Santorini
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
Hozzászóló Üzenet
# 2266
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236519 Üzenet linkje2016-01-07 08:30:01 

B terv majd helyben:) Nem vagyok egy aggódó típus, gond akkor van, amikor van, ott kell megoldani. Kitalálhatok 35 "de mi van ha helyzetet", és az élet e mellé még produkálhat 12-őt, ami fel sem merülne bennem:)
Ezekkel a szigetek közötti ugrálással az a bajom, hogy sok időt vesznek el. Nem hiszem, hogy választanám ezt a lehetőséget.
Az univerzum pedig segít, ahol csak tud:) Erre a legjobb példa a tavalyi utunk:)

# 2267
Kijelentkezve--
-törölt nick 10391
Aktív fórumos
Aktív fórumos
179 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236524 Üzenet linkje2016-01-07 20:34:06  Válasz a #236519. hozzászólásra Előzmény #236519

Átkocogok a komppal utazós topikba, és ott folytatom.icon_smile.gif
# 2268
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gergőke88
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237556 Üzenet linkje2016-03-07 14:09:45 

Sziasztok!

Szeptember elején szeretnék Santorinire utazni repülővel.
A Neckermann-nál lehet foglalni bécsi indulással, így elsődlegesen őket néztük.
Kérdésem, hogy mely városban érdemes a szállást foglalni?
Van esetleg valakinek bevált apartmanja/szállodája?
Jelenleg Kamari-t néztük ki szállás ügyileg.

# 2269
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237558 Üzenet linkje2016-03-07 15:04:03  Idézet innen: #237556

Gergőke88 írta:
Kérdésem, hogy mely városban érdemes a szállást foglalni?


Ami a terveidhez és a pénztárcádhoz leginkább passzol:
-autózol/buszozol/fakultatívozol/ki sem mozdulsz a szigeten belül
- este alszol/bulizol/csellengsz
- nyugalom/sok ember
- állandóan vásárolni akarsz/nem érdekelnek a kütyüboltok
- lesz ellátásod/naponta te oldod meg a kajádat
- tengerparti/kaldera oldali szállást akarsz
...stb.
Kicsi a sziget, tehát sztem, ha a fenti kérdéseket megválaszolod magadnak, elolvasod, ami eddig elhangzott a fórumokban (esetleg megfogsz egy útikönyvet), és ezután mérlegelsz, nem fogsz mellé.

# 2270
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gergőke88
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237583 Üzenet linkje2016-03-09 09:07:14  Válasz a #237558. hozzászólásra Előzmény #237558

Köszönöm a válaszodat.
Bécsi indulással foglaltuk a repülőt a Neckermann-on keresztül,és Kamari mellett döntöttünk.
Mivel még van sok idő , ezért mindenképpen átolvasom a fórumot.

# 2271
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Placosz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
91 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237585 Üzenet linkje2016-03-09 11:08:12 

Sziasztok ! Főszezonban mennyibe kerülhet egy nagyobb robogó, esetleg egy alacsonyabb teljesítményű nagy motor bérlése / nap / pl. egy 250-es ?
# 2272
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Placosz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
91 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237588 Üzenet linkje2016-03-09 14:09:50 

Közben sikerült találnom evvel a témával kapcsolatos oldalakat, viszont arra még nem sikerült választ találnom,hogy motorbérléshez feltétlenül szükség van-e bankkártyára,fizethetem-e euróban ill. kérnek-e hozzá bármilyen plussz költséget mint pl. kauciót. Robogóra talán nem de egy kicsivel nagyobbat szeretnénk bérelni.
# 2273
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Misscukor
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237598 Üzenet linkje2016-03-10 13:31:55 

Sziasztok!

Egyenlőre csak érdeklődni szeretnék Santorinivel kapcsolatban.
Érdemes-e szept. 15 után utazni, van-e még olyan jó idő, hogy megérje elmenni?
Egyenlőre azt sem tudom pontosan, hogy ha elmegyünk, hotel után kutassak vagy inkább apartman? Megéri-e lefoglalnom egy all inclusive vagy félpanziós utat? Mert szeretünk beülni éttermekbe, fast food-okba és nyilván így nem éri meg. Élelmiszer bolti árak mennyire azonosak az itthoniakkal? Mind hotel, mind apartman javaslatokat szívesen fogadok, élménybeszámolókat, képeket, véleményeket mindent.... icon_smile.gif Nagyon köszönöm.

# 2274
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237972 Üzenet linkje2016-04-02 17:56:09 

Ígértem, hogy jelentkezem Kamari és Harula ügyben. Február 23-án írtam Loizosnak, egy pisszenést sem reagáltak rá. A két magyar irodából az egyik jelentkezett, mint írtam korábban, a másik nem reagál azóta sem.
Ezennel lemondtam erről az apartmanról, keresek valami mást Kamariban .

Misscukor, csak te tudhatod, neked mi éri meg icon_smile.gif
Szept.15 után én nem indulnék, ami nem jelenti azt, hogy nem is éri meg. Mi 10 éve voltunk ott, szept.3-án indultunk. Az első hét jó volt, a másodikon este én már kardigánban virítottam, a férjem pedig már nem fürdött a tengerben, fázott a vízben. Tömeg viszont nincs már ekkor:) Mi az idén szeptember első hetén megyünk.

# 2275
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237976 Üzenet linkje2016-04-03 08:23:04  Idézet innen: #237972

hofelho írta:
Misscukor, csak te tudhatod, neked mi éri meg icon_smile.gif


Ezzel abszolút egyetértve én annyit tennék hozzá, h mi október 20-án jöttünk haza, napközben full kánikula volt, a tenger több mint tökéletes, este elkélt egy vékony pulcsi, és akkor a farmerbe sem izzadtam bele.
Szóval érted ... én nem szoktam arra hagyatkozni, h másoknak milyen volt, hiszen az időjárás is változik, nekünk is más a hőérzetünk, mások a nyaralási terveink (értsd: csak henye vagy túrázás pl.), tehát lehet, h ami nekem még nyár, neked már ősz vagy fordítva.
Vannak átlagok, azokat meg kell nézni, ha szerencsés alkat vagy, akkor a pozitív része jön be, ha peches (vagy pesszimista), akkor tuti nálad dől meg a hidegrekord, vagy kapod meg mondjuk a havi 7 nap esőt. icon_biggrin.gif "Tutira" talán június közepe és szeptember közepe között lehet menni Görögországban - bár áztam én már rendesen szeptember elején déli szigeten, és voltam száraz hőségben szeptember végén a Chalkidikin.

# 2276
Kijelentkezve--
-törölt nick 10391
Aktív fórumos
Aktív fórumos
179 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237979 Üzenet linkje2016-04-03 10:45:17 

Hófelhő,

Sajnálom, hogy nem teljesült a Haroulás terved. Remélhetőleg és várhatóan a ti időpontotokban már kedvezőbbek a szállásárak Kamariban is.

Misscukor,

Lehet, hogy megkésve reagálunk a kérdéseidre, és már nem is Santoriniben gondolkozol.
Nos, csatlakoznék az előttem szólókhoz, azaz, nem ismerjük igazából a preferenciáidat. Az sem derült ki, hogy irodával, vagy egyéni szervezésben utaznál. Látható, hogy mióta nincs közvetlen charter Budapestről, azóta itt a fórumon sincs nagy élet, de érdemes lehet visszaolvasni. Néhány régebbi élménybeszámoló olvasható a Beszámolók menüpont alatt.
Illetve, figyelmedbe ajánlanám a Tripadvisor Santorinivel foglalkozó fórumait, valamint Verka útleírásait a szigetről, amelyek itt olvashatók: Link

Anikó

# 2277
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judith70
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238267 Üzenet linkje2016-04-19 13:01:36 

Szia
Érdemes szeptember második felében menni, tavaly szuper idő volt. Mi Perissaban laktunk az Atlantis beach hotelben, sima 3-4* hotel...tiszta-egyszerű és parton van,saját strandal.
Kamari eléggé nyüzsis volt nekem... Ha anyagilag megtehetném Fira vagy Oia tetszett volna, de az árak ott a csillagos ég...Perissza qvad kölcsönzés :180eur volt 7 napra. De ha naponta kiveszel valamit 30-40 eur / nap.

# 2278
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pappiro
Aktív fórumos
Aktív fórumos
62 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238931 Üzenet linkje2016-05-22 12:36:35 

Sziasztok!
Santorinin keresek nem túl drága szállást. Tud valaki ajánlani vmit? Melyik várost ajánlanátok szállásként, illetve bázisként?
Egyáltalán nem ismerem a szigetet...

# 2279
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238932 Üzenet linkje2016-05-22 13:41:21  Idézet innen: #238931

pappiro írta:
Santorinin keresek nem túl drága szállást. Tud valaki ajánlani vmit?


Kezdésként booking. com vagy bármely más szálláskereső oldal, h tájékozódj a kínálatról.


pappiro írta:
Melyik várost ajánlanátok szállásként, illetve bázisként?


Ez nagyban függ attól, h mit akarsz csinálni, ki akarsz-e mozdulni, mivel fogsz közlekedni, mire vágysz...stb.

pappiro írta:
Egyáltalán nem ismerem a szigetet...


Elő egy útikönyvvel/térképpel, vagy olvasgass a neten - akár legalább ezt a fórumot, és nem marad sok megválaszolatlan kérdés.

# 2280
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238934 Üzenet linkje2016-05-22 15:05:29  Válasz a #238931. hozzászólásra Előzmény #238931

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
<   1 2 3 ... 151 152 153 ... 156 157 158   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu