Rodosz
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
Hozzászóló Üzenet
# 2176
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
1962
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
37 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240048 Üzenet linkje2016-06-25 23:16:52 

Szia! A pillangók völgyében voltunk ami nagyon tetszett,de mi autót béreltünk,és azzal mentünk . Busszal Rodoszon voltunk,meg Kaliitheában amit szintén nem szabad kihagyni.
# 2177
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240372 Üzenet linkje2016-07-05 08:00:42 

Sziasztok! Falirakiba tud valaki olcsó autókölcsönzőt? Nézegettem az árakat a neten 60-70 euro egy napra, az nagyon drága icon_surprised.gif icon_sad.gif
# 2178
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katonáné Éva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
173 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240535 Üzenet linkje2016-07-10 20:53:19 

Sziasztok!
Tsambikánál a hegy tetején lévő templomhoz a strandról vagy a főútról lehet felgyalogolni?
Köszönöm!

# 2179
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240597 Üzenet linkje2016-07-12 08:00:34  Válasz a #240372. hozzászólásra Előzmény #240372

efrem rent a car. van weboldaluk.
# 2180
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240599 Üzenet linkje2016-07-12 08:03:13  Válasz a #240535. hozzászólásra Előzmény #240535

nem a a strandröl, dehogy.
a főútról lekanyarodik az út, és onnan majd visz fel a lépcsők aljáig még tovább. aztán onnan jöhet a finom séta! icon_smile.gif

# 2181
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katonáné Éva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
173 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240637 Üzenet linkje2016-07-12 21:48:44 

Köszönöm Rollo! Itt vagyunk Rodoszon,és el szeretnénk menni Tsambikára, és ha tudunk fel-séta-mászunk a templomhoz
# 2182
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240639 Üzenet linkje2016-07-12 21:58:37 

Szia Éva! Mi si itt vagyunk Rodoszon még egy napig. Tegnap voltunk fenn a Tsampika kilátónál. Kb feléig autóval, onnan ahogy Rolló írja gyalog, Kb 290 lépcső felfelé. mi 8 éves gyerekkel mentünk. Kicsit megterhelő a melegbe, de megéri, a látvány fantasztikus! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Üdv: Rebus
# 2183
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Petraboo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
71 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241638 Üzenet linkje2016-08-16 17:01:34 

Sziasztok! Idén mi is eltöltöttünk egy csodás hetet Rodoszon. A sziget látnivalóinak felkutatásában rengeteget segített ez a fórum, elolvastam mind a 146 oldalt, így -azt hiszem- sikerült majdnem mindent megnéznünk a szigeten, amiért érdemes oda látogatni. Köszönöm nektek!
5 napra béreltünk autót, első nap Rodoszvárosban barangoltunk, felmentünk a Mount Smith-re, ahonnan megcsodáltuk felülről is várost. Ezután a Pillangók-völgyébe látogattunk, elejétől a végéig bejártuk, na ez jó kis túra volt, persze minden perc megérte. A nap végén a sziget nyugati oldalán lévő Kopria beach-en fürödtünk egyet.
Második nap Agathi-beachen mártóztunk meg reggel, ezt a partot mindenkinek csak ajánlani tudom, puha homokos, lassan mélyülő strand. Aztán a sziget keleti partján autókázva mentünk Prasonisire. Felmásztunk a homokpad végénél található hegy tetejére is...tűző nap, szél alig, naptej nem hogy kötelező, de nélkülözhetetlen! icon_smile.gif Ezután a nyugati parton mentünk tovább a Fourni-fok felé. A part szuper, nagyon látványos, bár nem a kezdő úszóknak való. Végül Monolithosnál megnéztük a várromot, ami különösen szép volt a lemenő nap fényében.
Harmadik nap az Anthony Quinn öbölnél voltunk szinte egész nap, keresztül-kasul bejártul mindkét öblöt (sznori). Elkocsikáztunk a part mentén Traganou és Afandou partok felé. Ezt a két partot mi úgy vettük észre, leginkább a helyiek látogatják. Este Rodoszvárosban vacsoráztunk, sétáltunk az óvárosban, ami ha lehet, így este még szebb és hangulatosabb volt.
Negyedik nap Kallitheába látogattunk, ahol megnéztük a felújított fürdőt, a parton pedig több órát sznoriztunk is. Különösen szép volt itt az élővilág. Ezután Panagia Tsampika következett, a kilátás lélegzetelállító (meg a meleg, a nap, és a sok-sok lépcső is icon_smile.gif). Meg is mártóztunk a parton, az egész szigeten nekünk itt volt a legmelegebb a víz.
Az ötödik napon Lindost néztük meg. Nagyon-nagyon szép volt, a rengeteg turista ellenére is. Az Acropolisba nem mentünk fel, mert irtó nagy sor állt a bejáratnál a tűző napon, így ezt kihagytuk. Délután a St. Paul's Bay-n fürödtünk.
Ennyi fért bele egy hétbe, az első és utolsó napon való lazítással, helyben fürdőzéssel, medencézgetéssel együtt. Amit bánok, hogy Kamirosba és a Kritinia várhoz nem jutottunk el, valamint több időt szenteltem volna a fővárosra is. Kimaradt a Hét Forrás völgye is, illetve Kallithea környékén volt még pár kisebb part, amit szívesen megnéztem volna. Egy másik nyaralást ki is lehetne ezekből hozni icon_smile.gif Ha időm engedi, pár képet fogok majd feltölteni az utunkról.
Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok, akinek még hátravan! icon_smile.gif

# 2184
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Macsosz
Törzstag
Törzstag
682 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#241766 Üzenet linkje2016-08-21 14:23:23 

Szia Rollo!

...megnyitottam az autókölcsönző oldalt,de nem találok árakat! Ajánlatot kell kérni minden egyes kocsira,ami szóba jöhet?!?
Üdv,Macsosz

# 2185
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Balatoniani
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242906 Üzenet linkje2017-02-08 18:18:46 

Sziasztok. Faliraki Maroula apartman volt már valakinek tapasztalata?
# 2186
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ladybird517
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
15 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242980 Üzenet linkje2017-02-13 15:52:36 

Szervusztok ! Volt már valaki Ixián a Solemar Hotelben? Mik a tapasztalatok? Tényleg fizetni kell a szobában lévő hűtőszekrény használatáért? Ha igen, mekkora összegre lehet számolni? Van a szobában egy kis vízforraló tea készítéséhez? Milyen a tengerpart, hogy közelíthető meg? Válaszokat előre is köszönöm.
# 2187
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rudiandi67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
157 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243758 Üzenet linkje2017-04-19 20:58:49 

Sziasztok! Tudtok-e ajánlani autókölcsönzőt, ahol nem kell előleget fizetni és kártyán sem zárolnak? Tavaly Zantén nagyon jól működött. nem tudom ezen a szigeten is van-e ilyen lehetőség. Köszi
# 2188
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fazika
Aktív fórumos
Aktív fórumos
398 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243798 Üzenet linkje2017-04-23 18:20:16  Idézet innen: #243758

rudiandi67 írta:
Sziasztok! Tudtok-e ajánlani autókölcsönzőt, ahol nem kell előleget fizetni és kártyán sem zárolnak? Tavaly Zantén nagyon jól működött. nem tudom ezen a szigeten is van-e ilyen lehetőség. Köszi

Pár hsz-sal föntebb Rolló ajánlotta az "Efrem rent a car"-t. Mi is náluk foglaltunk -én pl. a messengeren írtam nekik és ott bonyolítottuk a foglalást. Majd kértem tőlük egy visszaigozoló e-mailt. Küldték. Amikor kint voltunk, rámírtak a messengeren, hogy jó-e az automataváltós autó. Mivel még nem vezettünk autómata váltós autót, azt válaszoltam, hogy inkább maradnánk a hagyományosnál. A megbeszélt időben hozták az autót és jöttek is érte. Nem kértek sem előleget, sem bankkártyát. Az autót átvételekor fizettünk. Elvitelkor át sem nézték. Egy új Nissan micra volt, alig 500 km-rel, ha jól emlékszem.

# 2189
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Theia
Aktív fórumos
Aktív fórumos
371 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243866 Üzenet linkje2017-05-02 09:20:26 

Mi az Autotour Car Rental-nál foglaltunk egy kisautót június 19-26. közötti időszakra 140 euroért, full biztosítással, előleg és bankkártya nélkül.
Februárban írtam egy csomó kölcsönzőnek, abból 6 válaszolt vissza.
Az Efrem Rent a Car előleget kért, és jóval drágábban adta az autót,mint az Autotour....
Pedig direkt nekik írtam először, mert sokan dicsérték, sok helyen olvastam róluk pozitívan.
Az Autotour szinte azonnal válaszolt minden levélre, nagyon korrektnek tűnnek.
Reptéri felvétel-átadás lesz, nem gond nekik a Wizzair járat késői érkezése sem.
Elkérték a járatszámot, és ott fognak minket várni egy táblán a nevünkkel az érkezési oldalon. icon_biggrin.gif

# 2190
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243867 Üzenet linkje2017-05-02 09:22:14  Válasz a #243758. hozzászólásra Előzmény #243758

Autóbérlés: Link
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
<   1 2 3 ... 145 146 147 ... 150 151 152   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu