Zakynthos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 6766
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bottakati
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226912 Üzenet linkje2015-02-13 16:50:28 

Kedves fórumtársak!

Kérem, hogy akinek van személyes tapasztalata a Dana (vagy Danna)apartmaházzal kapcsolatban (Tsivili), írja meg nekem. Kerestem már itt a keresőben, de nem ad ki találatot. A neten találtam egy-két infót, de egy kicsit többet szeretnék tudni róla.

Köszönöm, szép hétvégét mindenkinek
Kati

# 6767
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Relisa
Aktív fórumos
Aktív fórumos
63 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226913 Üzenet linkje2015-02-13 18:56:53 

Szia Kati! Mi 2012-ben ott voltunk icon_smile.gif Nagyon szuper kis apartman! icon_smile.gif Mit szeretnél tudni róla?? icon_smile.gif
# 6768
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bottakati
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226932 Üzenet linkje2015-02-14 18:15:52 

Szia Relisa!
Mivel a 77 éves anyummal tervezem, fontos,hogy milyen közel van a part, Tsivili központja? Van-e a konyhában mikró, vízforraló, a mosdóban hajszárító? Mennyi volt egy napernyő+2 ágy a parton? Milyen távolságra van a legközelebbi, viszonylag olcsó supermarket? Busszal be lehet-e jutni a fővárosba, illetve hogy onnan buszok visznek-e más helyekre is?
Mennyire zajos este? Igaz, hogy 3 épületből áll? Melyikbe érdemes kérni, gondolom, az emeleti szobák jobbak.
"Röviden" most ennyi, nagyon köszönöm, ha adsz infót. Esetleg képeket is tudnál küldeni a szobáról, mosdóról?
Szia
Kati

# 6769
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Relisa
Aktív fórumos
Aktív fórumos
63 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226935 Üzenet linkje2015-02-14 19:28:15 

Szia Kati!
A part egész közel van, mivel ez az apartman Tsilivi végén van, egy kis rövid séta és már ott is vagy icon_smile.gif Konyhába mikró és vizforraló se volt icon_sad.gif Ilyen rezsó van, mi azon forraltunk vízet, Hajszárító az van icon_smile.gif
Supermarket 2 is van a szembe lévő oldalon, mi oda jártunk friss péksüteményért icon_smile.gif
Abban sajna nem tudok segíteni, hogy busz merre megy, mert mi robogót béreltünk azzal jártuk be az egész szigetet icon_smile.gif
Egyáltalán nem volt zajos, bár van mellette egy étterem ott volt hogy néha hangosabb volt a zene, de mi később jártunk haza ezért nem volt vészes icon_smile.gif Vagy kiültünk a teraszra és hallgattuk a jó kis görög dalokat, hangulatos volt nagyon icon_smile.gif
Étterem (Edem) is van egyből mellette oda jártunk vacsorázni, isteni jó kaják voltak..
Igen igaz hogy 3 épületből áll, mi a legelején voltunk.. és a földszinten..
Van egy videóm is, amit még én is akkor kaptam egy kedves fórumtárstól mikor mentünk, felvették az utat a tenegrpartól az apartmanig, ott meg tudod nézni milyen közel is van icon_smile.gif
Remélem tudtam segíteni icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=mZg4ZhDkxN4

# 6770
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gemike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
336 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226946 Üzenet linkje2015-02-15 05:21:51  tsilivi

szia Kati

mi 2011.-ben voltunk Tsilivin ,a Hotel Mediterránee -.-ban , és pont előtte ált meg a
busz, a fő utcán található. ez visz be a fővárosba .

üdv
gémike

# 6771
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bottakati
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226958 Üzenet linkje2015-02-15 19:58:57 

Relisa, köszönöm, ezt a videót már láttam. Ezért is vagyok bizonytalan, mert nekem úgy tűnik,hogy legalább 10 perc a part és kb 20 perc Tsivili központja. (Tudom, ne válogassak, menjek egyénileg. Így is teszek majd a férjemmel, de anyával más, neki nem való a fapados, stb.) Neki nagyon tetszik ez az apartman, és én igazodom hozzá, de nem akarom, hogy nagyon sokat kelljen gyalogonlnia. Tavaly így jártunk Karpathos-on, még nekem is sok volt, mire bejutottunk a városba. Az is lehet,hogy a viedót nagyon lassan vették fel, hogy mindent megmutasson? Ha jól értem, az első épületbe kell kérni a szobát? A konyhában van kis edény, amiben vizet lehet forralni? És milyen a legközelebbi part? Homokos? Köszi előre is a további infót.
Gemike, köszönöm, biztos könnyű a szállodát megtalálni, ezek szerint onnan indul külünböző városokba vagy csak a fővárosba?
(Vicces, már 2x voltam a férjemmel Zakynthoson, de robogóztunk, így most olyan, mintha új szigetre tervezném az utat).

# 6772
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gemike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
336 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226969 Üzenet linkje2015-02-16 15:40:51 

szia Kati

meg mondom őszintén mi csak a fővárosba mentünk, lehet hogy ott átlehet szállni másik
buszra , ha a sziget másik településére szeretnél eljutni.
nem valami jó a busz közlekedés, pl. agios sotis és laganas között nem jár a busz, bár a
tábla ott van , állhattunk volna ott napestig, ha valaki nem szól hogy bocsi de itt évek óta
nem jár a busz, be kell sétálni laganasra( ez a táv sotisról gyalog 45 perc ,lemértem ) és ott a big boys nevű étterem elől indul a busz be Zantéra. vagy marad a taxi . minket sotisról 8 euróért vitt be laganasra.
üdv
gémike

# 6773
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bottakati
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226970 Üzenet linkje2015-02-16 17:03:15 

Gemike, köszi az infót. Még van időm bőven, a KTEL honlapját majd érdemes nézegetni. Bár az is elég "görögös" tud lenni, ami a pontosságot és a hitelességet illeti. Úgy gondolom, jó választás a Danna, de még nézegetek egy kicsit.
Minden új infónak nagyon örülök, köszönöm nektek.
Kati

# 6774
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gemike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
336 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226974 Üzenet linkje2015-02-17 05:39:45 

szia Kati

még annyit hogy mostanában csak jó tapasztalataim voltak a görög buszközlekedéssel,
pontosan jártak, nem volt késés, míg régebben tényleg 1 órás késés is előfordult (persze ez jó pár éve volt ) pl tavaly mi is krétán voltunk és busszal mentünk mindenfelé ,nagyon
korrekt volt minden

üdv
gémike

# 6775
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bottakati
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226976 Üzenet linkje2015-02-17 09:09:21 

Gemike, köszönöm. (Jézus, ilyen korán fenn vagy???). Eddigi tapasztalatom a sok görög szigeten az, hogy a legtöbb sziegeten a fővárosi buszállomásról indulnak mindenfelé a buszok. Majd kiokoskodom, vagy - ha anya egyszer végre engedi - legalább 1 napra bérelek kocsit.
Szia
Kati

# 6776
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gemike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
336 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226981 Üzenet linkje2015-02-17 13:52:23 

szia Kati

ja kérem akinek kicsi gyereke van ! hajnalban elintézem a fontos dolgokat.
idén még ugye mentek Krétára is ötödször ?? melyik részre ??
remélem a mamival jól sikerül a nyaralás , és tetszeni fog neki Zaki. mikorra tervezed az utat??majd utána írj egy pár sort kérlek !!!

üdv
gémike

# 6777
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bottakati
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226983 Üzenet linkje2015-02-17 13:56:58 

Szia Gemike!
Anyummal júliusra tervezem az utat. Krétára a férjemmel megyünk valóban, de csak ősszel és mint tavaly, megosztva, néhány nap Malia-n, néhány nap Paleochora-n. Ez tavaly nagyon bevált.
Szia
Kati

# 6778
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bottakati
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227006 Üzenet linkje2015-02-18 15:10:14 

Újabb kérdésem van: esetleg valakinek infója a Rigia (Rinia) apartmanról, Tsiviliben?
Köszönöm
Kati

# 6779
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aniko97
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227079 Üzenet linkje2015-02-21 21:33:15 

Sziasztok ! Kérdezném járt e valaki közületek Kypseliben? Mi a véleményetek a helyről. Konkrétan mi a Petra apartmanba foglaltunk. Autóval megyünk négyen július végén.
# 6780
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csekkerr
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227260 Üzenet linkje2015-02-26 17:10:11 

sziasztok mi a párommal 09.04-0911ig utaznánk zakyntosra a krinas studioba ha tud valaki volt már ott és tud egykét infot a szállásrol megköszönné. Azt is szeretném megkérdezni hogy a helyszinen vagy a neten érdemesebb autot bérelni, icon_idea.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 451 452 453 ... 490 491 492   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu