Evia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Evia
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5643 Üzenet linkje2006-03-17 19:52:03 

Köszi szépen Valcsi!
Szerinted, ha mennénk jún.elején, biztos lesz fakultatív Athénba?

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5689 Üzenet linkje2006-03-20 10:00:17 

Szia Manda!
Az, hogy van-e fakultatív program valahová, nem a szezontól függ, hanem hogy hányan jeletkeznek rá. Szerintem biztosan lesz fakultatív, hiszen Athénba mindenki szeretne elmenni, ha ott van a közelében. Én is elmentem annak idején, pedig elötte már 3 napot voltam Athénban.

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Ágni
Aktív fórumos
Aktív fórumos
316 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6156 Üzenet linkje2006-04-03 20:39:47  Észak Évia kanyarulata

Szemben Edipszó, 2006 április 02-án.


# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6814 Üzenet linkje2006-04-28 22:12:32  Hiliadou beach


# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7208 Üzenet linkje2006-05-16 09:24:57  Marmari


# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Single
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7431 Üzenet linkje2006-05-24 12:11:33  Pefki

Sziasztok!
Mi augusztus elején megyünk 12 nap Pefki + 4-5 nap Sztavrosz (itt már voltunk két alkalommal is, de idén sem szeretnénk kihagyni!). Evián viszont még nem jártunk, sõt inkább úgy fogalmaznék, hogy egyáltalán nem voltunk ennyire délen. Megnéztem a fotóalbumokat, és sajnálatos módon nem találtam Pefkirõl képeket, de nem csak itt, hanem sehol a neten, vagy csak elvétve egy-két képet. Így ha tudtok bármiféle infóval szolgálni szívesen hagyatkoznánk rájuk. Minden érdekel ezzel a témával kapcsolatban. Autóval megyünk, így könnyen elérhetõ minden látványos, és érdekes hely, nevezetesség. Nagyon szeretünk búvárkodni, és érdekelne, hogy melyik partszakasz erre a leg alkalmasabb? Nem rajongunk a túl zsúfolt helyekért, inkább a romantikus, kis eldugott öblöket szertjük, de az esti forgatagot nem vetjük meg!
Minden tanácsot elõre is köszönök! icon_cool.gif

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7434 Üzenet linkje2006-05-24 13:11:23 

Szia single!

Olvass vissza ebben a topicban, találsz infókat azért Pefkirõl. Az egész sziget nagyon vadregényes, és ami a fõ elõnye, hogy nincsen sok túrista még. Képeket csak azért nem tudtam felrakni, mert nem digitális a fényképezõgépem. Egyébként a Startlap "Google" keresõjébe beírod, hogy Evia Pefki, és ott használod a képek opciót, akkor azért találsz pár képet Pefkirõl. Búvárkodni nem szoktam, így sajna fogalmam sincs, hogy merre érdemes Evián.

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Single
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7436 Üzenet linkje2006-05-24 13:22:44 

Szia kvalcsi!
Köszi az ötleteket! most meg is nézem, bár lehet hogy már jártam azon az oldalon is.

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Single
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7449 Üzenet linkje2006-05-24 15:49:45 

Sziasztok!
csak megerõsíteni szeretném az elöttem szólókat, hogy aki Eviában gondolkodik a nyárra, az vegye fel a kapcsolatot Valasakis Jannis-al a minostravel iroda idegenvezetõjével, e-mail: wanax@citromail.hu, mert a kérdéseimre elég konkrét és kielégítõ válaszokkal szolgált.

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7455 Üzenet linkje2006-05-24 16:27:05 

Jannis volt az idegenvezetõnk Evián, és fantasztikusan nagy tudású emberke, ráadásul magyarul is anyanyelvi szinten beszél.
# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lacca
Aktív fórumos
Aktív fórumos
67 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7459 Üzenet linkje2006-05-24 19:54:23 

szia, kvalcsi!
mikor 6 éve Evián voltunk nekünk is Jannis volt az idegenvezetõnk, és nekünk is ua. a véleményünk! nekünk is nagyon tetszett, h nagyon sok mindent mesélt mindenrõl, amerre csak jártunk! icon_lol.gif (gondolom egyazon személyrõl beszélünk icon_cool.gif )

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7463 Üzenet linkje2006-05-24 19:59:44 

Szerintem Evia idegenvezetõk nélkül is szép és érdekes hely.
Mi Szeptemberben megyünk újra erre a szigetre.
Eddig csak a középsõ részén jártunk, de idén valószínûleg felderítjük az egész szigetet. icon_wink.gif

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Ágni
Aktív fórumos
Aktív fórumos
316 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7468 Üzenet linkje2006-05-24 21:36:59 

Szia single,

Itt küldöm Pefki sétálóutcáját:



Sok érdekes nincs Pefkiben, de nem akarlak elbátorítani, van egy szép széles és hosszú tengerpartja. Búvárkodásra az Edipszó és Limni közötti részek igazán alkalmasak, különösen Rovies falu és Chronia falu, ahol fürödni is lehet, de búvárkodni is. De Pefki körül is akadnak öblök, szóval ott is megtaláljátok szerintem a módját a dolognak.
Nézz be az https://www.eviagreece.com ra, találsz útleírást, tippeket kirándulásokhoz és sok egyéb észak Éviával kapcsolatos infót. Jó nyaralást nektek!

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Ágni
Aktív fórumos
Aktív fórumos
316 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7469 Üzenet linkje2006-05-24 21:40:13 



Ez a Pefki-i tengerpart.

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Ágni
Aktív fórumos
Aktív fórumos
316 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7470 Üzenet linkje2006-05-24 21:54:06 

Különben itt csak az idegenvezetõs levéllel ellentétben szeretném inkább a http://www.eviagreece.com lapot reklámozni, ami nem turistairoda, hanem egy egyszemélyes kis vállalkozása egy ott élõ magyar embernek-nekem, aki alig keres vele annyit, hogy a költségeit fedezze. A turistairodák elvannak a plusz reklám nélkül is, de a www.eviagreece.com lapnak lehet vége lesz - lezárjuk vagy eladásra kerül, ha nem találjuk meg a módját az olcsó, de hatékony reklámnak. icon_cry.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Evia
<   1 2 3 4 ... 28 29 30   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu