Rodosz
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Asteri
Törzstag
Törzstag
725 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8909 Üzenet linkje2006-06-16 22:47:45 

Geia sou Dani! icon_smile.gif
Sajnos képet nem tudok küldeni, csak olyat amit a neten találtam.

# 47
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8929 Üzenet linkje2006-06-17 05:40:24 

Helló Asteri!

Köszi a választ! Remélem mi is ilyen jó véleményel jövünk haza! icon_smile.gif
Már csak 3 hét és mi is utazunk. Már nagyon várom icon_cool.gif !! Az nekem sem tetszett tavaly Korfun, hogy 10-kor el kellett hagyni a szobát és este 8-kor indult (volna, 11 körül szállt fel) a gép! Így ti nagyon szerencsések voltatok!

# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
DANI0315
Aktív fórumos
Aktív fórumos
226 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8933 Üzenet linkje2006-06-17 12:52:03 

Jasszu Asteri! icon_lol.gif

A netes képek is jók lesznek kösz! icon_lol.gif icon_lol.gif
Küldheted a privátüzikbe....

kalimera icon_wink.gif

# 49
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
179 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8937 Üzenet linkje2006-06-17 16:39:35 

Szia! Mi a Kartago Tours-sal megyünk és a Haniotis stúdióban leszünk. Ti?
# 50
Kijelentkezve--
-törölt nick 6508
Aktív fórumos
Aktív fórumos
211 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8939 Üzenet linkje2006-06-17 17:04:25 

jó utat akik hamarosan utazni fognak icon_cool.gif
# 51
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
DANI0315
Aktív fórumos
Aktív fórumos
226 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8944 Üzenet linkje2006-06-17 18:46:44 

Szia!Mi a Dias Zeus Travelel utazunk Falirakira.Mindig velük utazunk ha Görögországban nyaralunk.Nagyon jó a kapcsolatunk velük,korrektek,jó a szállás kinálatuk mindenhol.Mi aWhite Palace apartmanhotelban leszünk.
# 52
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
179 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8945 Üzenet linkje2006-06-17 19:13:06 

Megnéztem az apartmanotokat! Jól néz ki. Jó, hogy van medence! Mi is azért választottuk a miénket, mert azt írták, hogy medencés utána meg kiderült, hogy nincs és a mellettünk lévõ hotel medencéjét használhatjuk.
Ez van! De hát ott a tenger is! icon_lol.gif
Mi 12 napot maradunk! Ti?

# 53
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
DANI0315
Aktív fórumos
Aktív fórumos
226 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8949 Üzenet linkje2006-06-17 20:30:41 

Szia!Mi mindig medencés apartmant választunk hogyha nagyon meleg van nem kell egy kis vizért lemenni a tengerpartra!Azért választottk ezt mert a Diasos barátunk aki a tulaj fia ,ezt ajánlotta elsösorban meg aztán nekünk is nagyon tetszett!Jó helyen is van,meg a lányunknak is jobb ha van medence.Mi is 12 napra megyünk.Meg nézem én is a ti apartmanotokat.Ti kértetek ellátást a szálláshoz?
# 54
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Asteri
Törzstag
Törzstag
725 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8955 Üzenet linkje2006-06-17 21:57:53 

Καλησπερα Dani!
Ha adsz 1 emailcímet, akkor küldök képeket.

# 55
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
179 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8956 Üzenet linkje2006-06-17 22:00:19 

A miénk nem nagy szám, sajnos. (www.haniotisstudios.gr)De kedvezõ árban volt és 12 napra. Ott a tenger + szomszéd medence és kész. Kaját nem kértünk mert a görögöknél nem drága az élelem. Egy gyros és jól lakik az ember. Meg néha beülünk valahova enni. Ti voltatok már Rodoszon? Mi még nem! Hova mentek kirándulni!? Mi elvileg Lindos, Rodosz város, Pillangók völgye, Hét forrás + egy vizipark. Bár a páromnak még nem mondtam, hogy ennyi helyre kéne menni! icon_lol.gif
És biztos több mindent meg lehetne még nézni!

# 56
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
DANI0315
Aktív fórumos
Aktív fórumos
226 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8974 Üzenet linkje2006-06-18 08:33:32 

Jasszu!


dani0315@citromail.hu


Kalimera!

# 57
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
DANI0315
Aktív fórumos
Aktív fórumos
226 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8975 Üzenet linkje2006-06-18 08:41:02 

szia!

Mi is ezeken a programokon gondolkoztunk és tervezgettük,de mi még szeretnénk elmenni Symi szigetre,erröl a kisszigetröl nagyon szép képeket láttunk!Ha gondolod utána nézhettek a Rodosz lap.hu/Symi Mi is mindig ellátás nélkül kérjük a szállást mert nem szeretünk idöhöz kötve lenni.Szeretjük nagyon a görög konyhát!Most megyünk elöször Rodoszra már nagyon várjuk.Amugy mi imádjuk Görögországot.Mindig ott nyaralunk.Ti hogy vagytok vele?Majd mégirunk csak megyünk spinningelni.sziasztok

# 58
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
179 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8977 Üzenet linkje2006-06-18 11:39:31 

Hello!
Symi-n is gondolkoztam, még nem tudom. Lehet, hogy elmegyünk de ha megyünk akkor is csak egyénileg. Egy görög ismerõs nagyon dícsérte.
Mi mindig máshol nyaralunk. Görögországban eddig Stavrosban és Korfun voltunk. De most júliusban lesz egy Paralia és augusztusban Rodosz. Ezenkívül Olaszországban, Spanyolországban szoktunk nyaralni ezeken a helyeken már töbször is voltunk. Szeretjük a változatosságot. icon_lol.gif
Paralia helyett idén Riminit terveztük egyénileg, de addig válogattunk amig az egyik jó szállodában sem volt már hely. Úgyhogy maradt Paralia mert a 3. személy aki jön velünk még nem volt Görögországban és akkor mondtuk legyen az. Meg jóval olcsóbb is lett mintha Riminibe mentünk volna. Paraliát sokan szídják sokan dicsérik. Majd megtapasztaljuk. De még nem láttuk a Meteorákat és elszeretnénk menni Thesszalonikibe is. Úgyhogy jó kiindulópont meg ugye a buli... icon_lol.gif

# 59
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
DANI0315
Aktív fórumos
Aktív fórumos
226 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8983 Üzenet linkje2006-06-18 11:58:55 

Szia!


Eddig mi mindig Stavrosban voltunk meg egyszer Vrasnan.Stavrost nagyon szeretjük.A Meteorákat látnotok kell gyönyörü bár az út egy kicsit hosszu volt nekünk Stavrosból.Sok fényképet tudtok késziteni mert annyi a látnivaló.Februárban voltunk mi is Velencében négy napot a karneválon.Jesoloban aludtunk egy nagyon jó hotelban.Megnéztük a környéken lévö kisszigeteket.Nagyon jó volt.De Görögország az csak Görögország! icon_lol.gif icon_lol.gif :!Ha: Thessalonikiben jártok a csúszdaparkot ne hadjátok ki.Nagyon buli.Ti hol laktok?

# 60
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
179 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8985 Üzenet linkje2006-06-18 13:17:54 

Én életemben elõször Stavrosban nyaraltam és ott láttam elõször a tengert. Én ezért szeretem! icon_lol.gif
Thesszalonikibe egyénileg megyünk be, mert harmadannyiba kerül mintha fakultatívval mennénk. Elõre felkészülünk a látnivalókból. icon_lol.gif
A csúszdaparkba nem megyünk. Bár nagyon szeretjük a csúszdaparkokat, de messze van. Elég lesz ott a városnézés. Majd Falirakiban. Ott biztos. Mi egyébként Budapestiek vagyunk. Ti?

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
<   1 2 3 4 5 ... 150 151 152   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu