Paralia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 11386
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bghistvan
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221143 Üzenet linkje2014-07-19 10:22:45 

Sziasztok!

Augusztus utolsó 2 hetében általában milyen idő van még kinn Paralián?
Néztem az accuweather előrejelzéseit,és ilyen 27-28 fokokat ír,én azt szeretem amikor pirít a nap,és a víz se túl hideg,remélem azért még ellehet majd napozgatni,és kevés felhő lesz majd.Ino apartmanban járt már valaki?Ya és mi a helyzet a medúzákkal?
Köszi a válaszokat!
Sziasztok!

# 11387
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Adri87
Aktív fórumos
Aktív fórumos
76 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221156 Üzenet linkje2014-07-19 13:18:33  Válasz a #221120. hsz-ra Előzmény #221120

Szia yakumo18!
Köszi a választ! Azt hiszem a véletlenre bízzuk és amelyik apartmanban lesz még szept elején hely oda megyünk. icon_biggrin.gif

A szeptemberi időjárásról, tenger hőmérsékletéről tud valaki valamit mondani? Általában jó idő van akkor még ahogy hallottam. Ez igaz?
Köszönöm:Adri

# 11388
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Yakumo18
Aktív fórumos
Aktív fórumos
175 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221157 Üzenet linkje2014-07-19 13:33:10  Válasz a #221156. hsz-ra Előzmény #221156

Tavaly Szept. legelső hetében voltunk, iszonyat jó meleg volt !!
Kicsit fázós vagyok, de mikor belementem a vízbe, akkor nem éreztem egyáltalán hidegnek .Az is nagyon jó volt!!

Mikor oda értünk akkor egyetlen egy darab medúza sem volt. De akik mellettünk voltak,azok mondták hogy előző héten tele volt, de a halászok megoldották.

Időjárással kapcsolatban az Accu. ilyenkor még csak átlagot mutat. Annál jóval melegebb lesz, tavaly végig 30○c felett volt a hőmérséklet.

Én mindig ezt használom indulás előtt már: http://www.zoover.hu/gorogorszag/vaste-land-en-evia/katerini-paralia/idojaras

# 11389
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sizu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
40 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221160 Üzenet linkje2014-07-19 14:45:31 

Az időjárásról: június első hetében voltunk, mert nem szeretjük a tömegnyomort. Bár már ekkor is voltak bőven...
Minden nap neteztünk, az accu 23 fokot írt!!! Konkrétan megdöglöttünk a melegtől, alig vártuk, hogy felhő menjen a napra. 11 után visszavonultunk, és csak 4 körül mertünk újra strandolni. Egész más ott abban a párás közegben a hőérzeted, a 28 fokot jóval többnek fogod érezni. 2 éve szeptemberben voltunk, tökéletes nyári idő volt. És a víz is jó volt elő- és utószezonban is. Nem is akarok főszezonban menni már, 2x-3x annyiba kerül, 20x annyian vannak, az idióta szerbek/románok akkor is ordítanak, ha te fél méterre vagy tőlük és pihennél, stb.

# 11390
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cinci75
Aktív fórumos
Aktív fórumos
52 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221169 Üzenet linkje2014-07-19 16:28:24  Válasz a #221160. hsz-ra Előzmény #221160

Szia Sizu!
Tökéletesen igazad van.Mi mindíg szeptemberben megyünk nyaralni,és eddig hat év alatt csak egyszer volt rossz idő,ami azt jelenti,hogy nem nagyon sütött a nap,de meleg volt és a víz sem volt hideg. Én azt mondom senki ne féljen a szeptemberi nyaralástól.

# 11391
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Adri87
Aktív fórumos
Aktív fórumos
76 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221187 Üzenet linkje2014-07-19 19:36:33 

Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat! Voltam már 3x Paralián, de mindig főszezonban, most a szabit csak szept. tudom kivenni és kicsit féltem, de most megnyugodtam. icon_biggrin.gif Még egyszer nagyon köszönöm Nektek!

# 11392
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Adri87
Aktív fórumos
Aktív fórumos
76 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221295 Üzenet linkje2014-07-21 15:21:04 

Sziasztok!
Lefoglaltuk az utat. icon_biggrin.gif Grand tours-al megyünk az Ino apartmanba szept. 8.-i indulással. Sajnos az Apollon-nál már nem volt szabad hely.
Tudtok nekem képeket küldeni vagy tapasztalatokat írni az Ino-ról?
Köszönöm! Adri icon_biggrin.gif

# 11393
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fana
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221304 Üzenet linkje2014-07-21 16:31:21 

Én is lefoglaltam egy szeptemberi utat a Holidaylines-nál. icon_smile.gif
# 11394
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221324 Üzenet linkje2014-07-21 19:42:50 

Szia Adri87!
Mi mióta létezik az Apollon Travel,velük utazunk.Az Ino apartman 5-6 évvel ezelőtt az ő házuk volt,utána lett a Grand Toursé.Mi 5 éve voltunk ebben a házban utoljára./3 alkalommal voltunk itt/A bejárattal szemben,jobb oldalt lévő szobák állandóan naposak,pár szoba/2 vagy 3 néz hátra,egy másik ház hátuljára. A tulajdonos értelmiségi pár nagyon kedvesek,van két helyes 20 év körüli fiuk. délelőtt kb.10- től este 23-ig/éjfélig mindig van valaki a recepción.A bejáratot és a recepció részt lépcsőket minden nap takarította Kiki,a tulajnő.A szobák közt vagyis a minősége közt van különbség.Visszainduláskor a földszint bal 1-es szoba volt a csomagszoba,az nagyon lelakott volt akkor.A mi szobánk emeleten volt,az középkategóriás volt,tiszta igényes. A Grandos Paraliás szállások közt középkategóriás/Sky,Thalassa,Anesti modernebb,nívósabb/de az Apollonos 2 szállás/Főleg a Blue Sea-hoz képest ezerszer jobb.Apollonnál a Renát kell választani,a Blue lelakott,hiába van jó helyen, a Lidl-től 1 percre.Bízom benne,vki ír Neked frissebb infót a házról.Nekünk minden jó volt ebben a házban,mikrónk nem volt.Láttam,ír mikrót a Grand a prosiban.Paralia új részén van,utolsó utca,főút közelében.Cocus disco van közel hozzá.

# 11395
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Adri87
Aktív fórumos
Aktív fórumos
76 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221346 Üzenet linkje2014-07-21 21:20:16 

Szia Rep!
Nagyon köszi az infót. Mi is az Apollonnal szerettünk volna menni (voltunk már velük), de sajnos már egy apartmanban sem volt helyük ebben az időpontban, így másik iroda után kellett nézünk.
Remélem nekünk is jó választás lesz az Ino. Az nem gond, hogy kijjebb van, legalább éjjel csend lesz. icon_biggrin.gif

Ha van valakinek még infója, kíváncsian várom. icon_biggrin.gif

# 11396
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zozu
Aktív fórumos
Aktív fórumos
56 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221354 Üzenet linkje2014-07-21 23:18:27 

Sziasztok. azt szeretném kérdezni, Paralián lehet e bikinit venni....lehet hülye kérdés, de sajna itthon már nem lesz időm rá. Mi csak 2 napot töltünk Paralián, utána tovább utazunk. Már többször nyaraltam ott hosszabb ideig, de sajna nem emlékszem. Akik Paraliára mennek...jó választás.. többször mentem én is vissza. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
# 11397
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221403 Üzenet linkje2014-07-22 11:12:22 

Szia Zozu !

Tényleg fura kérdés icon_wink.gif ,,, szinte csak azt ! Na jó , minden mást is lehet kapni , főleg bundát és bőrkabátot !
De a fürdőruha és a napszemüveg , minden második árusnál van !

# 11398
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zozu
Aktív fórumos
Aktív fórumos
56 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221418 Üzenet linkje2014-07-22 12:39:14  Idézet innen: #221403

Pintyőke60 írta:
Szia Zozu !

Tényleg fura kérdés icon_wink.gif ,,, szinte csak azt ! Na jó , minden mást is lehet kapni , főleg bundát és bőrkabátot !
De a fürdőruha és a napszemüveg , minden második árusnál van !


Köszi szépen.. Ha nem lesz bikini majd fürdök bundában. icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

# 11399
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fefe5255
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
74 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221442 Üzenet linkje2014-07-22 16:49:50 

Szevasz Zozu
Természetesen sok helyen kapni bikinit, de konkrétan a templommal szemben a Hotel Centrál mellett biztosan, legalább is szombaton még ott volt. A bunda sem rossz ötlet csak nehezebb benne az úszás.
Parálián az elmúlt héten beindult a csúcs már nehezen lehet beeső vendégeknek elfogadható szállást találni, az éttermekben néhány centtel , euróval megemelték az árakat de nem számottevő. Görög dinnye kilóját már 10. azaz tíz centért is láttunk.
Jó nyaralást

# 11400
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zozu
Aktív fórumos
Aktív fórumos
56 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221448 Üzenet linkje2014-07-22 18:24:22  Idézet innen: #221442

fefe5255 írta:
Szevasz Zozu
Természetesen sok helyen kapni bikinit, de konkrétan a templommal szemben a Hotel Centrál mellett biztosan, legalább is szombaton még ott volt. A bunda sem rossz ötlet csak nehezebb benne az úszás.
Parálián az elmúlt héten beindult a csúcs már nehezen lehet beeső vendégeknek elfogadható szállást találni, az éttermekben néhány centtel , euróval megemelték az árakat de nem számottevő. Görög dinnye kilóját már 10. azaz tíz centért is láttunk.
Jó nyaralást


Köszi fefe5255. icon_biggrin.gif Igazábol szállás megoldott. Mi 2 nap után megyünk tovább Lefkadára, ahol 10 napot töltünk. Paralián tudnál valami tuti jó éttermet ajánlani? Mondjuk én nagyon szeretem a tengeri herkentyűket. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif Már többször voltam Paralián, de már 4 éve utoljára. icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif Lehet még kapni olyan fincsi rácson sült kukoricát? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 759 760 761 ... 800 801 802   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu