KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Dodekániszosz \ Karpathos

#245409 anikoistvandi 2017-07-10
1darab sem volt, darázs inkább, páromat, és a szomszédot is megcsípte.
1darab sem volt, darázs inkább, páromat, és a szomszédot is megcsípte.
#245396 Miskolciutas 2017-07-10
SZÓVAL: Ma délután sikeresen lőttem egy Karpathoszi last minutet...Julius 20-án indulunk,Apollon Sea stone ház.Aki tud segíteni infóban,nagyon megköszönném...
SZÓVAL: Ma délután sikeresen lőttem egy Karpathoszi last minutet...Julius 20-án indulunk,Apollon Sea stone ház.Aki tud segíteni infóban,nagyon megköszönném...
#245388 Lion47a 2017-07-10
A szúnyoghelyzet az milyen? :-)
A szúnyoghelyzet az milyen? :-)
#245386 Lion47a 2017-07-10
Anikó, még egy kérdés. Az utolsó nap lehet hosszabbítást kérni a szobára? Valahol azt olvastam, hogy 10 euróért a tulaj megengedi, hogy a busz érkezéséig bent lehessen maradni.
Anikó, még egy kérdés. Az utolsó nap lehet hosszabbítást kérni a szobára? Valahol azt olvastam, hogy 10 euróért a tulaj megengedi, hogy a busz érkezéséig bent lehessen maradni.
#245380 anikoistvandi 2017-07-09
Szia! Mi a 101-es szobában voltunk, az nagyon jó, emeletiek közül talán a legnagyobb volt, a lenti is nagy, ott nem tudom a szobaszámot.
Szia! Mi a 101-es szobában voltunk, az nagyon jó, emeletiek közül talán a legnagyobb volt, a lenti is nagy, ott nem tudom a szobaszámot.
#245354 Knut 2017-07-09
Szia! Érdekelne hogy a Sealandbe melyik szoba a legjobb ha lehet számmal?!Köszi!
Szia! Érdekelne hogy a Sealandbe melyik szoba a legjobb ha lehet számmal?!Köszi!
#245339 scylla65 2017-07-08
botajozsef-nek szólt a Krinos hotellel kapcsolatos levelem :) köszi!
botajozsef-nek szólt a Krinos hotellel kapcsolatos levelem :) köszi!
#245338 scylla65 2017-07-08
Szia! Tudnál írni pár sort a Krinos Hotelről? Milyen volt a szoba, a reggeli, utolsó nap meddig maradhattatok a szobában? Mi most megyünk harmadszorra Lefkosra, de a Krinos-ban még nem voltunk. Válaszodat köszönöm!
Szia! Tudnál írni pár sort a Krinos Hotelről? Milyen volt a szoba, a reggeli, utolsó nap meddig maradhattatok a szobában? Mi most megyünk harmadszorra Lefkosra, de a Krinos-ban még nem voltunk. Válaszodat köszönöm!
#245330 Lion47a 2017-07-07
Ja én már alig várom, hogy elmenjünk itthonról egy kicsit kikapcsolódni! :-)
Ja én már alig várom, hogy elmenjünk itthonról egy kicsit kikapcsolódni! :-)
#245324 anikoistvandi 2017-07-07
Jaaj, de szuper, már nincs 1hét sem. Igen,azért, bár elég biztonságos helynek gondolom, de az ördög sajnos nem alszik.
Jaaj, de szuper, már nincs 1hét sem. Igen,azért, bár elég biztonságos helynek gondolom, de az ördög sajnos nem alszik.



..:: Autóbérlés ::..
Keresse meg a legjobb ajánlatot, hasonlítsa össze az árakat és
spóroljon akár 70%-ot!