KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


#248715 Cofffos 2018-08-13
˝Szia Cofffos! :) Jegyzetelj csak! :) Aztán hajrá fel a Peloponnészoszra! :D Ha valamiről nem találsz infót, kérdezhetsz, súgok, ha tudok. :D˝ - melus16

Köszi! Egyelőre még a fő topikot olvasom és gyűjtöm. Még van két hetünk. Lassan alakul már. :-)
˝Szia Cofffos! :) Jegyzetelj csak! :) Aztán hajrá fel a Peloponnészoszra! :D Ha valamiről nem találsz infót, kérdezhetsz, súgok, ha tudok. :D˝ - melus16

Köszi! Egyelőre még a fő topikot olvasom és gyűjtöm. Még van két hetünk. Lassan alakul már. :-)
#248709 melus16 2018-08-11
Szia Cofffos! :) Jegyzetelj csak! :) Aztán hajrá fel a Peloponnészoszra! :D Ha valamiről nem találsz infót, kérdezhetsz, súgok, ha tudok. :D
Szia Cofffos! :) Jegyzetelj csak! :) Aztán hajrá fel a Peloponnészoszra! :D Ha valamiről nem találsz infót, kérdezhetsz, súgok, ha tudok. :D
#248704 Cofffos 2018-08-10
Ezt is kijegyzeteltem. :-)
Ezt is kijegyzeteltem. :-)
#147827 Verka 2010-08-05
Mindenképpen fogunk venni, eddig sem bírtam neki soha ellenállni. :) Pedig már van itthon egy pár db, meg a netről is szoktam nyomtatgatni. :P
Mindenképpen fogunk venni, eddig sem bírtam neki soha ellenállni. :) Pedig már van itthon egy pár db, meg a netről is szoktam nyomtatgatni. :P
#147825 WhiteFrost 2010-08-05
Mi is kint vettünk és nagyon jó valóban :lol:
Mi is kint vettünk és nagyon jó valóban :lol:
#147824 vojandi 2010-08-05
Kokszi térképéről jut eszembe, kint sokkal jobbakat lehet kapni és nagy választékban, mint itthon, megéri kint venni.
Kokszi térképéről jut eszembe, kint sokkal jobbakat lehet kapni és nagy választékban, mint itthon, megéri kint venni.
#147820 Verka 2010-08-05
Mindenképpen!!! :D Köszi szépen! :)
Mindenképpen!!! :D Köszi szépen! :)
#147819 Verka 2010-08-05
Köszi szépen Kokszi, látom, Te semmit sem felejtesz el! ;)
Köszi szépen Kokszi, látom, Te semmit sem felejtesz el! ;)
#147804 szirom 2010-08-05
Ránk is gondoljatok :lol: Nagyon jó utat nektek! :wink:
Ránk is gondoljatok :lol: Nagyon jó utat nektek! :wink:
#147792 Kokszi 2010-08-05
Verka! Ezek a kék fejlécű térképek nagyon pontosak. Szép utat kívánok nektek. kokszi
Verka! Ezek a kék fejlécű térképek nagyon pontosak. Szép utat kívánok nektek. kokszi



Villa Oasis - Nea Potidea - Halkidiki
Privát homokos strand, csodálatos kilátás, mindössze 100 m-re a tengertől.
..:: Halkidiki, Kassandra, Nea Potidea ::..