Santorini
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
Hozzászóló Üzenet
# 1111
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#82834 Üzenet linkje2008-10-09 19:15:01  Válasz a #82833. hsz-ra

Sziasztok,

hadiandi,

nagyon köszi! Ez tényleg nem tűnik rossznak! Eddig az volt a benyomásom (nem nagyon néztem utána, csak mások beszélgetésfoszlányaiból gondoltam), hogy a szigetnek azon az oldalán aranyárban vannak az apartmanok, de ezek szerint nem! Olyan kép van fent, ahol a kilátás is látszik?

# 1112
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hadiandi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82852 Üzenet linkje2008-10-09 21:42:06  Válasz a #82834. hsz-ra Előzmény #82834

Szia,
a 6820, 6817, 7273, és a 7239-es képek ott készültek, de ha dobsz egy email címet, szívesen küldök neked több képet!

# 1113
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#82858 Üzenet linkje2008-10-09 23:55:17  Válasz a #82852. hsz-ra Előzmény #82852

Elküldöm priviben, előre is köszönöm szépen! icon_smile.gif
# 1114
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hadiandi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83091 Üzenet linkje2008-10-13 20:38:42  Válasz a #82858. hsz-ra Előzmény #82858

Szia, megnézted a képeket? Azt elfelejtettem megírni, hogy ez a 3 napos kiruccanás saját szervezésben majdnem annyiba került, mintha az irodával mentünk volna 1 napra fakultatívba. icon_rolleyes.gif
# 1115
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsirigóka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#83105 Üzenet linkje2008-10-13 23:44:54 

Hello Mindenkinek!
Kissé fáradtan,de megérkeztünk szombaton reggel 8 körül az erzsébeti parkolóba!Köszönöm mindenkinek ,Josza neked külön hogy aggódtatok értünk és szurkoltatok,hogy szép időnk legyen!Nos a jóslat bevált,isteni idő volt,sütött a nap,jókat fürödtünk ,napoztunk és bejártuk a szigetet!Nagyon tetszett ,gyönyörű volt amit láttunk,emléke örökre megmarad!Az odaút zökkenőmentes volt,a sofőr szinte repített bennünket!A visszaúton a hajónk 1 órát késett ,hát mit mondjak kicsit fura érzések keringtek bennem azon a 8 órás úton,de ki lehetett bírni!Képzeljétek szegény Kárpathosi utasok 24 órát ringatóztak+még jött hozzá a 22 órás buszozás hazafelé!A buszon sem volt semmi gond,volt 1 szakasz Macedónia és Szerbia között ,amit szinte megállás nélkül végig nyomtak a sofőrök,szóval az kicsit hosszas volt!Tabiékkal megismerkedtünk már az indulásnál,nagyon helyes szimpatikus pár és kiderült hogy 10 percre lakunk egymástól!Hiheteten!Olyan rendesek voltak,hogy felajánlották az első napokban,ha van kedvünk csatlakozhatunk hozzájuk az autós kiránduláson!Tök jó volt együtt fedeztük fel a sziget több részét,együtt mentünk a vulkántúrára is,ami szuper volt!Gyűjtögetem még az élményeimet ,most futok aludni ,de jövök vissza!

# 1116
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cilla
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
358 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83116 Üzenet linkje2008-10-14 10:02:33  Válasz a #83105. hsz-ra Előzmény #83105

Szia Kicsirigóka!
Örülök, hogy jól éreztétek Magatokat. icon_lol.gif
Hol laktatok Santorinin? Pontosan merre jártatok? Sikerült e valamit hasznosítani a fórumon szerzett információkról. Autót hol és mennyiért sikerült szereznetek?
Kicsirigóka!
Ennyivel nem úszod meg! icon_lol.gif Mindenre kíváncsiak vagyunk.
Ha van energiád írhatnál beszámolót, vagy, ahogy H.apci is teszi, különböző topikokban ír "folytatásos" beszámolót. És képek....!?
No nem bántalak, éppen elég Neked a trauma, hogy haza kellett jönni. icon_cry.gif
Nyalogasd a sebeid és mindenre kíváncsiak vagyunk.
kiss.gif Josza és Cilla (Ryana)

# 1117
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#83175 Üzenet linkje2008-10-15 21:26:48  Válasz a #83091. hsz-ra Előzmény #83091

Szia Andi,

köszönöm a képeket, igen megkaptam és megnéztem őket, nagyon jó! icon_smile.gif

(Persze, a saját szervezés ált. olcsóbb.)

# 1118
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dzsajni
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83236 Üzenet linkje2008-10-17 02:40:34  Válasz a #83105. hsz-ra Előzmény #83105

Szia!

Örülök én is, hogy minden rendben volt. Ja, de hát tudom, mert lélekben veletek voltam icon_wink.gif
Üdv újra a szürke és rohanó vfilágban icon_confused.gif

# 1119
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83247 Üzenet linkje2008-10-17 10:22:19  Re:

Haspók írta:
...Eddig az volt a benyomásom (nem nagyon néztem utána, csak mások beszélgetésfoszlányaiból gondoltam), hogy a szigetnek azon az oldalán aranyárban vannak az apartmanok, de ezek szerint nem!...

Kedves Haspók!
Számomra is megdöbbentő volt, hogy mennyire barátságos árak fogadtak minket Santorinin. Igaz, hogy mi előszezonban voltunk, de minden kb. az észak görögországi árakon, vagy (pl. az autóbérlés)olcsóbban volt elérhető. A szálláshelyek is sokkal olcsóbbak voltak, mint gondoltuk volna, de a sok nagy szupermarketnek köszönhetően általában a bevásárlás, és az éttermi árak is megfizethetőek voltak. Két éve volunk Mykonososon. Az ottani árak kevesebb, mint feléért lehetett mindent megvenni. Mi hasonló árakra készültünk fel, mint ott, de pénzünk jelentős részét haza tudtuk hozni, úgy, hogy semmit nem tagadtunk meg magunktól anyagi megfontolásból, amit megkívántunk.
Üdv: Josza

# 1120
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
WhiteFrost
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
594 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83795 Üzenet linkje2008-10-26 16:32:02 

Sziasztok!
Amióta letelt a nyaralásunk, azóta visszavágyunk Krétára, de ma végignéztük josza2 képeit és elolvastuk a beszámolója nagy részét és lehet, hogy jövőre Szantorini lesz az nyaralásunk helyszíne?
icon_biggrin.gif icon_eek.gif
Nagyon remélem.
Josza!
gyönyörűek a képeid, és csak úgy hívogatnak a szigetre minket icon_wink.gif

# 1121
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83801 Üzenet linkje2008-10-26 18:09:58 

WhiteFrost írta:
végignéztük josza2 képeit és elolvastuk a beszámolója nagy részét és lehet, hogy jövőre Szantorini lesz az nyaralásunk helyszíne?
icon_biggrin.gif icon_eek.gif
Nagyon remélem.
Josza!
gyönyörűek a képeid, és csak úgy hívogatnak a szigetre minket icon_wink.gif


Kedves WihteFrost!
Nagyon jól esnek kedves szavaid és nem viszontlépésként mondom, de nekem is nagyon tetszett a Te dél krétai beszámolód és fényképeid. Én is elhatároztam, hogy el fogunk oda menni. icon_lol.gif
Örülök, hogy Santorini felkeltette az érdeklődésedet. Én csak bíztatni tudlak téged, és mindeki mást is, hogy töltsön el egy kellemes nyaralást ezen a csodálatos helyen. Énnekem életem legszebb nyaralása volt és soha nem hittem volna, hogy a földön ilyen szép hely létezik. Mai napig mondja is a feleségem, hogy én még mindig nem jöttem haza Santoriniről. Ez valahol tényleg így van. icon_wink.gif
Ha célkitűzésedben tudok valamiben segíteni nyugodtan kérdezz, nagy örömmel segítek bármiben. Örömmel láttam, hogy a találkozóra Ti is jöttök és személyesen is megismerhetjük egymást.
Addig is jó tervezgetést! icon_wink.gif icon_lol.gif icon_cool.gif
Üdv: Josza

# 1122
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
WhiteFrost
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
594 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83803 Üzenet linkje2008-10-26 18:31:26  Válasz a #83801. hsz-ra Előzmény #83801

Szia Josza!
Köszönöm szépen, én is a véleményed és valószínű, ha találkozunk illetve itt is kikérdezlek majd. icon_eek.gif
Nagyon rávetettük magunkat Santorinire.
A képekből láttam, hogy Ti is kombinált úttal voltatok, mi is így próbálunk eljutni, remélem sikerül icon_question.gif
Előre is köszi, addig is.
Whitefrost

# 1123
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsirigóka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#83871 Üzenet linkje2008-10-27 18:57:33 

Kedves Santorini Rajongók!
Egy másik görög fórumon,ahol január óta vagyok jelen és Joszáékhoz hasonlóan sok kedves ember segít az eligazításban Santorinivel kapcsolatban,szóval ezen a másik fórumon szervezés alatt áll egy Santorini találkozó vacsorával egybekötve!A helye:Zorbas Taverna,ideje:nov.8-án szombaton 5-6-7 óra körül.Az találkozó kezdési időpontja még nem eldöntött.A vacsora nem kötelező,mindenki azt rendel az étlapról amit szeretne!Ja és közben kellemes görög zene szól!Ha van kedvetek egy jó hangulatú görög esthez,olyan emberekkel akik már megjárták vagy csak készülnek Santorinire gyertek nosztalgiázni velünk!A Zorbas taverna ajánlatait megnézhetitek a neten!Idáig 15 fő biztos ott lesz!A héten péntekig kell lejelenteni,hányan is leszünk pontosan!Aki szeretne jönni,kérlek jelezze e-mailbe,vagy ide a fórumra!

# 1124
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87693 Üzenet linkje2009-01-13 20:46:46 




# 1125
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cilla
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
358 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87716 Üzenet linkje2009-01-14 07:35:17  Válasz a #87693. hsz-ra Előzmény #87693

Szia Valcsika!
Köszönöm!
Gyönyörűek a képek és felvidítottál vele. icon_lol.gif
Pussz: Cilla

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
<   1 2 3 ... 74 75 76 ... 156 157 158   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu