Tolo
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 7636
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katus88
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
23 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223867 Üzenet linkje2014-08-27 06:33:37 

Mi is most próbáltuk ki először icon_smile.gif!A bácsi mindent elmagyaráz hogy hogyan kell csinálni!1 óra 15euro,2 óra 25euro,3 óra 35euro.Ebben az üzemanyag is benne van icon_smile.gif!Érdemes kipróbálni,a víz kristálytiszta és a kék ezer színében játszik icon_smile.gif
# 7637
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tity
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223876 Üzenet linkje2014-08-27 10:57:51 

Sziasztok!Üdv Toloból.Azért nem írtam eddig,mert a wifi nem nagyon működik a stellában.Nagyon jó minden,gyönyörű Tolo.Iszonyat meleg van,a víz nagyon fincsi és kristálytiszta.Mi is béreltünk motorcsónakot,hatalmas élmény volt.A BBQ hajókirándulás nem volt egy maradandó élmény,de Hydra csodaszép volt,nem akartam eljönni onnan:) ha valami kérdés van,nyugodtan tegyétek fel.A kaják nagyon finik,ettem muszakát cserépedényben,nyammmi:))) ja és a stellában kb. sosincs meleg víz,am. a szállás frankó,közel van minden:)
# 7638
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jistvan
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223905 Üzenet linkje2014-08-27 18:13:27 

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni milyen kedves kis ajándékkal lehet kedveskedni a görögöknek. Legutóbb Asprovaltában ami ért ugyan oda jártunk vacsizni kaptunk ajándékot kétfélét is azon kívül,hogy az üdítőt mindenkor szuvenir volt Igazi jó házi páleszra vagy Tokaira gondoltam. István.
# 7639
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Molli
Aktív fórumos
Aktív fórumos
146 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223911 Üzenet linkje2014-08-27 19:56:02 

Sziasztok!
Megjöttünk ma délután mi is, most nagyon fáradtak vagyunk, holnap megírok mindent, röviden csak annyit, Tolo egy nagyon kedves, családias kis falu, nagyon szerettük, jó volt minden nagyon, holnap bővebben...
Üdv/Molli

# 7640
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Fszeva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
203 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223925 Üzenet linkje2014-08-28 00:51:58 

Anyuci és Katus, köszönöm az infókat! icon_smile.gif
# 7641
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Fszeva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
203 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223926 Üzenet linkje2014-08-28 01:07:28  Idézet innen: #223845

Hazai Lászlóné írta:
Sziasztok Világjárók! Először is szeretnék én is köszönetet mondani a sok érdekes és hasznos infoért, ami Tolóval kapcsolatos. Mi most szept. 1-én indulunk. Kérdésem lenne, aki mostanság volt a Thetis apartmanban, milyen a felszereltsége, edény, vízforraló, konnektor és szúnyogügyileg mi a helyzet. Kérlek írjatok. köszönettel hazai mamóka icon_smile.gif icon_smile.gif

Szia! Én tavaly a Thetis mellett lévő Electrában voltam, így konkrét infóm nincs, de mindenképp érdemes vinni hosszabbítót. Szúnyog tavaly csak egy-egy eltévedt példányt láttunk, mi vittünk elektromos szúnyog riasztót.

# 7642
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szidi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
91 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223929 Üzenet linkje2014-08-28 06:16:50 

Sziasztok megint icon_smile.gif,szeptember 8-an indulunk és most láttam a neten, hogy csak 25-26 fok lesz akkor icon_sad.gif ez kicsit kiábrándító.mennyire lehet hinni ezeknek az előrejelzéseknek?
# 7643
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Molli
Aktív fórumos
Aktív fórumos
146 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223950 Üzenet linkje2014-08-28 13:34:56 

Sziasztok
akkor egy kicsit részletesebben:
A Thetis apartmanban voltunk 2014. 08. 09 - 2014. 08. 26-ig. Az idő fantasztikusan jó volt, nagyon nehezen bírtuk, még éjszakára sem nagyon hűlt le. Aki a Thetis apartman 2. emeleti szintjére megy, készüljön fel, mert nagyon meleg az apartman. Ez a szint tulajdonképpen egy szigeteletlen tetőtér, amit kb. 11 órától tűz a nap, amíg le nem bukik. Semmilyen árnyékoló berendezés nincs ezen a szinten, tehát a terasz csak esténként használható. A teraszajtóra vágott lyukon, ami belülről egy riglivel zárható ablaknak néz ki, és kb. 50x70-es méretű, jön be az apartmanba fény, illetve levegő, illetve levegő még jön a fürdőszoba ablakán, ami egy kb.
30x15-ös csík nyitott állapotban. Az apartman egyébként (mi az 5-ösben voltunk) eléggé lelekott, szóval nem egyszerűen egyszerű, hanem szerintem igénytelen. Légkondit béreltünk, hogy bírjuk a meleget. Na, erről elég is ennyi!

Toló és környéke egyébként fantasztikus, nekem minden bejött. A csík strandon fürödtünk, az Akrogiali étterem előtt v. mellett, a víz kb. ezer fokos, nem okozott nehézséget a meleg miatt a ki-be futkosás a vízben, annyira jó volt! A környék gyönyörű, voltunk az athéni kiránduláson. Sokakkal ellentétben nekünk nagyon tetszett, a félidőben otthagytuk Ildikót, aki az idegenvezető volt, és mentünk a magunk útján, tényleg gyorsabban haladtunk és többet láttunk. Nagy élmény volt.

Voltunk Nafplioban, felmentünk a kisbusszal a Palamidi erődbe, 1,5 óra múlva jött a busz értünk, átmentünk a Bourtzi erődbe vizitaxival, és mentünk a kisvonattal is.

Elmentünk az éjszakai nafplioi hajókirándulára is, hát ezt sem szabad kihagyni.

Elgyalogoltunk a Kastraki romokhoz is, és megnéztük az Agia Kiriaki templomot is. Ez utóbbiakt csak azoknak ajánlanám, akik nagyon szokva vannak az emelkedőkhöz, mert szerintem gyilkos nagyon.

Az ételek az Akrogialiban nagyon finomak és bőségesek, a mézes joghurt, a sültkrumpli és a muszaka, jajj nagyon finomak. És teljesen ehető a Tsiros girosza is (hát nem számoltam, hogy mennyit ettünk meg belőle, de sokat).

Összességében nagyon tetszett minden, jól éreztük magunkat.

Toló igen barátságos, családias, kedevesek az emberek.
Az idegenvezetők végzik a dolgukat, köszi Ági, Rita és Melinda!

# 7644
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fekikecske
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223954 Üzenet linkje2014-08-28 13:50:31 

Szia Szidi, szerintem ne aggódj az ido miatt, Toló nagyon délen van, meleg lesz. Az elorejelzes naponta fog valtozni addig.
Mi is a Thetisben voltunk, Molli írta hogy meleg a 2. emelet, ez így van. Tavaly mi 40 fokban voltunk ott, és az erkely brutal. Nekunk nem kellett a legkondi ejjel. Mi a a nagyobb apartmanban voltunk a 2 szobasban, akkor nem volt lelakott.

# 7645
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Molli
Aktív fórumos
Aktív fórumos
146 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223957 Üzenet linkje2014-08-28 14:12:50  Válasz a #223954. hsz-ra Előzmény #223954

Szia Fekikecse,
a bútor a fürdőben el van ázva, már megy széjjel, a zuhanyfüggöny egy kicsit el van szakadozva, a konyhában a lámpáról hiányzik a búra, csak úgy lóg a zsinór, a fürdőben nincs egy akasztó, amire akaszd a dolgokat, jobb híján a kilincsre raktuk a türcsiket, vagy a teraszra, és még lehetne sorolni, zuhany működését megmutatták, mert nem tudtunk rájönni, teljes erővel kell folyatni a vizet, és akkor mőködik, a mosdónak nem működik a dugója, a mosogatóban nincs is, a tv nem működik, és nem akarom tovább sorolni.

De nem ez a probléma, ez csak szomorú. Remélem érti mindenki, hogy mi a baj.

Azért még nagyon szerettük Tolót! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 7646
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223959 Üzenet linkje2014-08-28 14:22:04  Válasz a #223957. hsz-ra Előzmény #223957

Tavaly a Thetis 2. emeleti kicsi stúdiójára mi is hallottunk panaszt, de nekünk az 1. emeleten szuper volt, nem volt semmi gondunk. Mi már csak klímás aparmanba megyünk, ahol nincs, oda nem is foglalunk.
És itt a hűvös szobában igenis irigykedem mindazokra, akik Tolo-ban szenvednek a hőségtől icon_smile.gif!

# 7647
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kopiri
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223960 Üzenet linkje2014-08-28 14:49:38 

A Stellában tényleg nem jó a wifi, az eleánét jobban lehet ott fogni, annak a kódja meg az eleana földszintjén ki van írva icon_smile.gif vagy megkérdezel valakit, az eleanában lakik icon_biggrin.gif
Toló nagyon klassz volt, mi a múlt hétvégén jöttünk haza a Stellából icon_smile.gif
A Romviban is nagyon kedvesek a pincérek és jó az étel, mi főleg halat ettünk ott.
A cserépedényes muszaka a legfinomabb a halványzöld székes étteremben, ahol élőzene is szokott lenni, a nevét sajna nem tudom.

# 7648
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Molli
Aktív fórumos
Aktív fórumos
146 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223962 Üzenet linkje2014-08-28 15:09:11  Válasz a #223959. hsz-ra Előzmény #223959

Szia Anyuci,

én csak a második emeletről írtam, az első emeletiekbe nem süt úgy be a nap, van ilyen fa redőnyös ajtó, plusz egyáltalán normális ajtó, és még sötétítő függöny is, az talán jobb. De nálunk az ajtó is csak egy OBI-ban kapható, egyszerű ajtócska volt. Egyébként a Holtel Thetisben lehet távirányítót kérni, napi 5 EURO.

Nem is azért írtam én ezeket le, mert ez akkora probléma volt, csak ezek a tények. Most, 2014 nyarán.

Köszönöm még egyszer mindenkinek a sok-sok segítséget, nagy hasznunkra volt.

Üdv mindenkinek: Molli

# 7649
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Fszeva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
203 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223973 Üzenet linkje2014-08-28 20:11:56  Válasz a #223929. hsz-ra Előzmény #223929

Szidi, ne izgulj! Tavaly mi is szeptember elején mentünk és a főútcán lévő hőmérőn mi se láttunk többet 25-27 foknál, mégis annyira melegnek tűnt. A tenger is jó meleg volt. Csak megjegyzem én nagyon fázós vagyok, Dalmáciában a 23 fokos tengerben fáztam.
# 7650
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szidi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
91 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223976 Üzenet linkje2014-08-28 21:15:10 

Köszönöm szépen Nektek a bíztató szavakat icon_smile.gif , nemsoká indulunk .... icon_smile.gif már alig várom !!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 509 510 511 ... 536 537 538   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu