Dumcsi
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
Hozzászóló Üzenet
# 1561
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Art76
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243079 Üzenet linkje2017-02-20 13:55:05  Válasz a #243075. hozzászólásra

Kedves Neipori!

Köszönöm szépen segítő írásod! Örömmel látom, hogy vannak még segíteni szándékozó emberek itt a fórumon. (kaptam már privátban is segítséget szerencsére) icon_smile.gif Még a moderátor se vett komolyan! icon_sad.gif
A tejes ötlet nem rossz! Szeretem a tejet, tehát remek gondolat ez eszembe se jutott volna! Viszont, ha már mondtad a törölközőt az jutott az eszembe, hogy olyan hőtükrös fóliával vonnám be, az talán még jobban tartja a hideget. Utána nézek az általad említett mini ventilátornak, remélem nem drága, nehogy többe legyen, mint az áram. Bár nyilván hosszútávon megéri, hisz többször is fel tudom használni. Hú kispárna! Eszembe se jutott!!
Gondolom amit a csoporttárs "Csabik" úrhölgy írta, szerintem kissé ironikusan, gondolom nincs tetőcsomagtartó..? a napágy miatt.
Még egyszer köszönöm segítő hozzászólásod!
Ha van még ötlet örömmel veszem privátba!

# 1562
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csabik
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243081 Üzenet linkje2017-02-20 14:32:21 

Kedves Neipori!
Nagyon sajnálom ha úgy tűnt nem kellő tisztelettel konzultáltam art társunkal.
Hogy lásd mennyire sajnálom tag társunknak kölcsön adok ha szüksége van rá,
1db mini ventilátort
1db hűtőtáskát
1db 20x20cm re összecsukható napágyat.
Art 76 írd meg ha szükséged lenne rá küldök műszaki leírást is!

# 1563
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243084 Üzenet linkje2017-02-20 16:07:02 

Hát,Csabik felajánlásával nem tudok versenybe szállni...csúnyán benyeltem,de ....H.apci,Te honnan a fenéből tudtad,hogy komolyan kérdezi???
Csak a lángosos olvasása után hittem el.

# 1564
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243085 Üzenet linkje2017-02-20 17:06:27 

Hát....legalább felélénkült kicsit a fórum. icon_biggrin.gif Feldobtátok a napomat. icon_smile.gif

Csabik, te pedig egy igazi hős vagy. icon_smile.gif

Én teljesen őszintén és normálisan próbálom azért megkérdezni: oké, rengeteg mindenen lehet spórolni, vinni a kaját, a felszerelést (bár ezt a busz szempontjából megkérdőjelezem, hogy mennyire toleránsak), de akkor csupán az a lényeg ebben a nyaralásban, hogy lássák a tengert és fürödhessenek benne? Merthogy ott is főzőcskézni kell akkor stb...mint az itthoni hétköznapok. Komolyan kiváncsi vagyok, Isten bizony nem akarok szemétkedni.
Én tuti nem bírnám megállni, hogy megkóstoljak egy-két ottani finomságot, bemenjek pár múzeumba stb. De ez pl. a Balatonnál is így lenne, hiszen nyaralok.

Bár elhangzott egy kérdés, és mi lehet, hogy rögtön skatulyáztunk, hiszen egyáltalán nem biztos, hogy minden nap fagyasztott kaja lenne a menüjük...de nyugágyat így sem értem.
Hagy okosodjak. icon_smile.gif

# 1565
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ettika
Aktív fórumos
Aktív fórumos
467 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243086 Üzenet linkje2017-02-20 17:10:49 

Én nem fogok főzőcskézni a 3 gyerek mellett icon_biggrin.gif Eddig is mindig étterembe vacsiztunk Görögországba, ez idén is így lesz icon_smile.gif
# 1566
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Art76
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243088 Üzenet linkje2017-02-20 18:28:14 

Tiszelt Csabik úrhölgy!
Nagyon köszönöm a felajánlását, bár úgy érzem van benne némi irónia. Nincs sok pénzem és most jutok ki először külföldre nincs tapasztalatom és az ehhez történő felajánlást örömmel elfogadom. De! Nem vagyok analfabéta, hogy műszaki leírást is ad hozzá, egy nyugágyhoz... ez kissé sértő. De ezt betudom buta, kezdő kérdéseimnek. Mint olvasom, Ön egy hős... ! Remélem sok okos és praktikus dolgot fogok olvasni, nem csak a lenéző (nyilván ön pénzes) írást.
Itt megköszönöm a fórumtársak kedvességét!

# 1567
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Art76
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243089 Üzenet linkje2017-02-20 18:33:42 

Kedves messina! Örülök, hogy feldobtam a napját, ha ez azzal is járt, hogy "úrhölgy hero" kissé ironizált. Természetesen en is kipróbalom az ottani konyhát, amit megengedhetek magamnak. Gyros, stb.. remélem nem vannak olcsó helyek. Amint látom ezt a napágy dolgot el kell engednem, mert felkavarta a kedélyeket... nincs szándékomban. A lényeg a tenger és a napsütés
# 1568
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gasparattila
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243090 Üzenet linkje2017-02-20 18:33:42 

Kedves fórumozók!
Köszönöm szépen!
Könnyezem a nevetéstől!!! icon_smile.gif icon_smile.gif

Esetleg nem tudjátok, hogy a repülőre, hogy lehet 2-3 csirkét feladni? Én is imádom a pörit, de én frissen szeretem!

# 1569
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csabik
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243092 Üzenet linkje2017-02-20 18:49:43 

Kedves Art 76!
Nem olvasta el rendesen a hozzászólásomat, nem csak a nyugágyhoz hanem a ventilátorhoz és a hűtőtáskához is van műszaki leírásom!
Ui: találtam mini mikrót is a garázsba mivel mi kicsik vagyunk így nekünk két adag pöri elfér benne ha kell szívesen odaadom azt is !
Természetesen annak is van műszaki leírása! icon_smile.gif icon_smile.gif

# 1570
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csabik
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243093 Üzenet linkje2017-02-20 19:34:17  Válasz a #243090. hozzászólásra Előzmény #243090

Kedves Gasparattila !
Most csak egy problémára tudok koncentrálni , a pörkölt ügyet megoldottuk ,
még a napágy van hátra .
Ígérem ha az is megvan rámegyünk a csírkés ügyre is !
Kérlek gondolkodjunk együtt hogy ART76 társunk még idén elmehessen nyaralni!
Én egész éjjel fent leszek nem adom fel! icon_smile.gif icon_smile.gif

# 1571
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243095 Üzenet linkje2017-02-20 20:11:00 

Ha már mindenki jól kiszórakozta magát, én javasolnék ART78-nak egy matracot. Így a nyugágy probléma is megoldódna. Ezek után talán mindenki megnyugszik.
# 1572
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ave46
Aktív fórumos
Aktív fórumos
148 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243096 Üzenet linkje2017-02-20 20:13:29 

És az ásványvíz (hány karton ???) meg a konzervek, azzal mi lesz ? Erre senkinek nincs megoldása ?
# 1573
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Art76
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243097 Üzenet linkje2017-02-20 20:59:48 

Látom suta kérdéseim kis lavinát indítottak el icon_smile.gif bocsi!
a sok segítőkész társnak köszönöm, sok jó tippet kaptam! így visszaolvasva a hozzászólásokat tényleg megmosolyogtat engem is icon_smile.gif
"Csabik hős lovagnak" majd kérem privátban az elérhetőségét, mert a 20x20-as napágyra igényt tartanék. Remélem emberi méretre kinyitható! és nem csak LEGO emberkéknek jó....
Még egy kérdés, mennyi eurot érdemes vinni? És itt kérném meg Csabik társat, hogy ne ajánljon "gazdálkodj okosan" pénzt, müszaki leírással!
az ásványvíz, konzerv, napágy és a repülőn utazó csirkékre szerintem térjünk ki holnap.

# 1574
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243098 Üzenet linkje2017-02-20 21:28:02 

Szenzációsok vagytok, komolyan!icon_biggrin.gif

Javasolnék még jó pár útikönyet is betenni Görögországról, illetve mivel sok helyen nincs nincs semmilyen eszköz a ruhák kiteregetéséhez, ezért egy kicsire összecsukható fregoli/szárító is jól jöhet, bár a "hősünknek" biztos az is van valahol a garázsban. icon_smile.gif
Ja és nem tudom mennyi pörit visztek, mert ott kicsik ám a lábasok, szóval ha sokat esztek vagy melegítetek, akkor bizony nagy fazék is kell! icon_smile.gif

# 1575
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csabik
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243101 Üzenet linkje2017-02-21 01:13:13 

Tisztelt Art76!
Egyszerűen nem látok más megoldást a napágyra (a 20x20as felajánlott ágy műszaki leirás szerint 1mx1m tehát ez nem megfelelő méghogy minek a műszaki
Leirás ugye?)mivel megigértem hogy találok megoldást az is megvan 1-5 óra
Gondolkodás után !
Szüksége lesz hozzá 1db macGyver bicskára original 1db nagyobb méretű uszadékfára és helyben kifaragja îgy a szálitással nem kell bajlódnia!
Messina társunk felvetésére edény ügyben találtam a garázsban összehajtott
állapotban 10x10-es kihajtható lábast mely ekkor a műszaki leirás szerint
eléri a 50x50 cm-es méretet ami már megfelelő lehet .
Azt is a csomaghoz teszem majd priviben kérek címet hova vigyem2

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
<   1 2 3 ... 104 105 106 107 108   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu