Élménybeszámolók
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Világjáró
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#90654 Üzenet linkje2009-02-19 14:14:52 

Szia Haspókl, én látom a képeket minden gond nélkül. A beszámolót is este végig fogom olvasni, köszi, hogy feltetted, már vártam!!!
# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#90666 Üzenet linkje2009-02-19 16:37:15 

Sziasztok! icon_smile.gif

Köszönöm mindenkinek! icon_smile.gif A fotók szépsége nem az én érdemem, ilyen szép volt arrafelé minden... icon_smile.gif

Sajnálom a bejelentkezéses dolgot icon_sad.gif, de talán aki ide ír, annak ez nem olyan nagy gond... Ha tudnám, akkor kijavítanám, de fogalmam sincs még arról sem, hogy mi lehet a probléma...

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szepeva
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
494 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#90674 Üzenet linkje2009-02-19 17:10:08 

Haspók!
Reggel amikor benéztem, szomorúan láttam, hogy a fényképeket nem látom. Most olvasom, ha bejelentkezem, látom. És tényleg! Látom! Csuda klassz!
Spanyolországnak ezen a részén még nem jártam, úgyhogy most bejárom. Köszönöm a lehetőséget.
szepeva

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#90695 Üzenet linkje2009-02-19 22:51:31 

Szia szepeva!

Azóta már tudom, hogy mit rontottam el a képekkel, ha lehet, akkor majd kijavítgatom, ha nem, akkor majd legközelebb ügyesebb leszek... (Bár itthonról nehéz tesztelni, hogy mások mit láthatnak majd, mert én itthonról úgyis látom a képeket, hogy nem vagyok bejelentkezve... icon_exclaim.gif )

Örülök, ha tetszett, szerintem nagyon szép és igazi romantikus vidék.

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
WhiteFrost
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
594 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#90754 Üzenet linkje2009-02-20 11:40:01  Válasz a #90695. hsz-ra Előzmény #90695

Haspók!

Nagyon tetszik az élménybeszámolód. Álmaim egyik helye a Costa del Sol és Gibraltár. evvel az élménybeszámolóval megint úgy érzem nagyot alkottál és ismét ihletet adtál, hogy befejezzem a már régen elkezdett Brussel-Paris beszámolómat. Remélem sok beszámolót írsz még és meg is jelenteted könyv formájában mert nagyon jók.

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#90783 Üzenet linkje2009-02-20 15:26:25  Válasz a #90754. hsz-ra Előzmény #90754

Szia WhiteFrost! icon_smile.gif

Köszönöm! icon_smile.gif Biztos fogok még írni, ha másról nem is, de a nyári Kikládokról 100%! icon_smile.gif Gondolkodtam azon is, hogy a régebbi évekről is lehetne esetleg, de azt hiszem, hogy inkább nem, mert azokra nem emlékszem már annyira, és nem tudnám ugyanígy megírni. Meg akkor még másmilyen viszonyban álltam az utazással, mint most... igazából csak a tavaly nyári Kréta óta foglal el ilyen kiemelt helyet az életemben, azelőtt ez nem így volt. Persze szerettem utazni, ez nem kérdés, de a tűz és a lelkesedés nem égett bennem ilyen hőfokon, mint azóta. Nem tudom, hogy ez Görögország hatása-e, vagy a Hellasz fórumé, vagy magánéleti dolog... de talán leginkább mind együtt.

Könyvről egyelőre nincs szó, még csak ködös elképzelés szintjén sem. Jó lenne, de... majd talán egyszer, valamikor... ha egyáltalán... icon_smile.gif

Viszont az jó lenne, ha tényleg befejeznéd azt a Párizs-Brüsszel írást, én nagyon szívesen olvasnám! Bár gondolom, most inkább az eljövendő utazásaitokra koncentrálsz, úgyhogy ráér majd akkor, ha lesz egy kis időd, de én biztos, hogy örömmel venném! icon_smile.gif

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#90791 Üzenet linkje2009-02-20 16:31:29  Re:

Haspók írta:

Könyvről egyelőre nincs szó, még csak ködös elképzelés szintjén sem. Jó lenne, de... majd talán egyszer, valamikor... ha egyáltalán... icon_smile.gif


Nálam is pontosan így kezdődött. icon_smile.gif icon_smile.gif icon_wink.gif

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#90801 Üzenet linkje2009-02-20 17:44:28  Válasz a #90791. hsz-ra Előzmény #90791

Na akkor megvárom a folytatást! icon_smile.gif A könyved második kiadásánál majd talán elszánom magam én is. icon_wink.gif
# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#90803 Üzenet linkje2009-02-20 17:53:35 

Nem lesz második kiadás icon_smile.gif hogy miért azt leírom a könyvem topikjában...
# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#91003 Üzenet linkje2009-02-23 16:12:23  Válasz a #48250. hsz-ra Előzmény #48250

Kedves Haspók!
Fantasztikusat alkottál megint andalúziai beszámolóddal. Komolyan gondolom, hogy bármivel foglalkozol írnod érdemes, vagy mellette, vagy főállásban. Prímán volt szerkesztve és csodásak a képeid is.
Nekünk is volt egy nagy spanyol körútunk autóval, de Andaluziáig nem jutottunk el.
Blanes- Barcelona- Tarragona- Valencia- Alicante- Madrid- Zaragoza- Barcelona útvonal.
Nagyon köszönöm. Most vettem csak észre, de egy húzásra elolvastam, mert annyira élvezetes. (pedig igen csak sok dógóm lenne) icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif Ki fogok kapni a főnökömtől, aki én vagyok. icon_twisted.gif
Üdv: Josza

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#91065 Üzenet linkje2009-02-24 19:28:16  Válasz a #91003. hsz-ra Előzmény #91003

Kedves Josza!

Köszönöm szépen! Igazából csak úgy leírom, hogy mi történt, és örülök, ha tetszik! icon_smile.gif

Azt pedig remélem, Ti is fogjátok egyszer látni mindazt Spanyolországból, amit mi bejártunk és fordítva, mi is fogjuk látni mindazt, amit Ti már láttatok! icon_smile.gif Nagyon szép ország és hát azon a részen, ahol Ti voltatok, rengeteg kihagyhatatlan hely van.

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#91066 Üzenet linkje2009-02-24 19:29:21  Re:

josza2 írta:
Ki fogok kapni a főnökömtől, aki én vagyok. icon_twisted.gif


Azért remélem, megúsztad! icon_wink.gif

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#91088 Üzenet linkje2009-02-25 08:40:18  Válasz a #91066. hsz-ra Előzmény #91066

Azért erősen megmorogtam magam. Mert rend a lelke mindennek és nem tűröm a lógást. Zéró tolarencia....meg munkafegyelem...icon_twisted.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szepeva
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
494 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#97586 Üzenet linkje2009-05-04 10:45:44 

Szia mindenkinek!
Pénteken este megérkeztünk Egyiptomból, de azóta sem tudtam belépni, mert szórakozott valamit az internet szolgáltató, talán mostmár lesz kapcsolat. Rengeteg a lemaradásom, most jönnek az elmúlt két hét levelei is át, meg látom ti is írtatok szépen, csak győzzem olvasni.
Akinek indulás előtt nem volt alkalmam megköszönni a jókívánságokat, attól bocs, most utólag köszönöm.
Milyen volt Egyiptomban?
Rengeteget tudnék mesélni, de egyenlőre csak a lényeget, később jövök a részletekkel is.
Borzasztó nagy volt hőség, de legalább akkora az országban a szegénység és a kosz is. Ilyet én még nem láttam soha. Fínyásabbaknak nem való Egyiptom, legalábbis a körút nem. Ha csak nyaralóprogramra megy az ember, az más, mert a szállodákban nagyon kitesznek magukért.
Persze az arabok nem a precízségükről híresek, de a túristák elvárásainak nagyon igyekeznek megfelelni, ami többé-kevésbé sikerül is nekik. A Níluson az utolsó 40km-nél elromlott a hajó motorja, ezt 5 órán keresztül titkolták. Fogalmunk sem volt, miért állunk (napozni, fürödni lehetett a hajón). Ezért a kellemetlenségért még ott, az utolsó 4 napban kárpótoltak bennünket közösen az ottani iroda és a magyar iroda.
Majd még mesélek: szepeva

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#97590 Üzenet linkje2009-05-04 11:04:22  Válasz a #97586. hsz-ra Előzmény #97586

Szia Drága Évi!
Isten hozott itthon. Már kezdtem aggódni, mert néztem, mikor kell hazajönnöd, de nem jelentkeztél.
Hát azért kár elmenni drága pénzen Egyiptomba, hogy elrontsad a hajót icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif icon_rolleyes.gif icon_redface.gif .
Komolyra fordítva a szót , biztosan azért volt kellemes élményed is és ha kicsit kipihened Magad, majd szép beszámolót fogsz írni.
Sok puszi: Josza icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Világjáró
<   1 2 3 4 5   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu