Vourvourou
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#34217 Üzenet linkje2007-07-02 18:40:41 

Ide és a szívem csücskére (Fourkára) egy osztrák iroda szervez utakat, mely leszerzõdik kisebb magyar irodákkal. Az áraik kedvezõek, de csak egyéni utakat szerveznek. Idén már másodszorra utazom velük. icon_lol.gif icon_lol.gif
# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Molnarmarina
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#34284 Üzenet linkje2007-07-03 09:14:21  Válasz a #34209. hsz-ra Előzmény #34209

Tudom, hogy nem szervez ide senki. Mi is egyénileg megyünk. Több száz görög szállásadóval leveleztem mire kiválasztottuk ezt az apartmat és ezt a környéket. Igazából a strandok és a légi fotók tetszettek meg valamint, hogy az apartman közvetlenül a vízparton van. De magáról a faluról nem nagyon tájékozódtam. Végül is van autónk....
# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Djbobo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
186 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#34353 Üzenet linkje2007-07-03 18:29:42  Válasz a #34284. hsz-ra Előzmény #34284

Én Székesfehérváron a Tui irodában foglaltam ide a nyaralást, bocs, hogy csak most írok de nem volt jó a gép és most olvasgatom a régebbi üzeneteket. Egyik ismerõsöm akit itt a Hellaszon találtam a hétvégén jött haza Vourvourouból. Küldött pár képet és leírást. Ird meg priviben az E-mail címed és átküldöm, ha érdekel. Ti melyik apartmanba mentek? Mi a Fani-ba. Én is a fényképek alapján választottam ki a helyet remélem nem csalódunk. Remélem ha megjöttök beszámolsz róla milyen volt.
# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Molnarmarina
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#34391 Üzenet linkje2007-07-03 21:51:15  Válasz a #34353. hsz-ra Előzmény #34353

Nem tudom hogy kell a privát címedre írni ezért inkább megadom az enyémet: molnar.marina@vivamail.hu
engem a faluról érdekelne általánoságban akármi, úgyis 10nap múlva odaérünk, amire kíváncsi vagyok leírtam az elõzõ üzenetekben.

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Djbobo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
186 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#34396 Üzenet linkje2007-07-03 22:23:15  Válasz a #34391. hsz-ra Előzmény #34391

Megkaptam a leveled, próbálom küldeni a képeket. Nem tudo, hogy van e játszótér. a boltokról meg küldök képet.
# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Suhi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#34412 Üzenet linkje2007-07-04 05:24:00  Vourvourou

Mi 17.-én érkezünk 10 napra az Elena Studios-ba, gyermekeink két 3 éves kisfiú és egy 5 éves kislány társaságában. Ha hasonló korúak a gyerekek, esetleg összefuthatnánk majd valahol, hadd játszódjanak a gyerkõcök icon_smile.gif
# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papné Zsuzsi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#34835 Üzenet linkje2007-07-05 22:15:20  Válasz a #34396. hsz-ra Előzmény #34396

Ja igen azt valóban elfelejtettem játszótérrel sajnos nem találkoztunk, általában az apartmanházaknál van saját kis játszótér. Bár ha igy jobban visszaemlékszem a Pizza Top-nál van egy pár játékból álló játszótér, de megmondom õszintén már pontosan nem emlékszem rá, Az én fiamnak a csúszda a mindene, és Sartin sajnos gyorsabb volt mint én és a felforrósodott lemez csúszdán megpróbált lecsuni. A végeredmény egyértelmû, tehát a továbbiakban nem probálkoztunk.
Sétálóutca szintén nincs, egy kimondott utcája van vourvourou-nak azon van minden, de nem sétálóutca, este mondjuk mi is sétálgattunk, inkább csak a táj szépségében az apartmanházakban gyönyörködtünk.Kifejezetten pihennésre való hely.

# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papné Zsuzsi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#34842 Üzenet linkje2007-07-05 22:33:33  Válasz a #34835. hsz-ra Előzmény #34835

Mi a FILLIS House-ban voltunk, nagy útleágazástól kb. 1400 m-re. jobb oldalra, nagy kék tábla, nem tengerparti apartman, de az élményen ez semmit sem változtat. Nagyon jó helyünk volt, az udvar hátsó részében voltunk, kb. 45 m2-es apartan, nagy fedett terasz és az árban 35 euró/ nap benne volt a klíma használat is, kellett is mert volt, hogy 47 fokot mértünk, bár víz mellett nem érzi az ember,
Kint tartozkodásunk alatt volt Vourvourou és Sarti között félután egy nagy tûz, az úttól lefele a vízpartig kiégett egy egész erdõ szakasz, de hálistennek idejében megfékezték a lángokat. Szakmai ártalom mi megnéztük, hogy mi is történt. Sajnos nem ez volt az egyetlen eset, kinttartozkodásunk alatt a görög híradó szinte csak ezt mondta és mutatta.
A tulaj nagyon rendes volt, állíandóan csinált valamit, hol meszelt, hol kertészkedett, hol füvet nyírt, szóval nem az a lusta fajta, 5 nap után tiszta ágynemût és tiszta törölközöket kaptunk. Ilyenben utazási irodával történõ nyaralás alkalmával még nem volt részünk.
Jó náhányszor kaptunk friss paradicsomot és uborkát, oliva "befõttet" kaptunk, ami nagyon finom volt. A gyerkõc csepp kics medencéjét minden reggel feltöltötte friss vízzel. A konyha telejesen felszerelt volt, egyedül mikro nem volt, de a vízmelegítõtõl kezdve a sajt reszelõig minden volt.
Mi tehát nagyon meg voltunk elégedve mindennel, sajnos nem volt módunkban viszonozni a kedvességét.
Éppen ezért keresek valakit aki mondjuk Magyaroroszág keleti részén lakik és aki esetlegesen vállalkozna arra, hogy egy kis köszönõ csomagot elvinne a FILLIS-be, hja és azt az egy kést és kanalat amit véletlenül elhoztunk. Egy kis hazai pálesz-ra gondoltam, szerintetek mit érdemes még küldeni?
Ha nem találok senkit akkor postán küldöm el, csak úgy macerásabb.

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Djbobo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
186 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#34846 Üzenet linkje2007-07-05 22:45:26  Válasz a #34842. hsz-ra Előzmény #34842

Szia Zsuzsi! Mi ugyan Szfvár mellett lakunk, de aug 24-én együt indulunk Csutekkel aki ha jól tudom Hajduszoboszlón lakik. Ha neki el tudod juttatni a küldeményt akkor a határnál oda tudja majd adni és egy séta alkalmából bevisszük, ha addig nem lesz más akivel el tudod küldeni. Remélem Csutek nem haragszik, hogy a nevében ilyet ígérek. icon_wink.gif
# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papné Zsuzsi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#34855 Üzenet linkje2007-07-05 23:34:05  Válasz a #34846. hsz-ra Előzmény #34846

A hajdúszoboszló nekem pont jó lenne, mert minden héten Nyiregyházára megyek iskolába, tehát mindegy lenne, hogy a 4-en vagy a 47-en megyek föl Debrecenig. Tolakodó nem akarok lenni, íés nem is akarok ráakaszkodni senkire így hát várom Csutek jelentkezését, ha õ is benne van a buliban.
Köszi az infót.
Szia.

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#34864 Üzenet linkje2007-07-06 06:35:03 

Természetesen vállalom! icon_lol.gif icon_lol.gif A részleteket majd megbeszéljük.
# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csabáék
Aktív fórumos
Aktív fórumos
146 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#35147 Üzenet linkje2007-07-07 21:21:23 

Sziasztok!

Többször voltunk már a félszigeten (idén is oda megyünk), de errõl a helyrõl nem hallottunk, de mindenképpen meg fogjuk nézni ! icon_biggrin.gif

Nagyon szép hely lehet...

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#39188 Üzenet linkje2007-08-01 14:28:00 

Egy tóhoz hasonló tengeröböl, körös-körül sûrû erdõvel benõtt hegyek, és kilenc kicsi, egyedülálló szigetecske, melyeket Vourvourou strandjáról láthatunk. Még most is nehéz lenne ezek után dönteni a nyaralás helyérõl?
Vourvourou 10 km-nyire fekszik Aguios Nikolaostól és 120 km-re Thessalonikitõl, a Sithonia-félszigeten. Már az elsõ pillantásra a benyomások sokaságával gazdagodik a látógató, és a természetes környezet nyugtató hatással van ránk.
Kiadó, magánszobák sokasága található a strand felöli oldalon, ahol test és lélek a suhogó levelek harmóniájában lazítani tud. A helyi tavernák a kék tengervíz látványán és a friss halon kívül csónakázást is kínálnak Diaporos szigetére. Ez a Vourvourou partjainál fekvõ kilenc sziget legnagyobbika és pontosan a településsel szemközt fekszik. Itt nem csak a türkizkék és átlátszó tengerrel találkozhatunk, hanem a Chalkidiki leghíresebb strandjaival is.
Vourvourouban található egy régi halászfalu rész is, ahol öreg halászkunyhókra lelhetünk, melyek nagy részét még ma is lakják. Itt egész biztosan beszerezhetünk frissen fogott halat. Ha a tengerparton sétálunk, elérjük a Xifara földnyelv csücskét és innen továbbhaladva egy eldugott öbölbe jutunk, ahol a "Karidi" nevû strand található. Itt található egy standkávézó és bár is. Ha különös vonzalmat érzünk a hegyek iránt, akkor az Itamos szép ösvényein ajánlott túrázni, majd ennek csúcsáról egy pillantást vetni Vourvourou varázslatos öbleire. Az élvezetes kilátás mellett, egy kis szerencsével még szarvassal is találkozhatunk vagy tiszta idõben felismerhetjük Agios Nikolaos napfényben csillogó cseréptetõit.
A település egész Görögországot tekintve a környezetvédelem példaképe.
A település kínálata: szupermarketek, éttermek, bárok, pizzériák, kávézók, strandbárok, autókölcsönzõk, népmûvészeti cikkek, görög és külföldi napilapok stb.


Fava beach:


Vourvourou:

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#39191 Üzenet linkje2007-08-01 14:30:32 

Lacara Beach Vourvourounál:


Karidi Beach:

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Miriam
Aktív fórumos
Aktív fórumos
107 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#39267 Üzenet linkje2007-08-01 19:19:23  Válasz a #39191. hsz-ra Előzmény #39191

Szia Vojandi!! icon_lol.gif
Nem tudom szavakba foglalni,hogy milyen gyönyörû V. Nagyon köszönöm a szép fotókat. Ha az idén nem tudom de jövõre biztos felkeresem v.-t.
M. icon_lol.gif icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 48 49 50   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu