Motorral Görögországba
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Autóval Görögországba
Hozzászóló Üzenet
# 301
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250476 Üzenet linkje2023-10-24 13:52:20 

megint lejöttem, de most utoljara .
Sept 12 töl, okt.12-ig vettem rep jegyet, a Pesti repter bejutas siman ment varatlanul. 295.- volt a jegy 30 napra olcso.
ejjel erkeztem rodosra hajnalban 8 -kor indult a katamaran Tilosra, 2 hetet lemnyomtam. rengeteg csalodas, valtozas volt, 1 eve nem voltam, sokan meghaltak, uj epitkezesek vannak emberek megöregtek, szellemileg megmentek, eszrevehetö az agyi leepülesük. sajnalom. egy havar sirjat is megenztem, friss, hianyzott.
a szigten kizarolag örgek--nagyon öregek--voltak, 80 körűliek, egyforma karimas kalap, napszmüveg hatizsak vizeskanna, turabakancs, bot.
Sok volt az egydül utazo öreg is . Mindegyik naponta ugyanoda ült, ugyanazt csinalta, ettek--ittak, santikaltak, görnyedten. Athenbol ott volt ujra a "bolond" aki hajnalban enekelve uszott egy orat a tengerbe behallatszott a szallodaba, Yamaha motorral erkezik, leronygyolodott eszmeletlen hulladek allapotu a gep, de müködik .
Kertet locsol, enekel, , kicsit hibant, jo az angolja es nemetet is nyomatta. az en Motoromra emlekezett regbbröl elutazasomkor imadkozo kezkkel feje főle tarva köszönt, el majd jövöre ujra kiabalta a partrol....
Palio meraki cafeban naponta a Frappet ittam, onnan is meghalt egy vendeg, Kesz lett az uj elefant Museum, milliokert, tök fölsleges luxus epült...s majd ugy jar mint Nissirosi Musum. allandoan zarva senki latogato , es draga .
29 € a rodos--Tilos hajojegy de ha Rodosrol Nissirosra mesz 35.- / szakasz .
Odafele hatalmas hullamzasba mentünk, többen hannytak , visszafel hatszellel ment a hajo sima ut volt . NÍissirost most jol kiismertem, ott nem leht elni. Sajnalom az embereket , ha nem mnnenek naponta a hajok Kos -rol vege lenne ott az eltenek a Civilizacionak.
Vegigrohan 1000 ember delutan 4 kor vissza es halal csend benasag lesz urra a szigten . Döbbent volt latn i . Pedig el akartam menni 1 hetre , de nem.
Tilos is csak valamivl elhetöbb, Rodos varosa egy undor, talan a delnyugati alsosziget rezs lehet elhetöbb...
A bucsuzaskor 7 embr intgettt bucsuzott, megvartak, mig a hajörol visszaintek. Jo erzes volt, de Rodoson is sok haver ltt az evek alatt gyültek .
De ott se ok, nagy a zaj, forgalom, kosz, mocsok, ami regn lazasag volt, most utalatta valt .
A szalldaban papirokat se krtek, a z mail rakrdezes eleg volt es emlekeztek ram, volt szoba, de 2 ht tul sok volt . . .A Crescendo ekszerüzlet ember meg Ducatista, ott parkol a bolt elött, naponta 2 perces duma aztan seta tovabb . . .
ez most egy ellenörzö ut volt, nem nyaralas, föleg a visszautnal ferihegyen 5 rendör elleörizte a tömeget, es ha egy Panik kitőrt volna agyontapostak volna egymast a magyarok, mert egy 90 cm-s ajtonal nem leht 1000 !!!! embert megallitani s ezt megegyszer a züld ruhaz penzügyörök ugyanezt csinaltak es ketseges volt, hogy elerm- a vonatom a deliböl, raadasul a magyaroknal nem lehet Taxiba beülni elöbb egy ablaknak jegyet kell ekrni ra.... allatok ezek en mondom . Aztan a Taxis szaguldott vgig, a repülü Athnbol 1 oras kesessel indult mert par magyar picsa nem talalta az üles szamozasat egy döbbenet volt a keresgelest nezni, mir e indultunk . hülye nep, könnyö ezeket veztni. Az Ostrak egy Wohlstandverblödetes Volk, de a maygar helyböl hülye .
Agressiv, egoist, es halal közömbös mas irant . . . .

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Autóval Görögországba
<   1 2 3 ... 19 20 21


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu