Vrasna
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 796
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
PierrKardán
Aktív fórumos
Aktív fórumos
375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#239888 Üzenet linkje2016-06-21 21:38:11 

Másfél hónap és indulunk. Látom, hogy páran mennek Stavrosba, de Vrasna nem népszerű...
# 797
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Orsicska
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#239937 Üzenet linkje2016-06-23 10:39:48 

Dehogynem mennek, csak nem írnak róla, mi is ide megyünk augusztus közepén és már többször voltunk is itt.
# 798
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ujutas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
40 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240774 Üzenet linkje2016-07-17 09:19:35  Válasz a #239888. hozzászólásra Előzmény #239888

kedves PierrKardán!
csak jó emlékeim vannak,l benéztem a forumra ...
voltunk itt,igaz rég.. de nagyon jól éreztük magunkat, voltunk lakatlan sziget kiránduláson szuper ellátás volt a hajón , át vitték a jelentkezöket, stavrosra gk-val,onnan indultunk a pékségükben a legfinomabb kukoricás kenyeret ott ettem a mazsolás zsemléröl nem beszélve, akkor még nem volt drágaság ahogy most olvastam vmelyik hozzászólásban, de a tenger vize csodás, tiszta, jó széles látótérrel, hullámoztunk a matracokkal. alig akartunk bemenni a stellába nagyon jó apartman volt ,hosszú km-en keresztül végig a tengerparton sétálgattunk stavrosra át vagy asprovaltára, egyben az egész település,de busszal stavros 1 eu- volt az apollon iroda melletti utcán mentünk fel a piacra már nem tudom melyik nap, az igaz hogy mivel szept végén voltunk már a part menti clubok, discok zárva voltak, de végig erős napsütés volt, és már a napágyak ingyenesek voltak,ami megmarad örökké a jó érzés a tenger a kedves falusiak, az utcára kilógó gránátalmák, citromok, fügefák, nem bánták ha leszedtünk párat, rengeteg séta jó nyaralás volt...összel ezért szeretünk utazni gyümölcsök kánaánja

# 799
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
PierrKardán
Aktív fórumos
Aktív fórumos
375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#241473 Üzenet linkje2016-08-06 21:09:45 

Holnap hajnalban indulunk, majd küldök beszámolót.
# 800
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Orsicska
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241487 Üzenet linkje2016-08-07 15:14:02 

Várjuk a friss infókat, mi hétfőn éjjel indulunk, hol szálltatok meg?
# 801
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
PierrKardán
Aktív fórumos
Aktív fórumos
375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#241513 Üzenet linkje2016-08-08 14:36:31  Válasz a #241487. hozzászólásra Előzmény #241487

Szia!

Lehet, hogy már elkerül az üzenet, mert csak most írok.

Mi már itt vagyunk Vrasnán. Illetve a hely neve Nea Vrasna, ez már egybeépült Asprovaltával. A Villa Amalthea nevű apartmanházban vagyunk, ez a falu Asprovalta felöli vége felé van, a Melachrini apartmanház mögött.

Vasárnap délután érkeztünk egy gyors és eseménytelen autóút után. Csak az interneten olvastam, hogy mekkora vihar volt szombat este Szkopjéban, vasárnap délben ennek már semmilyen nyoma sem látszott az autópályán.

Ma reggel voltunk a piacon, hétfőnként ugyanis mint itt is olvasvató (thx Vicosz!!!) nagy piac van a Nea Vrasna/Asprovalta átmeneti részén.

Kapható itt minden, helyi zöldség, gyümölcs, stb. Vagy 6-8 standon árultak friss tengeri halakat (gavroszt, szardíniát, nagyobb halakat, polipot, tintahalat, kagylókat, stb. stb.), volt sok olivabogyó árus is, rengeteg féle olivát árultak.

Mi tegnap jöttünk és tudtuk, hogy van piac, ezért szinte semmit sem hoztunk otthonról, itt vettünk krumplit, paradicsomot, paprikát, uborkát, sárga, kopasz és őszibarackot, szilvát, olajbogyót.

Az idő remek, van vagy 35 fok árnyékban. Tegnap este is fürödtünk, tegnap nagyon csendes volt a víz, ma viszont akkora hullámok vannak, hogy a víz átcsap egy álló felnőttön is.

Ha megérkeztél, akkor jelezd, hogy merre vagytok! Itt szinte egy magyar sincs, rengeteg macedón, szerb, bulgár család nyaral errefelé és persze rengeteg a görög. Van pár olasz aranyifjú is itt, életemben 5 Ferrari autót láttam, erre itt Nea Vrasnán csak tegnap kettőt is láttam.

# 802
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Orsicska
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241514 Üzenet linkje2016-08-08 14:58:43 

Szia!
Nagyon köszi a friss infókat, ma éjjel indulunk, így nagyon hasznos volt, hogy írtál. Mi Vrasna Beach-en leszünk, legalább már tudom mikor van piac, engem is nagyon érdekel, szeretnénk halat, gyümölcsöt, oliva olajat venni, további jó nyaralást kívánok!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 52 53 54


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu