Paralia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 11701
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235048 Üzenet linkje2015-08-26 13:57:31 

szia Zita!

Milyen időtök volt? Fürdeni jó volt? Meleg azért a tenger?

# 11702
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235051 Üzenet linkje2015-08-26 15:33:00 

Szia Ágica!
kb.32 fok,más hőérzettel mint itt,este 22 körül is a Hotel Európa hőmérőjén is 25/26 fok volt,én fázós vagyok,éjfél körül már vékony kardit vittem.Egy napunk volt,ami borultabb volt,szemerkélő esővel,aznap reggel mentem be egyedül Katerinibe pénteken vásárolni,mint a málhás 7 papírtáskával,Magyaro-n soha nem vettem ennyi mindent,gyereknek Barbie,kabát,nekem is minőségi táskák,de én így készültem,tudtam a leárazásokról,és nem a válság miatt.Tenger üdítő,aki bentebb megy ott melegebb,mint mindig,én felfázós vagyok,és termál meleghez szokott,így nem voltam órákat a vízben,de apa a kislánnyal igen.Jó lesz neked a Sunny ház,az i.vezető esténként ott bandázik az utasokkal,a miénk ránk se b...tt,a kis szöszi,de nekünk ott volt a tulaj Kosta,akit inkább elnéztem,tök jó pasi,a ti házatok tulajának barátja,2 ház választja el a Rena/Sunnyt egymástól.A Marinopulos pont ahogy kilépsz a bejárati ajtón.Élelmes vagy te is nézd meg az akciós szórólapot,én megkértem a pénztárost itt is hogy lehúzná az ő kártyáját? Nem mindegy 1 helyett 2-őt kapsz.

# 11703
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsozsoka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235057 Üzenet linkje2015-08-26 18:08:30 

Sziasztok kedves forumozók! Paraliára megyek szeptember 21-én kocsival ebben az időben jön e még valaki illetve minden infót szívesen veszek Paraliáról. Köszönettel zsozsoka icon_surprised.gif
# 11704
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ancsa40
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
29 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235065 Üzenet linkje2015-08-27 09:08:51  Válasz a #235057. hozzászólásra Előzmény #235057

Szia Én is oda megyek 21-én csak busszal icon_biggrin.gif Most a Villa Sunny-ba fogok lakni, de tavaly a Pelagosba voltam nagyon jó kis apartman. icon_biggrin.gif Tavaly a barátnőmmel voltam nagyon szuper volt sok fakultatív programon voltunk,most a párommal megyek de szeretnék vele ugyanazon programokra elmenni mert annyira gyögyörű volt pl. " METEORAK" hogy 10x is megnézném icon_biggrin.gif. Minden este volt az egyik apartmanban ( CARAVEL ) buli........... a tulaj szervez ciporo est, kagyló est megvendégel hogy fogyassz nála italt icon_smile.gif ha iszol valamit nála minden fogyasztás után kapsz tombolát amit az utolsó elötti este sorsolnak ki
( borok,pólók....... )

# 11705
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235074 Üzenet linkje2015-08-27 10:12:04 

Szia Zita! Köszi a hasznos infokat, igen, mindig megnézzük, mikor mit tudunk "jól" megvenni, és ki is használunk mindent! Így lesz, ahogy írod! Ancsa40! Akkor együtt utazunk, egy buszon, és egy házban is fogunk lakni icon_smile.gif Mi is el akarunk menni a meteorákhoz, én voltam már ugyan a Lányommal, réges-rég, de az emberem nem volt még. Gondolom, ha önállóan végignézzük az irodák ajánlatát a soron, olcsóbb lesz , mint a szervezett út.. mi így szeretnénk menni.
# 11706
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ancsa40
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
29 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235081 Üzenet linkje2015-08-27 14:24:26 

AGICA2 icon_smile.gif SZUPER!!!!! Tavaly jó volt mert egy ismerős szervezte kb 200-an mentünk és mindent Ő intézett már 4 -éve mindig utolsó szezonban októberben mennek Paráliara nagyon képbe volt mindennel, már csak a szobába jött mondani hová lehet menni mennyibe kerül,felírt fizettünk és minden adott volt mentünk a buszoz ami jött csak értünk icon_smile.gif Most majd összefogunk mi és megkeressük magunknak....... icon_wink.gif
# 11707
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235089 Üzenet linkje2015-08-27 19:58:36 

Ancsa40,akkor mi is egyűtt utazunk majd
# 11708
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ancsa40
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
29 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235090 Üzenet linkje2015-08-27 20:38:20 

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif de jó
# 11709
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235101 Üzenet linkje2015-08-28 10:20:11 

akkor lassan összejövünk:) én már nagyon várom, kezdek újra besokallani a melómmal:(
# 11710
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Capetya74
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235111 Üzenet linkje2015-08-28 13:17:40 

Sziasztok!Szerdán mi is hazaérkeztünk Paráliáról.Csatlakozom Zita leírásához,tökéletesen leírt mindent.Ajánlani tudom Skiathost,gyönyörű hely még mindig.Remélem nektek is jó és gyors utatok lesz Paráliára és vissza.
(Reméljük nektek nem lesz egy folyton beszélő utastársatok mint nekünk,és aki ugyanúgy a Renában szállt meg)
Jó utat és szép időt kívánok azoknak akik most mennek.

# 11711
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sagica22
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235112 Üzenet linkje2015-08-28 13:31:22 

Sziasztok!
Egy kis update annak, aki repülővel utazik saját szervezésben:
-Reptérre érkezés után nyíl egyenesen a kijáratból belefutsz a 78-as buszállomásba, ezzel tudsz bejutni Thessaloniki autóbusz állomásra; 2€/fő a jegy, kis bódéból tudod megvenni a megálló mellett. kb. 1órás utazás
-Kp-i buszállomás kulturált, nagy, attól függően hová utazol számozott ablakoknál tudod megvenni a buszjegyedet, ami 6,9€/fő Katerinibe. Ezért cserébe kapsz egy modern, tiszta, wifis buszban egy bő 50 perces utat, és a buszjegyed megadott helyre szól! Fél óránként közlekednek ezek a buszok.
-Katerinibe érkezés után 10perces sétára van buszmegálló (mi is segítséggel találtuk meg), ahol fel tudsz szállni a Paráliába tartó buszra. Negyed óránként járnak, megbízhatóan és 1,7€/fő a jegy.

A topikban olvasott ötlet, hogy visszafelé egy Thessalonikis városnézős útra fizessünk be, nagyon jó, én egész héten ezt kutattam, de sajna arra a napra amikor nekünk kellett volna, egyik iroda sem csinált utat....

Fakultatív progik miatt átsétáltunk Olimpic beachre is, mert azt olvastam, ott olcsóbbak. Sajna nem ezt tapasztaltuk, ott is minden ugyan ennyibe kerül, mint Parálián. Mi végülis a Fly Club-nál (Parálián!) fizettünk be Skiathosi hajós kirándulásra, a hirdetett 25€ helyett 20€/fő volt, épp valami akció volt. Csak az indulásnál álltunk ott negyed órát egy marék magyar és néhány orosz, mert az idegen vezetőnk elaludt...később indultunk el, a buszunk sem volt a legjobb, hazafelé 4órás utunk volt, a buszsöfőr nem sietett, a magyar idegenvezetés sem volt nagy szám, és az általuk ajánlott étteremre is csak panaszt hallottunk, mi szerencsére saját fejünk után mentünk.
De mindezzel együtt a látnivalók szépségéért akkor is megérte! Delfineket is sikerült látni, odafelé és visszafelé is a hajóút során, szuper volt. És minden csodaszép.

Kívánok mindenkinek szép nyaralást, akinek még hátra van!
Üdv: Ági

# 11712
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235121 Üzenet linkje2015-08-28 16:41:17 

Szia Capetya!
Próbáltalak beazonosítani,hogy ki vagy,de nem akartam kint kérdezősködni! Mi az első emeleten,a 6-os szoba,hosszú erkély bejárat,1 kislánnyal,aki kalap őrült,és nálunk mindig teregetve volt,nekem fekete hajam van.Vissza úton fent,az első sorban ültünk,párom osztotta a személyiket,azt az egy alkalmat,amikor összeszedték.A mi közvetlen szomszédunk volt,én is dumás vagyok,de majdnem megőrűltem.Írok neked privátban majd.Egyébként sokan nem maradtak meg bennem,a gyerekesek,és 2 pár akikkel beszéltünk,meg az idősekre emlékszem.Benéztem az emeletünkön,tényleg nagyon más szobák voltak.A mi fürdőnkben táncolni lehetett,bár az ágy a dupla 1.40 ha volt,a vékony kislánnyal alig fértem el.Kostanak írtam e-mailt még indulás előtt,és megkértem,hogy kis csokit rakjon be Olimpia lányomnak a szobába,és egy sárga maci hátizsák,teli zselés cukor,nyalóka,csokival,és nem kért el pénzt,vittünk le neki magyar piát,de nem igazán iszik alkoholt.Egyébként női szemmel szerintem még jó pasi is,én zokogtam a szobába,hogy nem akarok visszajönni,még hely is lett volna,de keddtől suli.Jövőre más helyeket terveztem,de lehet,június 2 hét Paralia lesz,augusztus Parga,bár én nem mennék szívem szerint Paraliára,és Kateriniben 1.70-ért sokkal szebb sütiket vettem,mint Paralián.Már hiányzik Görögország,közel 10 hónap,ez fáj a legjobban.Gyropagidás barátunk mondta a tulaj,hogy kevesebb a turista,szerintem is,júni elején se voltak máskor sokkal többen,bár elég volt ez az ember tömeg is,a lényeg,minden csúcs,több pizza/spagettis hely lett 2 év óta.

# 11713
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Petra91
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235143 Üzenet linkje2015-08-29 18:20:52  Válasz a #235065. hozzászólásra Előzmény #235065

Együtt megyünk! icon_wink.gif
# 11714
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsany1
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
17 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235159 Üzenet linkje2015-08-30 09:36:56 

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy az Andromeda Apartmanban szállt-e meg valaki, vagy van-e információja róla. Legfőbbképpen a felszereltsége érdekel, leginkább a konyháé. Valaki azt is tudná mondani, hogy a tv pendrive-ozható-e? Előre is köszi a segítségeteket!
# 11715
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ancsa40
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
29 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235185 Üzenet linkje2015-08-30 21:07:26 

Petra91 busz? hol lesz a szállás?? icon_biggrin.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 780 781 782 ... 800 801 802   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu