KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Kikládok \ Naxos

#250443 karaj 2023-04-24
Sziasztok, Idén ismét Naxos az úticél. Tud esetleg valaki friss árakat (étel, ital)? 4 éve voltam utoljára Görögben, akkor Szantorinin. Nem tudom azóta hova szabadultak az árak, csupán csak informálódni szeretnék hogy mire készülhetek. Előre is köszönöm.
Sziasztok, Idén ismét Naxos az úticél. Tud esetleg valaki friss árakat (étel, ital)? 4 éve voltam utoljára Görögben, akkor Szantorinin. Nem tudom azóta hova szabadultak az árak, csupán csak informálódni szeretnék hogy mire készülhetek. Előre is köszönöm.
#249938 Alfa166 2020-06-14
Sziasztok. Megy valaki idén Naxosra??
Sziasztok. Megy valaki idén Naxosra??
#246150 hofelho 2017-09-03
Sziasztok, útinaplóm felkerült a beszámolókhoz.
Sziasztok, útinaplóm felkerült a beszámolókhoz.
#243744 lalemuldur 2017-04-18
Szia! Válaszoltam privátban...
Szia! Válaszoltam privátban...
#243741 pordanniki 2017-04-18
Sziasztok! Szerintetek az Express Skopelitisre érdemes előre jegyet venni? 12.30-kor érkeznénk (ha nincs késés) Naxosra és innen a 14 órakor induló Skopelitissel mennénk tovább Koufonissire. Ha esetleg késünk, nem sok idő marad a kikötőben jegyet vadászni...vagy a hajón is lehet jegyet venni? Vagy Naxoson a kikötőben hol található a Skopelitis standja? Indulás előtt meg lehet venni hosszas sorban állás nélkül? Szerintetek?
Sziasztok! Szerintetek az Express Skopelitisre érdemes előre jegyet venni? 12.30-kor érkeznénk (ha nincs késés) Naxosra és innen a 14 órakor induló Skopelitissel mennénk tovább Koufonissire. Ha esetleg késünk, nem sok idő marad a kikötőben jegyet vadászni...vagy a hajón is lehet jegyet venni? Vagy Naxoson a kikötőben hol található a Skopelitis standja? Indulás előtt meg lehet venni hosszas sorban állás nélkül? Szerintetek?
#243695 UrsoAmante 2017-04-11
Tavaly voltunk Naxoson...felejthetetlen. Kis kirándulásokra a környező szigetekre remek kiinduló pont. Kicsit irígykedek ám :)
Tavaly voltunk Naxoson...felejthetetlen. Kis kirándulásokra a környező szigetekre remek kiinduló pont. Kicsit irígykedek ám :)
#243677 pordanniki 2017-04-09
Köszi :) Bízom benne, hogy minden rendben lesz :)
Köszi :) Bízom benne, hogy minden rendben lesz :)
#243654 lalemuldur 2017-04-08
Szép utat, szép élményeket, és érezzétek nagyon jól magatokat!:)
Szép utat, szép élményeket, és érezzétek nagyon jól magatokat!:)
#243649 pordanniki 2017-04-07
A reggelivel megyünk, 7.25-kor indul Piraeusból.
A reggelivel megyünk, 7.25-kor indul Piraeusból.
#243646 lalemuldur 2017-04-07
Szia Niki! Ugyehogyugye...?:) Remek hír!:) Lehet, hogy kérik majd a foglalós bankkártyát az átvételkor. A reggeli, vagy az esti komppal utaztok?
Szia Niki! Ugyehogyugye...?:) Remek hír!:) Lehet, hogy kérik majd a foglalós bankkártyát az átvételkor. A reggeli, vagy az esti komppal utaztok?




Szálláshelyek Görögországban

Több mint 50.000 szállásajánlat