Vrasna
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 766
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dewmar
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#187113 Üzenet linkje2012-06-11 16:50:28 

Elfelejtettem...

Szunyogra fel kell készülni, bár inkább ősszel van sok. Figyelni kell, hogy hol van az apartmannak szunyoghálója (Alekszandroszban tavaly volt).
Vape készüléket, OFF-ot ajánlatos vinni
(Én már becsomagoltam, mert a Stellában-Vrasna nincs szúnyogháló icon_sad.gif )

# 767
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bazsee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#191159 Üzenet linkje2012-07-14 18:31:42 

Sziasztok!
Augusztus végén én is ide, Vrasnára fogok nyaralni menni, már nagyon várom!
Sok szépet olvastam róla itt a fórumon, már meg szeretném tapasztalni!

Olyan kérdésem volna, amire itt nem találtam meg a választ: hogy milyen dugalj-ra lehet számítani?

Mert annak idején jól ráfáztam olaszoknál, átalakítót kellett venni, amit elég nehéz beszerezni ilyen kis üdülőfalukban...

Tehát van-e valami extra, vagy a magyar csatlakozók ott is illeszkednek?

Illetve érdeklődnék a friss ideutazóktól, hogy WIFI-t hol sikerült fogniuk? icon_smile.gif

Köszi! ;P

Üdv.

U.i.: Ha majd lesz valami kérdésem még, akkor hozzátok intézem!

# 768
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
PierrKardán
Aktív fórumos
Aktív fórumos
375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#191185 Üzenet linkje2012-07-14 22:31:07 

bazsee írta:
Olyan kérdésem volna, amire itt nem találtam meg a választ: hogy milyen dugalj-ra lehet számítani?

Erre a kérdésre majdnem rávágtam, hogy ugyanolyan dugalj van ott is, mint itthon, aztán elbizonytalanodta, amikor a következő mondatodat olvastam:
bazsee írta:
Mert annak idején jól ráfáztam olaszoknál, átalakítót kellett venni, amit elég nehéz beszerezni ilyen kis üdülőfalukban...

Szóval azért bizonytalanodtam el, mert ahányszor Olaszországban voltam, nekem sosem kellett átalakítót vásárolni icon_rolleyes.gif

Miért kellett átalakítót venni az olaszoknál, miért nem tudtad bedugni az itthoni csatlakozót icon_question.gif

Nekem Görögországban sem volt gondom a dugaljakkal, egy dolgot szoktam tenni: mindig viszek magammal egy hármas elosztót, mert az apartmanokban sosem szokott elég dugalj lenni, mert sok kütyüm van icon_wink.gif

# 769
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
PierrKardán
Aktív fórumos
Aktív fórumos
375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#191188 Üzenet linkje2012-07-14 22:38:24  Válasz a #191159. hsz-ra Előzmény #191159

Ha itt megnézed akkor láthatod, hogy Görögországban abszolút ugyanolyan csatlakozók vannak szabványosítva mint nálunk.
# 770
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bazsee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#191193 Üzenet linkje2012-07-14 23:35:48 

Köszi...

_http://hu.wikipedia.org/wiki/Elektromos_h%C3%A1l%C3%B3zatok_%C3%A9s_csatlakoz%C3%B3k_list%C3%A1ja

Ha itt megnézed (jobb oldali kép, ráklikkelve kinagyítod), akkor valszeg én az L-esbe futottam bele! :S icon_biggrin.gif

De úgy tűnik a felsorolás alapján, h ott akkor tényleg ugyan ilyen van!

Elosztó jó ötlet, köszi!

Idei tapasztalat valakinek? Mennyien vannak, továbbra is csendes-e a hely, meleg van-e, melegszik-e a tenger stb? icon_smile.gif

Kagylókat lehet találni? Érdemes búvárfelszerelést vinni, vagy nincsenek halak a partközelben (Horvátországban volt, ott is tiszta volt a víz ugyebár)...

Kisebb horgászfelszerelést, 1 bottal elszórakozni? Annak idején nagy élmény volt az Adrián a tengeri halakat kagylóbéllel, meg kisebb rákokkal, garnélákkal fogdozni...

# 771
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Oroszlánka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#192437 Üzenet linkje2012-07-30 09:47:21  Fakultatív kirándulás

Sziasztok!
Most regisztráltam az oldalra, remélem tudtok segíteni kirándulás ügyében. Vrasnára szeretnénk menni utazási irodával. Ez eddig alaphelyzet.
De: a fakultatív programot (Kavala-Thassos) egyénileg szeretnénk megoldani, hogy többet mászkálhassunk, és lehetőleg kocsibérlés nélkül. Tudtok ebben segíteni? Távolsági járattal el lehet jutni Kavalába, eddig stimmel, de ha jól értettem, Limenasba (Thassos) a komp Keramotiból indul. Oda hogy tudunk eljutni? Szintén busszal? Milyen gyakran indulnak a kompok? Mikor jön vissza az utolsó Limenasból?
Azért gondoltunk az egyéni felfedezésre, mert mindenhol azt olvastam, hogy a szervezett kirándulások alatt Kavalában alig lehet eltölteni egy kis időt (max. 2 óra), és azért mi ennél többet szánnánk rá...
Vagy van esetleg Kavalából is hajó Limenasba? Mennyibe kerülhet?
Aki tud, légyszi segítsen!

# 772
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#192438 Üzenet linkje2012-07-30 09:57:05  Válasz a #192437. hsz-ra Előzmény #192437

Oroszlánka, gyere át a Thassos topikba!
# 773
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Baldetty
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#192691 Üzenet linkje2012-08-02 12:36:17 

Sziasztok!
Már 3x jártunk Vrasnán. Idén Asprovaltán szállunk meg, mert sajnos a kedvenc helyünk befuccsolt.
Ha csak Vrasnán szeretnél búvárkodni akkor érdemes vinni hozzá pipát stb... ha beljebb mész a tengerben, mert az elején eléggé hullámos, így a homok felkavarodik. De beljebb jobb a helyzet. Illteve érdemes jármű alkalmatosságot bérleni, vagy buszra felpattani és elmenni Stavros felé. Ott vannak kis öblök... amihez még szemüveg sem kell. Leírhatatlanul szép.
Mi is gondolkozunk, hogy átmegyünk Thassosra hajóval-egyéni akcióban- busszal+hajó. Egy társaságot már találtam Kavalából - keresgetni kell neten (ha megint ráakadok megküldöm). Korábban már voltunk fakultatívon Kavala-Thassos, de csak megerősíteni tudom, hogy 2 órát voltunk és az nagyon kevés volt Kavalára, pl. a vízvezetéket csak messziről láttuk.
Ja kagylókról inkább azt mondom, hogy nincsenek Vrasnán, mert szerintem a hullámok összetörik. Viszont Sravros felé lévő kis öblökben vannak!!! És olyat is láttunk az egyik öbölben, hogy valami profi hatalmas nagy kagylókat szárírott (na az tuti nem máshonnan hozott kagyló volt).
Ja és akinek szerencséje van az nem marad le a delfinekről is. Sajnos én eddig mindig megszívtam, mert mindenki látta őket akárhányszor jártam arra, vagy másfelé csak mi nem. Sőt van aki együtt is úszott velük (Vrasnán).

# 774
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Choco_kit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#192965 Üzenet linkje2012-08-05 22:37:07 

Sziasztok!
MIt kell az alatt erteni, hogy hirtelen melyul a viz? Mennyire hirtelen? Hany meterre a parttol lesz kb. 1,5 meter mely? A hullamok mekkorak?
Koszi:)

# 775
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Baldetty
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#192973 Üzenet linkje2012-08-06 09:46:00 

Szia,
a tengerjárástól függ van mikor patkát csinál, akkor gyorsan mélyül és van mikor kisimítja akkor kevésbé gyorsan.
Amikor hullámzik akkor azok nem túl nagyok kb 10 napban 1szer mindig voltak nagyobb hullámok, de az sem ember nagyságú.Mi nagyon élveztük, igaz 3 szezonból ha jól emlékszem 2 vagy 3 szemüveget vitt el, de ezt anno elég olcsón sikerült pótolni (persze nem ajánlatos a méregdrága szemüveg). Tengesjáró cipő csak a kis öblökben volt szükséges ami Stavros után van Athos felé, viszont arra kirstálytiszta a víz, mivel nem kavarodik fel a homok.

# 776
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Choco_kit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#192976 Üzenet linkje2012-08-06 10:40:31 

Koszi:)
A kornyeket be lehet jarni busszal vagy ajanlatosabb az autokolcsonzes?

# 777
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tzotya
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#193412 Üzenet linkje2012-08-10 10:50:12 

Sziasztok!
Idén úgy alakult,hogy 2helyen nyaralunk.Szept. 7-15-ig Nei Poriban leszünk,aztán 15-22-ig Vrasna beachen.A Diaszeussal megyünk,de mivel a második heti nyaralásunk csak most dőlt el (szabadság) már nem volt hely Nei Poriban, így saját szervezéssel megyünk Vrasnára.
Szeretném megkérdezni,hogy tudjátok e Thesszalonikiből honnan indul a busz Vrasnára.
Előre is köszi a segítséget!

# 778
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tzotya
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#194077 Üzenet linkje2012-08-20 16:48:33 

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni Tőletek Vrasnán van lehetőség autó bérlésre és ha igen, akkor mennyibe kerül erre felé 1-2 napra?
Szeptember 15.-től leszünk ott.

# 779
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szilvy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#194155 Üzenet linkje2012-08-21 09:27:51  Válasz a #193412. hsz-ra Előzmény #193412

Autobusz Vrasnába a "Vardar" buszállomásrol megy,mi onnan utaztunk Asprovaltába.Délután 18:00 órakkor van ekszpressz járat, az nem áll meg minden faluban,csak Stavros-ban és Vrasnán.
# 780
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tzotya
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#194166 Üzenet linkje2012-08-21 11:24:59  Válasz a #194155. hsz-ra Előzmény #194155

Szia Szilvy!

Köszönöm szépen!!! icon_cool.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 51 52 53 54   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu