Vrasna
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5326 Üzenet linkje2006-03-01 08:15:38 

ferrari írta:
Szia Andra!

Én már többször béreltem kint autót és soha nem kérték a nemzetközi jogsit (bár megcsináltattam).
A magyar jogsiddal nyugodtan bérelhetsz autót.


Szia ferrari!

Köszi az infót neked is.

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5331 Üzenet linkje2006-03-01 08:50:23 

Szia Andra!
Reggel 9-10 órakor még bõven kapsz napágyat a parton.
Nincs messze Vrasna sem a tengerparttól, kb. 600-700 méter. Csak az országút választja el Nea Vrasnától. Szinte egybe van épülve a két település.

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5332 Üzenet linkje2006-03-01 09:45:50 

Szia Andra!
Vrasnáról találsz egy rövidke leírást, és néhány fotót a http://www.heliostravel.hu honlapon. Amennyiben adsz egy e-mail címet, tudok küldeni pár képet én is Vrasnáról. Nem túl jó minõségûek, mert szkennelt képek, de a semminél több.

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5334 Üzenet linkje2006-03-01 10:25:40 

kvalcsi írta:
Szia Andra!
Vrasnáról találsz egy rövidke leírást, és néhány fotót a https://www.heliostravel.hu honlapon. Amennyiben adsz egy e-mail címet, tudok küldeni pár képet én is Vrasnáról. Nem túl jó minõségûek, mert szkennelt képek, de a semminél több.


Szia kvalcsi!

A helios traval oldalát már nézegettem, elolvastam, amit Vrasnáról írtak.
Priviben elküldöm az email címemet és elõre is köszi.icon_smile.gif

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5336 Üzenet linkje2006-03-01 10:49:07 

Szia Andra!

Írtam neked egy kicsit Tolóróla tolós topicba...

Korfuval kapcsolatban a korfus topicba írok mndjárt...

Andi

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5691 Üzenet linkje2006-03-20 10:12:41 

Sziasztok!

Vrasnán itt lennénk elszállásolva. Vasilis Apartman, közvetlen a tengerpartnál, 800 méterre Asprovaltatól.
Ismeri valaki ezt az apartmant? Nem zajos?

https://www.panorama.hu/2006nyar/image/page/gonvva.jpg

Remélem sikerült bemásolnom!!!

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5701 Üzenet linkje2006-03-20 18:05:00 

Andra!
bár ezt a házat nem ismerem, de gondolom a Panorama Tourssal utaztok. Az õ nevük számunkra garancia, a náluk foglalt szállásokkal soha semmi gondunk nem akadt. Remélem nálatok sem lesz gond!

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5755 Üzenet linkje2006-03-22 08:23:06 

Rebeka írta:
Andra!
bár ezt a házat nem ismerem, de gondolom a Panorama Tourssal utaztok. Az õ nevük számunkra garancia, a náluk foglalt szállásokkal soha semmi gondunk nem akadt. Remélem nálatok sem lesz gond!


Rebeka!

Igen, úgy néz ki, hogy a Panorámával fogunk utazni, hacsak nem találunk az utazási kiállításon valami jobb ajánlatot. icon_smile.gif
Ezek szerint már te is utaztál velük?
Én 97-ben mentem velük Paraliára, de maximálisan meg voltam velük elégedve minden téren. Remélem azóta sem változtak!

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5772 Üzenet linkje2006-03-22 16:12:42 

Andra!
A Panorámával már 3-szor utaztunk, kétszer busszal, tavaly csak a szállást foglaltuk náluk Parálián. Ismétlem magam: semmi gond nem volt velük. Sõt tavaly hamarabb indultunk, így helyben, Stavrosban kerestünk szállást, ami így többe került mint a Panorámával foglalt. És nézegetve az árakat nem mi voltunk balekok, hanem az irodának voltak jó árai és kedvezményei. icon_wink.gif Mi tavaly is ilyenkor foglaltunk és fizettünk.

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5788 Üzenet linkje2006-03-23 08:25:26 

Rebeka írta:
Andra!
A Panorámával már 3-szor utaztunk, kétszer busszal, tavaly csak a szállást foglaltuk náluk Parálián. Ismétlem magam: semmi gond nem volt velük. Sõt tavaly hamarabb indultunk, így helyben, Stavrosban kerestünk szállást, ami így többe került mint a Panorámával foglalt. És nézegetve az árakat nem mi voltunk balekok, hanem az irodának voltak jó árai és kedvezményei. icon_wink.gif Mi tavaly is ilyenkor foglaltunk és fizettünk.


Örülök, hogy nem romlott náluk a színvonal. Te is debreceni vagy, mint én?
Már tavaly is volt szállásuk Stavrosban?????? icon_eek.gif Azt hittem, hogy csak az idén kezdték el oda az utaztatást.
Nagyon valószínû, hogy a Panorámával fogunk menni, mert õk ezek szerint megbízhatóak, nyugodt lehetek, hogy nem csõdölnek be és kijutok Görögországba. icon_lol.gif Manapság sajnos már ez is elég fontos szempont egy út lefoglalásánál.

Ahogy elnézem a vrasnai szállást, azzal sem lesz gond. Nem úgy néz ki, mint egy lepukkant apartman, bár a szobákról nem volt kép a prospektusban sem. Ettõl függetlenül nem hiszem, hogy baj lesz vele.

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5795 Üzenet linkje2006-03-23 12:43:55 

Félre értettél: tavaly náluk Parálián foglaltunk szállást, csak mi pár nappal elõbb indultunk el és Stavrosban álltunk meg, ott mi magunknak kerestünk szállást. Késõbb onnan mentünk át Paráliára, ahová sikerült a buszukkal egyidõben érkezni. icon_lol.gif Beszélgettünk az utasokkal is, meg voltak velük elégedve.
Eredetileg én is debreceni vagyok, de már lassan 20 éve elköltöztem pár várossal messzebb. icon_lol.gif

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5796 Üzenet linkje2006-03-23 14:51:42 

Rebeka írta:
Félre értettél: tavaly náluk Parálián foglaltunk szállást, csak mi pár nappal elõbb indultunk el és Stavrosban álltunk meg, ott mi magunknak kerestünk szállást. Késõbb onnan mentünk át Paráliára, ahová sikerült a buszukkal egyidõben érkezni. icon_lol.gif Beszélgettünk az utasokkal is, meg voltak velük elégedve.
Eredetileg én is debreceni vagyok, de már lassan 20 éve elköltöztem pár várossal messzebb. icon_lol.gif


Bocsi, tényleg félre értettelek. icon_lol.gif
De jó, hogy mindenki meg van velük elégedve. Így most már teljes nyugalommal fizetem be náluk az utat.icon_smile.gif
Köszi a tájékoztatást a Panorámáról.icon_smile.gif

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9739 Üzenet linkje2006-06-26 09:26:47 

Szegény Vrasna teljesen el van hanyagolva. Senki nem megy oda az idén rajtam kívül??? icon_lol.gif

Teszek be a Vasilis apartman szobáiról képet, hátha a jövõ nemzedékének a segítségére leszek ezzel. icon_lol.gif






# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9740 Üzenet linkje2006-06-26 09:30:41 

"Szegény Vrasna teljesen el van hanyagolva. Senki nem megy oda az idén rajtam kívül???"

Legalább nem lesz tömeg... icon_smile.gif

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9748 Üzenet linkje2006-06-26 11:47:45 

Jox írta:
"Szegény Vrasna teljesen el van hanyagolva. Senki nem megy oda az idén rajtam kívül???"

Legalább nem lesz tömeg... icon_smile.gif


Ez is egy nézõpont. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Viszont az üzletek belõlem nem fognak meggazdagodni. icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 ... 52 53 54   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu