly Spanyolban voltunk. Tök büszke voltam magamra , Lemerült a fényképezőm aksija. El se hoztam a töltőt . Mert minek !Aztán Barcelónában csináltam vagy sok száz képet. Bementem a város egy szem Fuji film boltjába és mondom Spanyol tájszólással , hogy batteri kaput !! Nix adapter . A fószer megértette és elmagyarázta , hogy majd tumorróba holnap gyüjjek vissza , addig feltölti. Ne felejtsek el vinni 5 Eurót is. Megcsinálta !

Jó azért azt tudni , hogy valakinek az a feladataa háttérben , hogy nekünk segítsen.

Aztán azon megint lehet napokat vitázni , hogy ezt hogyan csinálja.
Mert igazán kiváló helyi emberkével egyszer találkoztam Santorinin az Apollón Traveltől.
Egy férfi . Sajna a nevére már nem emlékszem. Legutóbb két éve Lefkadára menet megálltunk Pargán .Ott láttam egy csoporttal.

Úti cél pedig van bőven. Szarakodtam annak idején ezzel a Nidrivel . Közben itt kaptam egy javaslatot , hogy nézzem meg Lefkadát. Micsoda strandok vannak ara felé. Megnéztem és egyből az lett az uti célom. Végül is szép volt , de pl pont az idegenvezető miatt is nem valószínű , hogy még egyszer oda megyek. Most kiszúrtam ezt a Moraitikát és ennyi. Ide kell , hogy menjek ! Miskolciutasnak jó véleménye van Sidariról. Néztem is , de most nem tud eltántorítani.Elképzelhető , hogy ő lesz jövőre. Mármint Sidari !!

üdv.

Péter

# 6778
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kepkypa
Törzstag
Törzstag
2074 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237282 Üzenet linkje2016-02-19 15:53:25  Válasz a #237277. hozzászólásra Előzmény #237277

G.G!
Nagyon jó utat kívánok, és várjuk a beszámolódat!!

Köszönöm icon_biggrin.gif Még egy óra és megyünk a reptérre icon_biggrin.gif

# 6779
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237285 Üzenet linkje2016-02-19 16:48:23 

Szia Péter! Moraitika telitalálat szerintem, Zorbas úgyszintén. Ugyan én nem a Zorbasban voltam, hanem a Panorámában, de a Zorbasban volt a tájékoztató. Szembe vele van egy nagyon jó girosos és a pincércsaj magyar. A Zorbában is magyar volt a pincér, igaz 2013-ban voltunk Korfun azóta változhatott. Sidari nekem nem jött be, egy kirándulást megért. Moraitikan környéke sokkal szebb és közel van korfu város is Sissi kastély stb. Sztem jól döntöttél. Paleokastritsát ki ne hagyd. Aztán a többi jön magától. Jó nyaralást!
# 6780
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tidem
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237286 Üzenet linkje2016-02-19 17:07:42  Válasz a #237278. hozzászólásra Előzmény #237278

Szerintem Gál Lászlóra gondolhatsz icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 451 452 453 ... 481 482 483   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu