Tények, események, érdekességek
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jorgos
Moderátor
Moderátor
515 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#68970 Üzenet linkje2008-06-30 17:39:05 

Ugyes vagy Asteri!
# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Asteri
Törzstag
Törzstag
725 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#71921 Üzenet linkje2008-07-17 00:07:54 

http://news.ert.gr/c/7/406313.asp

Erõs földrengés Rodoszon

Felbolydulást és nyugtalanságot okozott a Dódekanészosz lakosainak, a Richter skála szerinti 6,3-es erõsségû erõs földrengés, amit kedden reggel 06.26-kor észleltek a tengeren Rodosz déli részén, Athentól délkeletre 445 km távolságra. A földmozgás epicentrumát 68 km mélyen becsülik.
Egy 56 éves nõ ( Μάσσαρη településrõl, Αρχαγγέλου megye Rodosz déli részén ) életét vesztette, amikor házából próbált kijutni, elcsúszott és fején halálos sérülés érte, közben öten megsebesültek.
A földmozgástól repedések keletkeztek egy szállodán Rodosz városban, amelyet kiürítettek a megyei mûszaki vizsgálatig.
A repülõtér várótermében a vakolat leesett, és földcsuszamlás mutatkozott
Πυλώνα- Λάρδου közötti úton, a forgalom szüneteltetése nélkül, miközben talajsüllyedést jeleztek Χάλκη kikötõjében. Továbbá, áramszünetet okozott a sziget egyes területein, de a károk helyreállítása azonnali, gyors volt
A lakosok továbbra is a házukon kívül tartózkodnak, valamint nagy pánik keletkezett a földrengés fokozódása és idõtartama miatt, miközben nagyon nagy földrengésrõl beszélt Rodosz polgármestere is, Κ. Χατζηευθυμίου.

# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jorgos
Moderátor
Moderátor
515 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73125 Üzenet linkje2008-07-23 21:02:22 

Milyen csúnya a leszbikus szó?

A hellaszos hírek Április 30-án, ezt említették:
https://www.hirado.hu/cikk.php?id=276218

Azóta megvolt a tárgyalás, és ez lett az eredmény:
https://www.hirszerzo.hu/cikk.maradhatnak_leszbikusok_a_leszbikusok.73585.html

A nemzetközi sajtó is írt errõl:
https://www.msnbc.msn.com/id/25798114/ (angolul)

Stratos: Jó-jó... de ha már megemlítetted, mi a véleményed Neked errõl?

(Vannak egyáltalán csúnya, és vannak e szép szavak? A szavak tulajdonképpen fogalmak.
Képek, amelyek kifejeznek egy adott dolgot.
No, és most, ha az, az adott dolog csúnya, akkor maga a szó is az? És ha vannak többértelmû szavak? Vagy amikor már nem azt jelentik, mint amit rég, mert az idõk során az értelme megváltozott?
Ám, a szó HANGZÁSA azonos marad! Ekkor mégis megszépül, vagy megcsúnyul?)

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jorgos
Moderátor
Moderátor
515 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73140 Üzenet linkje2008-07-23 22:07:15 

Ezek jo kerdesek, Strato!
Nalatok van meg ez a "homokos" szo aminek ket jelentese van, ha jol emlekszem.
Szerintem egy biro nem tud donteni a szo hasznalatarol. Nem ilyen egyszeru...

Kb husz eve az atheni centrumon megvaltoztak ket ut nevet ("Patision ut" es "Panepistimiou ut").
Azota minden terkepen es tablan uj nevek vannak irva.
Hiaba, az uj neveket senki nem hasznal.

Stratos: Ez így van, én is sokszor a régi neveket használom, amibe beleszülettem!
Például a két metrómegállót: Ferenciek tere, és a Ferenc körút, elég könnyû összekeverni... és ezért is hívom az elsõt inkább a Felszabadulás térnek, de leginkább röviden: "Felszab"...

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kakadu
Törzstag
Törzstag
1130 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76064 Üzenet linkje2008-08-10 16:04:42 

Más!
Kezdek gyanússá válni magam elõtt; lehet hogy öregszem?
Az elsõ jelek akkor mutatkoztak, amikor nem igazán értettem azt az érdeklõdõt, aki azt firtatta, hogy miként készíthetne "mûvészi" fotókat a számítógépén anélkül, hogy megtanulná a fotózást.
A következõ intõ jel az volt, amikor értetlenkedtem, hogy miként lehet téma a Legjobb görög ételek topikban a Mc sûltkrumplija (már az is kérdéses számomra, hogy lehet-e egyáltalán ételnek nevezni azt a staniclibe csomagolt, a globális vegyipar által elõállított valamit).
Kezdek besokalni breakage       .gif

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kakadu
Törzstag
Törzstag
1130 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76067 Üzenet linkje2008-08-10 16:07:21 

Jorgos írta:
és ezért is hívom az elsõt inkább a Felszabadulás térnek, de leginkább röviden: "Felszab"...[/color]


Vigyázz Jorgos, a múltkor én is erre vetemedtem és le lettem komcsizva! icon_razz.gif

Stratos: Bocsi, Jorgosz ezt nem tudhatta (én voltam a vétkes), hiszen Õ csak pár évig tanult nálunk...
És Õ még a November 7. térre se emlékezhet, (pedig az Oktogon görög szó, azt jelenti "Nyolc sarok", már pedig korábban tényleg így hívták a teret, amirõl meg én nem tudtam, csak amikor már visszakeresztelték...

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76068 Üzenet linkje2008-08-10 16:13:33  Válasz a #76064. hsz-ra Előzmény #76064

Szerintem ez sokkal elõbb kezdõdött... icon_wink.gif icon_lol.gif
# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kakadu
Törzstag
Törzstag
1130 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76073 Üzenet linkje2008-08-10 16:26:08  Válasz a #76068. hsz-ra Előzmény #76068

Tudsz valamit?
Felhomályosítanál?

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76085 Üzenet linkje2008-08-10 16:42:32  Válasz a #76073. hsz-ra Előzmény #76073

Na semmi különös, csak én mintha már korábban is láttam volna apró jeleket, de ha nem , hát nem. icon_confused.gif icon_lol.gif icon_redface.gif
# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kakadu
Törzstag
Törzstag
1130 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76091 Üzenet linkje2008-08-10 16:52:46  Válasz a #76085. hsz-ra Előzmény #76085

Könnyen lehet, hogy igazad van.
Amikor hosszú, tömött sorokban esnek be emberkék, akik rossz helyen rossz kérdéseket tesznek fel (sokszor még az is kétséges számomra, hogy egyazon nyelvet beszéljük), melyek közös nevezõje, hogy "bocsi, de nincs idõm visszaolvasni", a válaszokat élbõl kritizálják és finoman szólva is lehülyézik az embert, hát bizony nem nagyon buzog fel bennem egy idõ után a klaviítúra iránti vágy.

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76095 Üzenet linkje2008-08-10 17:04:39  Válasz a #76091. hsz-ra Előzmény #76091

Ez a kisebbség! Gondolj kicsit ránk is, és püföld azt a klaviatúrát! icon_wink.gif
# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kakadu
Törzstag
Törzstag
1130 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76097 Üzenet linkje2008-08-10 17:10:24  Válasz a #76095. hsz-ra Előzmény #76095

Biztos vagy benne?
Akkor nézd meg egy kicsit a taglistát (egyes nick neveknél pl. az F betünél pedig egyenesen elpirulok).
Sokan azt hiszik, hogy ez az a "Vevõszolgálat", ahol még le is lehet b@szni (már bocsánat) a hülye alkalmazottat, ha nem azt mondja, amit hallani szeretnének.

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76101 Üzenet linkje2008-08-10 17:22:58  Válasz a #76097. hsz-ra Előzmény #76097

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni! Osztódással szaporodnak, de számomra nem sok vizet zavarnak. Lepereg rólam a hüleség! icon_lol.gif
# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Andici
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
232 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#76104 Üzenet linkje2008-08-10 17:48:27 

Csodálatos dolog volt ahogy végig asszisztáltad cserrobi fotós próbálkozásait és támogattad tudásoddal és emberségeddel.Hónapokon keresztül tetted ezt.Nem csak õ köszönhet neked sokat,hanem rajta kívûl sok más ember.Kedves segítõkész ember vagy.Van itt még mit tenni,mert mindíg jönnek olyanok akik számítanak RÁD!Nem a lelkedet akarom ezzel ápolni,hanem inkább kifejezni szeretném nagyrabecsülésemet.Remélem érted mit szerettem volna mondani. icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif
# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cserrobi
Törzstag
Törzstag
2657 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76176 Üzenet linkje2008-08-10 23:40:31 

Andi!!!!!

Szivembõl szóltál

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
<   1 2 3 ... 15 16 17   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu