Hova utazzak?
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lordring
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#184310 Üzenet linkje2012-05-15 10:43:38 

Sziasztok!

Tudna valaki tippet adni, hova menjünk nyaralni Görögországban, ha inkább a nyugodt, csendes pihenést preferáljuk, és repülővel szeretnénk menni mindenképpen? Persze nem gond, ha akad a közelben látnivaló is, de kerülnénk a nagyon zsúfolt helyeket.
Tolóban voltam, tetszett, sok a látnivaló a közelben, de csak buszos utakat szerveznek oda.

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#184544 Üzenet linkje2012-05-17 12:46:24  Válasz a #184310. hsz-ra Előzmény #184310

Szia!

Én Kos szigetét tudnám Neked ajánlani. Nem túl zsúfolt, nem túl nagy, ezért könnyen bejárható. Sok látnivaló van a szigeten is, de hajóval át lehet menni Nisszírosz, Kalymnosz, Rodosz szigetére is, vagy törökországi Bodrum városába.
Amennyiben a homokos partot szereted akkor Tigaki, Marmari vagy Mastichari városban nézz szállást. Itt vannak a legjobb homokos tengerpartok, de nagyon sok fürdésre kiválóan alkalmas öböl található a szigeten.
Itt olvashatsz részletes leírást a szigetről: http://www.hellasz.hu/leirasok/5/id/130/kosz

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kittis
Aktív fórumos
Aktív fórumos
95 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#184579 Üzenet linkje2012-05-17 17:03:41  Válasz a #184310. hsz-ra Előzmény #184310

En Karpathost ajanlanam! Az egyik legszebb sziget, es szerencsere meg a turistak altal annyira nem preferalt celpont!
# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#184592 Üzenet linkje2012-05-17 18:51:30 

Szia!

Én Kefaloniátz javasolnám,meert azon túlmenőleg,hogy mindenben megfelel az általad irt elvárásoknak,most-tegnap-ma-holnap-az Ibusz szülinapi roadshowján komoly kedvezménnyel lehet hozzájutni...ha benézel a Jón szigetek-Kefalonia topikba,bővebben olvashatsz,illetve képeket nézhetsz
Mindenképpen nézz rá az ibusz.hu/szülinapi roadshow oldalra-akárhogy döntesz is,mert az elmúlt 2 hétben Korfu Rodosz Kefalonia komoly engedménnyel volt/50% is,de olvasd el.../
Persze ez mindenkinek szól,aki most gondolkodik az utról...

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vikso
Aktív fórumos
Aktív fórumos
482 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#184595 Üzenet linkje2012-05-17 19:12:28 

Görög szigetek csoportja, ABC sorrendben.

http://www.youtube.com/watch?v=9JeVKkazZOM

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#191316 Üzenet linkje2012-07-16 13:12:51 

üdv.

Lehet már kérdeztem (ha igen akkor sorry), de ha én imádok snorizni, akkor Görögországon belül hova lenne érdemes utazni?

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papamaci
Törzstag
Törzstag
647 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#191339 Üzenet linkje2012-07-16 19:36:28  Válasz a #191316. hsz-ra Előzmény #191316

Parga a legjobb hely minden van és közel van minden icon_lol.gif
Talán az egyik legszebb hely szárazföldön icon_wink.gif idén 3-szor

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gabbica
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
29 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#192484 Üzenet linkje2012-07-30 18:51:38 

Sziasztok


Polykhrono-ba megyünk párommal, augusztus 17-án délután szeretnénk indulni Miskolcról.

A pár, akikkel utaztunk volna, végül nem tud velünk jönni, így marad két szabad hely a kocsiban. Egy nagyobb méretű autóval utaznánk, az útvonalunkon felvesszük a társainkat, nem kell feltétlenül miskolcról jönni icon_smile.gif

Ott leteszünk titeket a szállásotoknál, akár máshol is a félszigeten ésszerű távolságban, és 25-én szombaton felveszünk visszafelé.

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tibi13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#192510 Üzenet linkje2012-07-30 22:34:27  Válasz a #191339. hsz-ra Előzmény #191339

Szia Papamaci icon_biggrin.gif

olvasom hogy harmadszor utazol Parga-ra nyaralni!
érdekel, hogy lehet-e ott könnyen szállást találni (foglalás nélkül) augusztus 5-én szeretnénk indulni 10 napra! ha tudnál valami szállást ajánlani, vagy árakat mondani, akkor nagyon sokat segítenél!!!

előre is köszi! icon_smile.gif

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#192705 Üzenet linkje2012-08-02 16:39:35 

szisztok!

Ha valakinek csak az a lényeg,hogy tengerpart legyen,és minél olcsóbb a nyaralás,az Paraliát,Nei Porit,vagy Olimpic Beachet válassza???Fakultativként max. egy hajókirándulás jöhet szóba...aki mindhárom helyen volt,mit javasol?köszi!

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#192710 Üzenet linkje2012-08-02 17:13:46 

Szia!
Én mindhárom helyen voltam, Parálián és O.B-en többször is. Nei Poriban tavaly. Fakultativ kirándulások O.B-ről és Paráliáról a legolcsóbbak. Nei Pori tengerpartja jobb. A hely is látványosabb. Ha részletesen érdekel a dolog, irjál privibe vagy az e-mail cimemre. Ismered!

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#197809 Üzenet linkje2013-01-20 09:45:27 

Szia Arad!
Remélem idetévedsz. icon_smile.gif

Szóval: úgy gondolom, hogy teljes mértékben Nektek kell tudnotok, hogy mire vágytok egy görög nyaralás alkalmával. Akartok e kirándulási lehetőségeket, inkább pihenős nyaralás lesz-e vagy mennétek amennyit csak lehet, a szállás központi legye-e vagy parti, és még sorolhatnám.

Én Thassos oldali vagyok, bár Sarti is szép, ez tény. Csak nagyon más a két hely véleményem szerint. Sarti sokkal nyüzsgősebb, s bár Thassoson is van élet rendesen, akkora mégsincs, mint Sartin.
Thassosra komppal lehet átjutni (nem drága), Sarti szárazföld.
Thassora csupán két iroda kinál utakat (Apollon és Aeolus), vagy egyénileg tudsz foglalni, van rá lehetőséged.
Sartira rengeteg iroda utaztat, ott jól körül kell nézni.
Mint mondtam, nekem Thassos-felé húz a szivem, gyönyörű sziget, fantasztikus tengerpartokkal, ókori emlékekkel, természeti csodákkal, és Skala Potamia strandja gyerekeknek is ideális. Engem lenyűgözött a sziget.
De nyilván a Sarti-fanok ugyanezt mondják Sartiról, szóval valami támpontod kell, hogy legyen, hogy Nektek mi lenne a fontos egy ilyen nyaraláson.
A két hely egyébként szinte ugyanannyi távolságra van. (plusz a komp a szigetre, ami kb 45 perc).
Mi fórumozók szívesen elmondjuk a véleményünket, csak félő, hogy még jobban összezavarunk vele. icon_smile.gif

Ha autóval mentek egyénileg, akkor nem vagytok röghöz kötve, sok helyet megnézhettek, és annyival szerintem nem is olcsóbban a buszos utak.

És hát...jó agyalást! icon_smile.gif

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Arad
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#197813 Üzenet linkje2013-01-20 10:00:57  Válasz a #197809. hsz-ra Előzmény #197809

hát igen ,elsőnek lehet hogy autóval megyünk és SARTI lesz ,mivel ha az első lenne THASSOS akkor azt rebesgetik hogy láttam valamit ami szép , SARTI útana már unalmas lesz,de még agyalunk rajta.köszi
# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#197814 Üzenet linkje2013-01-20 10:06:46  Válasz a #197813. hsz-ra Előzmény #197813

Hú Arad micsoda eszmefuttatás ez...elég hülyén hangzik, már ne haragudj. icon_smile.gificon_smile.gif Láttál valami szépet, aztán más már nem fog tetszeni?icon_smile.gif
Ilyen indokot sem hallottam még úticél választásnál! icon_smile.gif
És igen, Thassos tényleg szép, de ez nem szabadna, hogy a hátránya legyen...icon_smile.gif

Javaslom nézegesd meg mindkét helyről a fotóalbumokat itt a fórumon!

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#197817 Üzenet linkje2013-01-20 12:21:41  Re:

Messinia írta:
Hú Arad micsoda eszmefuttatás ez...elég hülyén hangzik, már ne haragudj. icon_smile.gificon_smile.gif


Hülyén hangzik, de attól még szerintem is így van. Elsőnek voltam Sartin, és le voltam nyűgőzem (nem volt összehasonlítási alapon). Következő évben jártam Lefkadán az meg maga volt a csoda. Most így visszagondolva már Sarti nem is annyira szép, nem mennék oda vissza. Ez olyasmi, hogy ha találsz egy ezrest az utcán örülsz neki, de ha másnap kettő találsz annak még jobban

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
<   1 2 3 4 ... 31 32 33   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu