Paralia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 11521
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dávidföldi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227322 Üzenet linkje2015-02-28 13:50:44 

Szia.
Ezekszerint Te elöbb utazol mint ahogy nekem készülnöm kell.Igy viszont én majd nyugodtan, felkészülten indulhatok első felfedező utamra Görögbe.Ugyanis olvastam Töled jó és hasznos ismereteket tartalmazó infókat.Amiket igéreted szerint kiegészited,köszönet érte.

# 11522
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AXXon
Aktív fórumos
Aktív fórumos
98 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227337 Üzenet linkje2015-02-28 21:09:03  Válasz a #227281. hozzászólásra Előzmény #227281

Szia AGICA2!

Majd egy pár mondatban az árak idei színvonaláról kérlek reflektálj nekünk, később érkezőknek icon_smile.gif icon_cool.gif

# 11523
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227431 Üzenet linkje2015-03-04 12:22:44 

sziasztok! Én válaszoltam már, de úgy látom, valamiért sokszor nem látszik, pedig nekem visszajelez a fórum, hogy elküldtem, de mégsem:( Pedig esküszöm, nem írok sem valótlant, sem sértőt, nem hiszem, hogy kimoderálták volna... de lehet.
Szóval, mindenről igyekszem jelenteni. De nagy dolgokat ne várjatok tőlem. Nem ülök be sem magyar étterembe, sem pedig flancos , puccos étterembe. Előtérbe helyezem a görög éttermet, és a gyroszt. Bár nem hiszem, hogy sok lenne paralián, igazi görög gyrosz. Ha valaki mégis tud ilyet, írja meg nekem, hova menjek enni. Sör, tej, kenyér, ouzo és gyrosz árat biztos írok haza ide icon_smile.gif A többit meg lassan, a napok múlása szerint.

# 11524
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227433 Üzenet linkje2015-03-04 13:26:05 

Szia Ágica2!

Mi augusztus 17-től megyünk a Renába,mivel nagyon sokszor voltunk Paralián írtam már hogy a gyrosos barátainkat látogatjuk meg,a Renához a legközelebb eső,házból kifordulsz,tengerpart,sarkon kis Mytikas bolt,és tőle a második épület,Gyropagyda a neve,egy szemüveges 55-60 körüli tulaj Kostas,mellette ajándékboltjuk van,piros műanyag székek,vele szemben van a Menta bár szürke épülete.Gyrosos gyrosos hátán lesz,a Zorbas jó még templommal átellenben,és mi szeretjük a pljeskovicást,szerb tulajjal,hatalmas grill hús,apróra vágott hagyma,és ott dagasztott lepény.Szerb nő a tulaja,templom környékén,de úgyis megtalálod.Magyar étterembe én se tenném be a lábam,ki akar enni rántott húst?

# 11525
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227434 Üzenet linkje2015-03-04 13:36:55 

köszi, most ezt azonnal ki is nyomtattam, és beteszem a foglalás papirjai közé, mert elfelejtem. Ő beszél angolul, vagy csak görögül? Csak mert akkor Rád hivatkozok:)
Ezt a szerb ételt nem ismertem, de ki fogom próbálni, tetszik, köszönöm!

# 11526
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227436 Üzenet linkje2015-03-04 13:59:10 

Ágica,kicsit beszél szerintem angolul,de én német-olaszos vagyok,ennyi út után már sok görög szót tudok,azzal és kézzel-lábbal próbálkozok.Összeszámoltam,hogy kb.1 évet voltam Görögo.-ban,a 18 év alatt.38 éves vagyok.szóval te is tudz sokat görögül az pont elég lesz.Nálunk a párom a facebookos,ő ismerőse ott megjelölve Kostas.Felesége Irini,orosz,van egy 9 éves fiuk.Kosta szemüveges,tejfehér bőrű,és festékhiányos a bőre,de 12 éve ismerem,és sokat javult.Szegediek vagyunk,a lányunk neve Olimpia,így tudni fogja,tündér család.
# 11527
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AXXon
Aktív fórumos
Aktív fórumos
98 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227448 Üzenet linkje2015-03-04 19:39:52  Idézet innen: #227431

AGICA2 írta:
sziasztok! Én válaszoltam már, de úgy látom, valamiért sokszor nem látszik, pedig nekem visszajelez a fórum, hogy elküldtem, de mégsem:( Pedig esküszöm, nem írok sem valótlant, sem sértőt, nem hiszem, hogy kimoderálták volna... de lehet.
Szóval, mindenről igyekszem jelenteni. De nagy dolgokat ne várjatok tőlem. Nem ülök be sem magyar étterembe, sem pedig flancos , puccos étterembe. Előtérbe helyezem a görög éttermet, és a gyroszt. Bár nem hiszem, hogy sok lenne paralián, igazi görög gyrosz. Ha valaki mégis tud ilyet, írja meg nekem, hova menjek enni. Sör, tej, kenyér, ouzo és gyrosz árat biztos írok haza ide icon_smile.gif A többit meg lassan, a napok múlása szerint.


Ezek nekem tökéletesen kielégítőek lesznek icon_wink.gif

# 11528
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227472 Üzenet linkje2015-03-05 11:27:30 

Köszi rep, a görög megy, az angol megy, az orosz is kicsit. Megkeressük, és üdvözöljük a nevetekben. Szép neve van a Lányodnak, az enyém is a tenger felé hajlik , és egy Görög védőszent neve, Ő Marina:)
# 11529
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
BebaBp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227498 Üzenet linkje2015-03-06 10:03:12 

Sziasztok!Új vagyok még a fórumon,Krisztacska mesélte hogy itt választ kapok a kérdéseimre,és megtudhatok mindent Görögországgal kapcsolatban.A párommal mi idén először megyünk Paraliara a Holidaylines irodával Villa Sunny apartmanba.Május 25.én az első turnussal indulunk.Esetleg van itt valaki aki még ugyanakkor megy ide?Nagyon várjuk már,reméljük az idő is kedvezni fog nekünk,még ha a tenger nem is lesz olyan meleg,de mi akkor is megmártózunk. icon_smile.gif
Esetleg jó tanács?
Hol érdemes gyrost enni?
Merre érdemes Autót,robogót bérelni?
Hol érdemes fakultativ programot befizetni,és mire érdemes?
Árak?
Disco?
Nagyon,nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat,jó tanácsokat!
Szépe napot kívánok mindenkinek.
Üdv,Bea icon_smile.gif

# 11530
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tenkjuh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
50 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227505 Üzenet linkje2015-03-06 13:16:19 

Szia Bebabp!

Mi két éve jártunk paralian. Robogó motor bérlés a főutcán van azt hiszem több hely is. Mi anno 20euro ért bérletünk qvadot nyitás tól egész éjszakába nyuloan. A cocus disco a tengerparton van. Megmondom őszintén nekem nekünk annyira nem jött be a zene miatt. Zoltán Erika mc haver meg egyéb magyar klasszikusok szóltak. Katerinibe érdemes atmenni a piac miatt is meg jókat lehet ott Csavarogni. Fakultatív dolgok miatt érdemes jól közrbenezni mert jó pár euró különbséget is lehet találni. Mi anno Apollonos úton voltunk de egy helyi irodával mentünk olympos platanomi vár kirandulasra. Egy hátránya volt hogy viszonylag sok szerb utas jött kirándulni így vegyes vezetés volt. De a hölgy azt hiszem Timi bár ez nem 100 nagyon kedves volt. Magas szőke hölgy. Talán días Zeusz irodanal.

# 11531
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227509 Üzenet linkje2015-03-06 14:00:37 

Beba Bp! Olvass vissza , rep pont nekem írta meg kettővel a kérdésem után azt hiszem, hova menjek gyroszozni! Én megfogadom a tanácsát, Ő már jártas Paraliában. Próba, szerencse.
# 11532
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dávidföldi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227516 Üzenet linkje2015-03-06 19:16:48 

Szia BebaBp.
Mondhatnám,hogy üdv a klubba ugyanis én is ezzel az irodával és abba az apartmanba fogok menni csak utánad vagyis juni29-én.Ugyanakkor én is első bálozó leszek,vagyis először utazom görögbe,kérlek ha hazatérsz irj egy részletes beszámolót az indulástól hazatérésig.Az a helyzet,hogy még soha nem vettem részt buszos nyaraláson.Mindig magam terveztem és kiviteleztem a nyaralásokat.Olvastam több fórumozó tapasztalatát és már sok hasznos infót elraktároztam,de aki először megy az más szemmel nézi és éli meg az első élményeket.

# 11533
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
BebaBp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227523 Üzenet linkje2015-03-06 22:38:43 

Szép estét mindenkinek!
Természetesen vissza olvastam az előző évek tapasztaltait itt. icon_smile.gif
Dávid Földi...természetesen,ahogy hazaértünk,már írom is a tapasztalatainkat és ha van rá lehetőség,kintről is tudósítok majd nektek. icon_smile.gif
Örömmel fogadom a további tapasztalatokat és ha valaki máj25-jun3ig ugyanígy Paralian lesz,szívesen ismerkednénk velük,hátha valaki jobban jártas és több a helyismerete... icon_smile.gif

# 11534
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Turkish
Aktív fórumos
Aktív fórumos
128 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227533 Üzenet linkje2015-03-07 16:21:32 

A sétálóutcán a templomtól a kikötő fele tartva baloldalon van egy Food Club nevű helyiség. Én kétnaponta ott kajálok amikor kint vagyok, az XL-es gyros nekem ott ízlett a legjobban, de a souvlakijuk is jó. Ajánlom a helyet.
Másik nagyon jó kajálda szintén azon az utcán, de a templomtól a Menta diszkó fele van, közel a Sunny apartmanhoz. Ha jól emlékszem zöldre van festve, és mindig sokan vannak, mert nagyon jó pl. a pizza náluk.
A tulaj beszél magyarul.
Görög spéci kajákért érdemes átmenni Olimpic Beachre a White Rose-ba.

# 11535
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
BebaBp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227543 Üzenet linkje2015-03-08 09:10:43 

Köszönöm szépen Turkish!Meglátogatjuk őket icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 768 769 770 ... 800 801 802   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu