Mire vigyázzunk?
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Általános tapasztalatok
Hozzászóló Üzenet
# 31
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#679 Üzenet linkje2005-06-23 23:10:05 

Fireman....te szoktál csetelni?Ismersz egy Ritaikon nevû lányt ott?hm? icon_rolleyes.gif
# 32
Olympos
Figyelmeztetve
Vendég



Nincs beírva úticél.
#724 Üzenet linkje2005-07-05 22:14:46  hozzászólás

szia ha nincs szállásod Sartin menj be a shiton irodába a srácok magyarok biztosan segítenek.Egyébként nem drága a szállás,a görögök meg nagyon barátságosak segítõ készek.Én legalábbis ezt tapasztaltam. Jó utat én már sajnos megjöttem. icon_sad.gif
# 33
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#772 Üzenet linkje2005-07-09 18:58:06 

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy Parálián van tengeri sün, és egyéb állatkák a vízben amik miatt érdemes cipõt húzni?

Edina

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1070 Üzenet linkje2005-08-09 14:14:27  Paráliai tapasztalat

Szia Edina!

Én nem találkoztam vele. Tengeri sün fõleg a sziklás részeken van, Parália pedig homokos. Papucsot max. azért vigyél, mert a homok nagyon fel tud melegedni, és süti a talpadat, ha mezítláb mászkálsz.
Üdv.:

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1074 Üzenet linkje2005-08-10 19:12:25 

Edina!
Azért azt hozzátenném, hogy az én férjem éppen Parálián szedett össze iszonyat sok süntüskét icon_confused.gif , de csak a hullámtörõk sziklái között vannak. A parttól kb. 50 méterre van egy homokpad, kb. 2m mélyen. Itt sok érdekes állatka található. Egyébként Kvalcsinak igaza van, nem fenyeget veszély.

# 36
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#1078 Üzenet linkje2005-08-11 10:35:37 

Köszi szépen!
# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1079 Üzenet linkje2005-08-11 10:52:48  Parália

Kedves Edina!
Nagyon szívesen. Nem tudom, hogy jártál-e már Skiathosz szigetén, de ha Parálián nyaralsz akkor oda érdemes áthajózni. Csodálatosan szép kis sziget, igazi görögös bájjal. Fényképeket találsz róla itt a honlapon a "Képek" rovatban Szkiathosz címszó alatt. Én már jártam itt, és tényleg gyönyörû és nagyon hangulatos.
Üdv.:

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Htimi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
60 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1093 Üzenet linkje2005-08-11 21:10:02 

Sziasztok.
Szkiatoszon mi is voltunk. naszuton. Evian voltunk, es athajokaztunk oda is. Persze, szakadt az eso, bent fekudtem a hajoban tengeribetegen. viszont a sziget meg zuhogo esoben is megkapo latvany volt. a helyiek mondtak, hogy nem is nagyon lattak meg ekkora zuhet, mint ami akkor volt. Szeptemberben voltunk ott. icon_smile.gif

# 39
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#1160 Üzenet linkje2005-08-15 12:25:24 

Sziasztok!

A múltkor kétszer írtam, de nem jelent meg!Nem tudom, hogy miért?!
Hány órás a hajóút Skiathosra?
Hol található Parálián internetkávézó? És mennyi?
Már nagyon várom, pénteken indulunk.Ott biztos jobb idõ van mint itt.

Edina

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1161 Üzenet linkje2005-08-15 12:39:53 

Anonymous írta:
Sziasztok!

A múltkor kétszer írtam, de nem jelent meg!Nem tudom, hogy miért?!
Hány órás a hajóút Skiathosra?
Hol található Parálián internetkávézó? És mennyi?
Már nagyon várom, pénteken indulunk.Ott biztos jobb idõ van mint itt.

Edina


Áthelyeztem a Skiathos topikba...
Ide: https://www.hellasz.hu/forum/viewtopic.php?t=41
Mivel nem vagy regisztrálva, nem kaptál értesítést.

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fireman
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#1216 Üzenet linkje2005-08-18 10:48:53 

Helló Vendég!

Nem szoktam csetelni Ritaikon nevû lánnyal.

fm

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
HJudit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
306 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8213 Üzenet linkje2006-06-08 13:34:14 

Most, hogy a szerencsésebbeknek - magam is ide sorolom - egyre közeledik az utazás idõpontja, pörgessük fel kicsit ezt a topikot is icon_exclaim.gif
Mire vigyázzunk icon_question.gif
Aki sokat tapasztalt tengerparti napozó, biztosan tudja, nem lehet elég óvatos a napozással - különös tekintettel arra, hogy víz mellett mindig fúj a szél, már a hõérzetünk, nem lehet érzékelni, mennyire erõsen tûz a nap. icon_redface.gif
Fõleg kisgyerekeknél jó külön figyelni például a lábfej és a fül icon_biggrin.gif sapka, kalap alól kilátszó részeinek bekenésére!!!
Nagyon jól bevált nálunk a "fürdõpóló" használata, mert kisebbik lányom igen fehér bõrû, viszont leginkább a vízben szeretett viháncolni és a válla hamar megsült dacára a 40 egynéhány faktornak.
Mindenkinek kellemes és egészséges barnulást kívánok!
Üdv
HJudit

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8216 Üzenet linkje2006-06-08 14:00:29 

Igen, ez a póló dolog nálunk is müxik, minden évben viszek olyan pólókat a lányoknak amikért nem kár és amiben kényelmesen lehet fürödni is akár. A kisebbiknek fõleg 40-es napozószert viszek és napozás utáni tejet. De elõvigyázatosságból van nálunk égésre spray.
Ami gond volt nálunk tavaly a tengeri sün. A sziklásabb részeken kell nagyon odafigyelni. Ez pl. Horvátországban napi dolog volt, mármint a sünök feltérképezése, de itt hajlamosak vagyunk elfeledkezni róluk. A férjem kezébõl majd itthon sikerült a végét kiszedni a tüskéknek. icon_confused.gif

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
HJudit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
306 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8266 Üzenet linkje2006-06-08 19:08:16 

Drága Rebeka, sünibõl nekünk is van tapasztalatunk. Remek és türelmes - angolul jól beszélõ - orvos szedegette ki a tüskéket Emese lányom lábából Sartin 4 éve...... A 40 faktor minimum kell, aki napallergiás, annak van egy jó ajánlatom - ki van próbálva!!! -, szívesen megírom priviben, vagy itt is, ha Jox nem tiltakozik a "reklám" miatt....
# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8269 Üzenet linkje2006-06-08 19:22:07 

Judit!
Szerencsére nálunk nincs gond a napallergiával, de akinek szüksége van rá gondolom hálás lesz minden tippért. Nálunk a kicsi lányom allergiás a kutyán és a napon kívül szinte mindenre icon_confused.gif , de ez is elmúlik kinn szinte azonnal.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Általános tapasztalatok
<   1 2 3 4 ... 20 21 22   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu