Szálláskeresés helyben vagy neten
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szálláskeresés
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5062 Üzenet linkje2006-02-14 17:25:59 

Méghozzá annyira nagyon meglehet szokni, hogy a két hetes nyaralásaink után az otthoni wc-ben is automatikusan a vödörbe akartam dobnia papirt:-)) Csakhogy otthon nincs vödör, és erre kitört rajtam a kacagás! icon_smile.gif))
# 17
Évica
Figyelmeztetve
Vendég



Nincs beírva úticél.
#5063 Üzenet linkje2006-02-14 20:51:22 

A görögnek az a furcsa, hogy mi egyenesen beeresztjük a papírt a WC-be icon_confused.gif Õk erre pfujj-oznak és nekik ez tûnik "koszosságnak" úgy ahogy nekünk ennek az ellenkezõje. icon_rolleyes.gif
# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5064 Üzenet linkje2006-02-14 20:58:01 

Sziasztok!

Ez a wc-papír téma csak elõször furcsa, utána már nincs vele semmi gond.
Nekünk is azt mondta, az idegenvezetõ, hogy vékonyak a csövek, azért van ez így.

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lmb
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5267 Üzenet linkje2006-02-27 13:53:40 

zeus írta:
ÉDES!

Megvan a Siton Traval 2006 árlistája szivesen elküldöm csak mail címed kell.
Sartiban magyar idegenvezetõ van és õ szivesen segít ,ez az elérhetõsége tel:+36 20954-8021 mail:sithon@otenet.gr

zeus



Hello Zeus!

Nekem is el tudod küldeni?
Thx.

Lmb.

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferradri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5763 Üzenet linkje2006-03-22 11:57:58  szállás

Sziasztok!

Én laktam már elõre lefoglalt apartmanban is és privát helyen is, amikor csak ott kerestünk szállást. Semmi különbség nincs köztük. Nem jobb az az apartman sem, amit az utazási irodában foglal le az ember, csak egy kicsit drágább, hiszen az iroda a saját hasznát is rá teszi. Ha ott keres az ember szállást, biztosan kap. Minden apartmannak magánember a tulaja, csak valaki egy utazási irodával köt szerzõdést, valaki pedig csak úgy kiadja, annak, aki arra jár. De felszerelésben és elosztásban, nincs különbség.
Bátran foglaljatok egyénileg szállást, tényleg olcsóbb.

Üdv
Adri

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jucma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
78 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5810 Üzenet linkje2006-03-24 00:27:46 

Sziasztok!

Nekem is az a tapasztalatom, hogy bátran neki kell vágni az útnak, akkor is ha nincs szállásotok. Bár én még csak egyszer voltam Görögországban, de akkor hosszabb körutat tettünk a szárazföldi részen. Három helyen szálltunk meg és gond nélkül, rövid idõ alatt találtunk megfelelõ szálláshelyet minden esetben. Szerintem helyben olcsóbb, mert nem tesz rá pluszt még a magyar iroda is, de még ha pénzt nem is spóroltok, annyit biztosan nyertek, hogy ott helyben megnézhetitek, hogy mi az amiért fizettek.

Szóval osztom az elõttem szólók véleményét, akik arra bíztattak titeket, hogy nyugodtan vágjatok vele!! icon_wink.gif

Jucma

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glika
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6312 Üzenet linkje2006-04-08 21:16:42 

sziasztok! egy másik topicban, már nemtom ki, de adott egy linket a paraliai apartmanok elérhetõségérõl, és ha jobban körülnéztek, találtok ott még másik ezer helyrõl is öccomodéjsönöket! szal a link:
http://www.diakopes.gr/diakope.....49&lang=EN
hajrá hajrá, bátran utazási iroda nélkül is, sokkal olcsóbb!

# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glika
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6313 Üzenet linkje2006-04-08 21:20:29 

ez pedig az egész ország régiók szerint, ha esetleg vki nem találná icon_razz.gif
http://www.diakopes.gr/diakopes/diakopes_pkg.print_map?lang=EN

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
HJudit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
306 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#6590 Üzenet linkje2006-04-20 09:13:27  Sarti-Grigoris appartmanról tapasztalat

Kedves Fórumtagok!
Kérlek, írjatok, ha van vkinek a Grigoris appartmannál tapasztalata! Utitársaimat nagyon érdekelné egy - már korábban ottlakó - hiteles véleménye!!! Köszönöm elõre az infót!! (ha bárhol tudtok leírást róla, az elérhetõséget is szívesen veszem)

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Laczi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7621 Üzenet linkje2006-05-28 21:15:45 

Hi! Olvasgattam a hozzászólásokat. Annyi lenne a kérdésem, hogy mennyi esélyem lehet aug. közepén helyben apartmant találni Paralián vagy Olympic Beach-en. Mert nem szívesen töltenék el napokat autóban aludva, mert nem kapok szállást. Köszi.

Laczi

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
179 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8616 Üzenet linkje2006-06-13 22:58:56 

Sziasztok!
Jó lenne ha valakinek lenne személyes tapasztalata az Ariti apartmanról! (Paralia)
Elõre is köszi

# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lacka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
180 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#21691 Üzenet linkje2007-03-01 15:49:08  Netes szállásfoglalás

A RoomBazaar segítségével az alábbi helyeken lehet ajánlatokat kérni és szállást foglalni:

Athén, Hydra, Lemnos, Messenia, Paros és Mykonos

A helyek folyamatosan bõvülnek, érdemes néha vissza-visszanézni...

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Wilson
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
37 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#23597 Üzenet linkje2007-03-25 00:32:12 

Sziasztok. Korfu PELEKAS környékén (nyugati part, Kerkyra városával kb szemben) valami jó kis magán apartmant tudnátok-e ajánlani? Most próbálom intézni a szállást interneten, gondoltam, esetleg valaki járt már arra, tudna tanácsot adni, hol nézzem még. Köszönöm.
# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Wilson
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
37 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#23599 Üzenet linkje2007-03-25 03:02:57  Válasz a #23597. hsz-ra Előzmény #23597

Kis pontosítás: olyan szállást keresek, amely a nyugati parton, valahol Kerkyrával átellenben - kb. 10-15 km-re található, nem zsúfolt, nem hangos. Az ideális egy 600 éves pásztorház lenne a hegyoldalban:-) Ha tudtok, segítsetek.
# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sopronman
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
0 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#23650 Üzenet linkje2007-03-25 20:02:15 

Sziasztok!

Polichrono-ban szeretnénk magánúton szállást találni, és most azt lekötni. Nagyon drága utazási irodán keresztül, és hátha valamelyikõtök tud egy jó fej görögöt, aki kiad egy szobát. Ha bármi nevetek, címetek lenne, hogy kihez lehetne fordulni, vagy internetes oldal, nagyon hálás lennék.

Köszi

Vica

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szálláskeresés
<   1 2 3 ... 59 60 61   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu