Vrasna
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 751
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Christine
Aktív fórumos
Aktív fórumos
313 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169117 Üzenet linkje2011-07-08 23:02:23  Válasz a #169078. hsz-ra

Nagyon szépen köszönöm!
Közben találtam egy fényképet Vrasnáról felülnézetben, és úgy láttam, hogy nem annyira vészes tényleg a táv. (a baj inkább az, hogy ragaszkodom a 3 liter vizünkhöz, a matracunkhoz, a...stb, stb..:DDD) Szóval a cipelnivaló... De nem panaszkodom, örülök, hogy mehetek egyáltalán. icon_biggrin.gif
Amúgy arra is gondoltam, hogy ha annyira vészes a táv, akkor bérelünk bringákat, és bumm, megoldva minden icon_smile.gif)). Mindjárt visszaolvasok itt a fórumban, hogy merre vannak kölcsönzők. icon_smile.gif)

Szép hétvégét icon_exclaim.gif icon_smile.gif)

# 752
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dian77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
363 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169134 Üzenet linkje2011-07-09 09:55:42 

A kerékpárt éppen javasolni akartam. Bár szerintem Vrasnán nincs kölcsönző, csak Asprovaltán.
# 753
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Christine
Aktív fórumos
Aktív fórumos
313 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169210 Üzenet linkje2011-07-10 12:30:16  Válasz a #169134. hsz-ra Előzmény #169134

Köszi! Nem gond, átsétálni úgyis akartunk, megnézni Asprovaltát, és akkor megnézzük, hogy vannak-e ott bringák. icon_wink.gif icon_mrgreen.gif
# 754
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Christine
Aktív fórumos
Aktív fórumos
313 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169239 Üzenet linkje2011-07-10 18:28:00 

:O
Sziasztok!

Ezen az oldalon a fényképalbumban van Öböl 1 és Öböl 2 elnevezéssel két gyönyörű kép, továbbá egy Sziklás part nevű. (a képeknek és az albumnak sincsen külön linkje, ezért csak a weboldalt tudom belinkelni)

https://vrasna.uw.hu/

Gyönyörűűek! icon_surprised.gif

Tudja esetleg valaki, hogy Vrasnától merre lehet ezeket megtalálni és hogy onnan milyen távolságra vannak?

# 755
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dian77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
363 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169637 Üzenet linkje2011-07-13 22:53:13 

Christine! Jó utat és kellemes időtöltést kívánok!
# 756
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsembi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170258 Üzenet linkje2011-07-19 12:51:04 

Sziasztok!

A Stella apartmanról érdekelne néhány információ.
Mint például, hogy milyen a felszereltsége a konyha, fürdőszoba terén?
Milyen maga az apartman környéke?
Milyen távol van a part?

Illetve minden más hasznos információt szívesen fogadok a szállás és Vrasnával kapcsolatban.

A segítséget előre is köszönöm!

# 757
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyongyhalas
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171312 Üzenet linkje2011-07-28 20:31:31  christine

Lehet egy kicsit megkésve tudok segiteni....obol1 obol2 kép
olympiada után 3-4 km re 3 narancsos zászlónál balra kell letérni.Babylon beach nek nevezik. sajna ez vrasnától 20 egynéhány km er.
Nyüzsis hely hétvégén korán kell menni rengetegen vannak, főleg a görögök keresik ilyenkor a távolabbi helyeket és vannak is szép számmal.

Közelebb találtunk nagyon jó homokos hosszan elterülő öblöt,stavrost elhagyva kb3-4 kmre balra egy földút bekötő 60m a part kocsival majdnem a parton vagy nagyon szép homokos part lassan mélyűlő tükőr tiszta viz ....alig vannak és csodálatos partszakasz. Ez az öböl vrasnától lidl kereszteződéstől 14km er.

Üdvözlettel meandros üdülőböl ....

# 758
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kresza
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#176213 Üzenet linkje2011-10-03 12:33:00  Válasz a #170258. hsz-ra Előzmény #170258

Ha még csak érdeklődsz, de még nem voltál ebben az apartmanban, akkor csak azt tudom javasolni, hogy NE MENJ ide!

Én örültem volna, ha találok egy-két információt erről a szállásról, mielőtt lefoglaltam idén. De sajna nem találtam, így leírom az általam tapasztaltakat, hogy mások tudjanak dönteni, mennek, vagy nem.

Kívülről nagyon aranyos, szépen, rendben tartott apartman. Ugyan picike stúdiók vannak benne, na de aki elbuszozik cirka 1200 km-t, az menjen a partra és ne kukksoljon a szobába, úgyhogy amire kell jó.
Legalábbis addig, amíg az első "lakója" a szobának szembe nem néz veled fényes nappal, ráadásul az ágyad tetejéről. Konkrétan egy csótányka. Nem tudom ki hogy van vele, de én gyűlölöm ezeket a dögöket, így a felfedezésük és az utolsó éjszaka közti konkrétan 5 éjszaka én törökülésben ültem az ágy tetején és azt figyeltem, mikor jönnek elő. És persze jöttek! Amúgy az itthonról vitt elektromos szúnyogírtótól picit lelassultak, így el tudtam taposni őket. Azt azért hozzáteszem, hogy ebből az elektromos kütyüből 4 volt bedugva, valószínű azért hatott rájuk ilyen jól. (Azért csak ennyi volt bedugva, mert nem volt több konnektor.) A lapkát pedig kint vettem hozzá a supermarketben.
(Persze a szúnyogok ellen nem nagyon használt semmi.) Szúnyogháló persze nincs az ajtón, szúnyog ellenben annyi van, mint égen a csillag. (Első éjszakáról a másodikra virradólag, mikor még békésen tudtam én is aludni 17 db szúnyogcsípéssel gazdagodtam, pedig azt hittem, hogy elalvás előtt mindet leütöttem, ami a szobában volt. Tévedtem!)

Szóval, aki szereti a repülő avagy mászó rovarokat, azok nyugodtan menjenek ebbe az apartmanba, a többiek inkább válasszanak mást.

Ja! Majdnem elfelejtettem, hogy a házaspár, akik a földszintten kaptak szállást, még rosszabbul jártak. Nekik ágyipoloskájuk volt. Ha láttátok volna a hölgy lábát....... százával az apró piros pontocskák. (Nem túlzok!!! Nem volt egy 1Ft-osnyi hely sem, ahol ne lett volna pontocska.)

# 759
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#180426 Üzenet linkje2012-03-02 16:14:48 

# 760
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dewmar
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#186288 Üzenet linkje2012-06-04 13:08:11 

Hahó

Mindenki megijedt? Senki nem megy - ment Vrasnára?

Mi hír arrafelé????

# 761
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tanna
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#186931 Üzenet linkje2012-06-10 14:37:43 

Remélem valaki benéz még ide pár napon belül, aki járt már Vrasnán.
El kellene végre döntenünk, hogy hova menjünk, de tanácstalan vagyok.
Már majdnem Vrasna mellett döntöttem, de elolvastam ezt a topicot és elbizonytalanodtam.
Azt is olvastam, hogy 1-2 méter után hirtelen mélyül a víz, meg azt is, hogy lassan mélyül, kisgyerekkel is jó. Most akkor melyik az igaz?
Vagy van ilyen-meg olyan rész is? Ha igen, akkor hol van a lassan mélyülő?
(nem vagyok jó úszó)

Tényleg olyan sok a szúnyog?

Vrasna, vagy Neavrasna?

Segítsetek plíííz a döntésben.

# 762
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Picipocok
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#187004 Üzenet linkje2012-06-11 07:48:59  Válasz a #186931. hsz-ra Előzmény #186931

Szia
Mi két éve voltunk Vrasnán, a viz tényleg hirtelen mélyül kisgyerekkel inkább a szomszéd helység Stavros a jobb......
Egyébként jó volt nagyon Vrasna csendes, tiszta, nyugodt hely icon_rolleyes.gif
üdv

# 763
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Blajapa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#187007 Üzenet linkje2012-06-11 08:27:28 

Szia Tanna!

Mi már régen (2003) voltunk Vrasnán, de a víz az tényleg hirtelen mélyül, a part pedig apró kavicsos. A hely amúgy nyugodt, és tiszta. Kisgyerekkel inkább Stavrost, Sartit, vagy Nei Porit ajánlanám.

# 764
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildima
Aktív fórumos
Aktív fórumos
178 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#187091 Üzenet linkje2012-06-11 14:14:03 

tanna írta:
Remélem valaki benéz még ide pár napon belül, aki járt már Vrasnán.
El kellene végre döntenünk, hogy hova menjünk, de tanácstalan vagyok.
Már majdnem Vrasna mellett döntöttem, de elolvastam ezt a topicot és elbizonytalanodtam.
Azt is olvastam, hogy 1-2 méter után hirtelen mélyül a víz, meg azt is, hogy lassan mélyül, kisgyerekkel is jó. Most akkor melyik az igaz?
Vagy van ilyen-meg olyan rész is? Ha igen, akkor hol van a lassan mélyülő?
(nem vagyok jó úszó)

Tényleg olyan sok a szúnyog?

Vrasna, vagy Neavrasna?

Segítsetek plíííz a döntésben.


Szia!
Nem ajánlom Vrasnát kisgyermekeseknek, de most jöttünk vissza Zakynthosról, ahol nagyon jó homokos és nagyon lassan mélyülő a part icon_biggrin.gif Kb 25-3o m befelé és még mindig csak térdig ér a víz. Kimondottan kicsi gyerekes családoknak jó. Remélem segítettem.

# 765
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dewmar
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#187111 Üzenet linkje2012-06-11 16:44:24 

Szia Tanna

Én voltam már (és a hétvégén újra megyek) Vrasnán (más néven NeaVrasna)...
Tényleg nem kisgyereknek való, mert hirtelen mélyül a víz.

A szomszédos Stavrosban jobb a helyzet, ha túljutottál az első 3 méter nagyobb köves szakaszon (ajánlatos először kifigyelni, hogy hol megy be a nép a Malibu Beachnél) utáni sekély homokos részre találsz. (Nagyobb élet is van ebben a kisvárosban, mint Vrasnán.)
Az Apollontravel Alekszandrosz apartmanházát tudom ajánlani, ott még a kertben úszómedence is van (gyerekmedencével).

Jó nyaralást

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 50 51 52 53 54   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu