Hydra
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : A Száróni-öböl szigetei
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#72878 Üzenet linkje2008-07-22 15:54:30  Re:

Kitty írta:
Szia! Igen, publikus egyenlõre az album, hiszen a barátaim részére így egyszerûbb volt a nézegetés.
Andinak megküldtem a hozzáférést és azt is megengedtem, hogy pár képet betegyen ide a fórumba.

Viszont ha ezzel a lehetõséggel más is szeretne élni, akkor talán illendõ lenne ez ügyben megkérdezni engem is. Vagy rosszul gondolom??? icon_evil.gif icon_rolleyes.gif

Kedves Kitty!

Sajnálom, de rosszul gondolod. Olvasd el a tárhelyed szabályzatát! Van lehetõséged korlátozásra, de ha nem élsz vele, bárkinek szabad a pálya. Természetesen eszem ágában sem volt ezzel visszaélni vagy megbántani (csupán egy fórumtársnak szerettem volna segíteni), és miután az én albumaim is ott vannak, ismerem a szabályokat, így fel sem merült bennem, hogy ebbõl probléma lehet; de lett: Andit végleg magamra haragítottam... icon_rolleyes.gif

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73432 Üzenet linkje2008-07-25 10:43:04 


# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73442 Üzenet linkje2008-07-25 11:17:31  Válasz a #73432. hsz-ra Előzmény #73432

Szép fotó! Imádtam ezt a szigetet! Szívesen sétálgatnék most ott és még a csacsira is felülnék, pedig alig vártam akkor, hogy leszálljak róla. Nem nekem találták ki a csacsigolást!
# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73446 Üzenet linkje2008-07-25 11:32:46 

Bizony,én is bánom, hogy második tolói utunknál nem mentünk el, így a párom még nem is járt ott. Legközelebb mindeképpen bepótoljuk!!! Elsõ alkalommal a barátaimmal fontosabb volt nekünk a fürdés, így a városon csak végigloholtunk kutyafuttában, ezért is, ha mégegyszer mennék, az egész idõt csak a nézelõdésre és fotózásra szánnám.
# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Breki1
Törzstag
Törzstag
1676 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73493 Üzenet linkje2008-07-25 16:29:32 

Körülbelül ilyen kilátás lesz a szállásunkon Hydráról ha összejön, legalábbis a netes képek alapján.

Andi a fürdés után hol fürödtetek le?
Mi direkt nem fürödtünk itt inkább jártuk az utcákat és néztük a csacsikat.


Sose feledem ment egy csacsi egy mukival, féloldalasan ült rajta aki volt ott, gondolom tudja, hogy hogyan, meg pár cucc még volt még rápakolva.


Ment mögötte egy másik, de semmi kötöfék vagy másvalami.
Jött egy kanyar a fickós simán bevette a másik viszont leállt a kanyar szükebik ívén egy kis fácskánál legelni
(leis fényképeztem)

Ponr elkezdtem gondolkozni most mi lesz ez itt legel a muki meg már messze jár, mire a szamár kb 10 perc legelés után bevette a kanyart és vígan loholt a másik után a zegzugos utcákon.

Mi meg egymásra néztünk és csak mosolyogtunk P

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Breki1
Törzstag
Törzstag
1676 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73495 Üzenet linkje2008-07-25 16:32:25 

ja igen a szállásos kép




# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73507 Üzenet linkje2008-07-25 18:39:47  Válasz a #73495. hsz-ra Előzmény #73495

Szia Breki!

Remélem összejön, mert gyönyörû Hydra és amit feltettél képet, hogy ilyen lesz a kilátásotok, az sem piskóta. Nekem az egyik kedvencem az a kicsi sziget, nagyon hangulatos. Mivel itt csak gyalog, vagy csacsival tudsz közlekedni, mert motoros jármû nincs a szigeten, tényleg tiszta a levegõ.

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73508 Üzenet linkje2008-07-25 18:43:11 

Szia Breki!

Akkor mi négyen voltunk és iszonyatosan meleg volt és én voltam az egyetlen, akit Hydra város igazán érdekelt. Elõbb felmásztunk egy darabig és nézelõdtünk, de a másik három társam szörnyen nyavalygott, hogy õk ugyan nem másznak többet ebben a hõségben, én meg egyedül féltem, hogy eltévedek, így egy jó órás mászkálás után mentünk fürdeni, de utána nem zuhanyoztunk le. Akkoriban még ilyesmi nem zavart. Most már igen. Most már én sem ugrálok be a hajókról sem, ha nincs utána zuhanyzási lehetõség, mert nagyon zavara só a bõrömön.

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Breki1
Törzstag
Törzstag
1676 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73512 Üzenet linkje2008-07-25 19:54:15 

Köszi csajok, remélem nem bántalak meg ezzel benneteket.

Felmerült egy ötlet bennem, hogy egyszer szervezhetnénk egy Hellasz-os utat pl Hydrára mindenki jönne bérelnénk egy buszt

Persze nehéz megvalósítani, de szívesen megismernélek pl benneteket, sok hasznos infót kaptam tõletek.

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Breki1
Törzstag
Törzstag
1676 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73513 Üzenet linkje2008-07-25 19:57:06 

Viszont azért nehéz eljutni mert idén kedden és csütörtökön megy ide hajó Tolóbol ezért tört hetet lehet csak szervezni és a maradékot Tolóban megoldani.
# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73516 Üzenet linkje2008-07-25 21:32:55 

Breki, közös hellaszos nyaralásról már gyakran esett itt szó az oldalon, de amikor valaki megtette az elsõ lépést és feltette a kérdést, mikor, máris senkinek sem volt jó egyazon idõpont. Hydrán meg nem olyan könnyû szállást találni, hát még olcsót! Szóval, ha egyszer találkozunk is, akkor valszeg inkább magánszervezésben icon_smile.gif
Most akkor mentek az idén vagy nem?

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Breki1
Törzstag
Törzstag
1676 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73537 Üzenet linkje2008-07-26 10:32:36 

Tolóba megvan egy heti szállásunk és két heti buszos utunk a második héten szándékozunk Hydra-t lefoglalni.
Csak nem akarom elkiabálni

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73539 Üzenet linkje2008-07-26 11:03:03 

Én drukkolok. És nagyon kíváncsi vagyok már elõre is a hydrai tapasztalataitokra. icon_smile.gif
# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Breki1
Törzstag
Törzstag
1676 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73540 Üzenet linkje2008-07-26 11:15:48 

Hát énis, azt se tudom van-e ott pl bolt? P

Meg Tolóbol úgy kell indulni, hogy kaját vigyünk de azért jó lenne úgy megoldani, hogy ne összes cuccal felpakolva kelljen menni.

Igazából talán azok a strandolók adták az ötletet akik a bástya után önfeledten ugráltak le a sziklákról a kristálytiszta vízbe és láttuk, hogy a felette lévõ apartmanból jöttek le egy kis meredek kõlépcsõn

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kitty
Aktív fórumos
Aktív fórumos
282 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#73622 Üzenet linkje2008-07-26 22:51:20  Válasz a #73540. hsz-ra Előzmény #73540

Szia Breki! Ne viccelj, már hogy ne lenne ott bolt! icon_biggrin.gif
Nehogy már Toloból vigyél oda kaját! A kikötõtõl nem messze még egy gyorsétterem is nyílt, ahol gyrost-pitában lehet olcsón enni. De ha kicsit beljebb mész a házak között, ugyanúgy vannak "supermarketek" mint a szárazföldön!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : A Száróni-öböl szigetei
<   1 2 3 4 ... 19 20 21   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu