Evia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Evia
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xenia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#4994 Üzenet linkje2006-02-07 14:24:58 

Agios Georgios valóban Evia északnyugati csücskén, Kamena Vourlával pontosan szemben fekszik. Komppal, vagy kis hajóval viszik át az utasokat. Nagyon csendes falu, az idegenforgalom még nem érte el, viszont a görögök ide járnak nyaralni. Edipsos (Edipso) egy nagyobb település, kb.30 km-re, gyógyvizes forrásairól híres. Mi is a Dias Zeussal utaztunk, arra számítsatok, hogy az esti nyüzsgés nem jellemzõ a "városra". Az emberek kedvesek, tavernák nagyon kellemesek, a víz - köszönhetõen a gyógyvizes forrásoknak - a szokásos görög tengervíznél is selymesebb.
# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4997 Üzenet linkje2006-02-07 15:56:48 

Szia Xenia! Mi is Eviára szeretnénk az idén menni, de egyénileg. Nem igazán tudok dönteni melyik települést válasszuk. Limni, Dafni, vagy Rovies legyen? És hogy ez jobb, vagy irodán keresztül menjünk? Még nem döntöttünk.
# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xenia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#4998 Üzenet linkje2006-02-07 16:25:00 

Jaszu Anikó!
Az egyéni utazás abból a szempontból sokkal jobb, hogy a saját kocsival tudsz kirándulni, mivel Ag. Georgiosban igen drága a kocsikölcsönzés, csak a Herz volt, amikor ott voltunk. Így inkább a tömegközlekedést választottuk, s ez elég idõigényes volt, habár kalandos is. Sajnos, Ag. Georgioson, Lihádán, s Edipsoson kívül más település nem ismerek, de nézzetek körül Pefki felé, mert onnan könnyebben lehetne átruccanni Skhiátosra, ami nekünk nem jött össze. Ha jól emlékszem, oda érkezik északról a komp, s onnan rengeteg kirándulást tudtok szervezni. Az utak jók, szerpentinekre, lakott területen szûk utcácskákra lehet számítani, de hol nem Görögországban? Szerintem Evia a maga érintetlenségével igazi görög hangulatot nyújt, legalább két hétre menjetek!

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5003 Üzenet linkje2006-02-07 17:22:22 

busaianiko írta:
Mi is Eviára szeretnénk az idén menni, de egyénileg. Nem igazán tudok dönteni melyik települést válasszuk. Limni, Dafni, vagy Rovies legyen? És hogy ez jobb, vagy irodán keresztül menjünk? Még nem döntöttünk.


Figyelmedbe ajánlom a Marmariban lévõ Gikas Apartmant.
Az apartman bemutatóját néhány napja tettem fel, megtalálod az Ajánló oldalon.

# 20
Évica
Figyelmeztetve
Vendég



Nincs beírva úticél.
#5012 Üzenet linkje2006-02-08 00:10:52 

Anikó, menjetek csak Limni közelébe bárhova. Aj. Jorgos nagyon északon van, míg Limni környéke pont középen. Akár Rovies, akár Dafni, mindegy, innen Athénba is könnyû elruccanni, de ha Szkiathoszra akartok menni, csak elautoztok Pefkire és onnan hajóval egy napos kirándulás. Pefkit nem ajánlom, tele van turistával és szeméttel, brrr..
# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5021 Üzenet linkje2006-02-08 17:55:08 

Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat. Csak ma tudtam megnézni õket az internet miatt. Mi is Limnire gondoltunk, vagy Dafnira. Dehát még elég messzi van az idõpont.
Azért figyelem a fórumokat továbbra is. Köszi.

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Ágni
Aktív fórumos
Aktív fórumos
316 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5107 Üzenet linkje2006-02-16 23:17:58  Gyertek hozzám!

Azért benézhettek hozzám is icon_lol.gif https://evia.homestead.com
# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5455 Üzenet linkje2006-03-06 19:58:48 

Sziasztok!
Érdeklõdni szeretnék. Jún. elején mennénk Evia szigetére. Agios Georgios szerepel a katalógusban. Járt már ott valaki?
Én mellette Kamena Vourlában jártam éppen tíz éve és az nagyon tetszett, de mennénk másfelé is, ezért esett a választás még Ag. Georgiosra.
Köszönöm elõre is a segítséget.

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Ágni
Aktív fórumos
Aktív fórumos
316 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5458 Üzenet linkje2006-03-06 21:44:08 

Szia,
rengetegen jártak már ott. Kimondottan magyar turistaparadicsom. Június elején miért nem mentek egyénileg? Nézz be ide

http://evia.homestead.com

Agios Georgios infóért meg ide

http://www.assos.hu/modules.php?op=modload&name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=65

másold az egészet egy sorba. Ez az assos.hu fóruma és ott van egy olyan hogy "Evia - avagy járt már arra valaki?", ennek adtam meg a linkjét. Éppen most számolt be valaki Agios Georgiosról, olvasd el. icon_cool.gif

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
143 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5494 Üzenet linkje2006-03-09 20:22:13 

Én már jártam Evia északi részén Pefkiben. Valami csodás üdölõhely,lassan mélyülõ apró kavicsos tengerpart,szép apartmanok. Utazásokat a Minos travel szervez, ajánlom a Bugas villát-én is ebben laktam-20m-re a tengertõl,80m-re a strandtól.Csendes,nyugodt környezet,kedves emberek.Az üdülõközponttól néhány percre van egy kis étterem,amit a tulajról egyszerüen csak Janó-nak hívnak-kétméteres magyar zászló leng az étterem felett-olyan jókat lehet enni és inni hogy az fantasztikus.Arról már nem is beszélve hogy elég olcson.Ezt a szép kis helyet mindenkinek csak ajánlani tudom.
# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5583 Üzenet linkje2006-03-14 09:33:59  Halkida (Chalkis)


# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5629 Üzenet linkje2006-03-16 20:40:21 

Köszönöm szépen a segítséget! Sajnos még nem dölt el a nyaralás, most Kamena Vourlán vacilálunk.
Az a bajunk, hogy mindenképpen szeretnénk elmenni Athénba és nem biztos, hogy fakultatívként lesz ilyen program.
Az érdekelne még, hogy szerintetek, hogyan juthatnánk el oda, ha nem lesz külön programban?

Köszönöm újból.

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5630 Üzenet linkje2006-03-16 20:43:33 

És még annyi, hogy én pont 10 éve jártam Kamena Vourlában (tudom ez nem az a téma, de a másik nem mozdul) és borzasztóan jól éreztem magam ott. Igaz szeptember végén voltam, de szuper volt, nagyon szép emlékeim vannak a kis falucskával kapcsolatban.
# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5637 Üzenet linkje2006-03-17 09:33:38 

Szia Manda!

Eviáról a Minos Travelnek van fakultatív útja Athénba. Nekik szintén a sziget északi részén, Pefkiben vannak szállásaik. Jannis az idegenvezetõjük (egyben a görög tulajdonos) fantasztikusan nagy tudású, felkészült pasi (anyanyelvi szinten beszél magyarul is).
Van honlapjuk is, nézd meg, ha érdekel.
Üdv.:

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5638 Üzenet linkje2006-03-17 09:38:19 

Elfelejtettem, a honlapjuk elérhetõsége: http://www.minostravel.hu
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Evia
<   1 2 3 ... 28 29 30   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu