Aktív témák

Az Égei-tenger szigetei \ Thassos
#245758 Messinia2017-07-27
Én nem találkoztam egy darabbal sem. :)
Én nem találkoztam egy darabbal sem. :)

#245743 fogtunder12017-07-26
Sziasztok!Tudna nekem információt adni valaki a szúnyogok terén?Mire számítsunk van?
Sziasztok!Tudna nekem információt adni valaki a szúnyogok terén?Mire számítsunk van?

#245667 Csarlsz2017-07-23
Köszönöm szépen, Messinia!
Köszönöm szépen, Messinia!

#245665 Messinia2017-07-23
Jut eszembe Csarlsz, voltunk Alykin, láttam a tűzvész nyomait. Minden elfogultság nélkül: nem szép látvány, valóban, de én rosszabbra számítottam. Alyki előtt közvetlenül a főút melett minden fekete, fa, talaj, bokrok, láttam valami leeégett kunyhómaradványt is. Sőt Alyki,ahogy már megyünk le a romokhoz, ott is látszik oldalt, egész odáig ment a tűz. Furcsa látvány a sok zöld után látni ezt a fekete részt, szomorú. De sok helyen már tényleg hajtanak ki az új növények, szépen helyre fog rázódni. :)
Jut eszembe Csarlsz, voltunk Alykin, láttam a tűzvész nyomait. Minden elfogultság nélkül: nem szép látvány, valóban, de én rosszabbra számítottam. Alyki előtt közvetlenül a főút melett minden fekete, fa, talaj, bokrok, láttam valami leeégett kunyhómaradványt is. Sőt Alyki,ahogy már megyünk le a romokhoz, ott is látszik oldalt, egész odáig ment a tűz. Furcsa látvány a sok zöld után látni ezt a fekete részt, szomorú. De sok helyen már tényleg hajtanak ki az új növények, szépen helyre fog rázódni. :)

#245661 Csarlsz2017-07-22
Accord, Lala12, köszönöm!
Accord, Lala12, köszönöm!

#245658 Lala122017-07-22
Nem, itt mi nem éreztünk semmit a földrengésből.
Nem, itt mi nem éreztünk semmit a földrengésből.

#245656 accord2017-07-22
˝Érezhető volt-e a földrengés, Thassoson?˝ - Csarlsz

Nagyon messze volt oda. Sartin volt akkor egy barátom, semmit sem vettek észre belőle.
˝Érezhető volt-e a földrengés, Thassoson?˝ - Csarlsz

Nagyon messze volt oda. Sartin volt akkor egy barátom, semmit sem vettek észre belőle.

#245644 Csarlsz2017-07-21
Érezhető volt-e a földrengés, Thassoson?
Érezhető volt-e a földrengés, Thassoson?

#245636 ewy912017-07-21
Az jó, ha grilleznek, azt szeressük! :) :) Tavaly Bulgáriában voltunk és ott milliónyi medúza volt :O még úgy is volt sok a parton, hogy nem volt hullámzás..
Az jó, ha grilleznek, azt szeressük! :) :) Tavaly Bulgáriában voltunk és ott milliónyi medúza volt :O még úgy is volt sok a parton, hogy nem volt hullámzás..

#245628 Lala122017-07-20
Az utóbbi napokban óriási hullámzàs volt, ennek ellenére medúzát nem láttam. Thassoson még nem találkoztam velük, ami nem jelenti azt, hogy nincs, de Bulgáriában az első napon legalább 30-at láttam, úgyhogy nyugi :-).
Az utóbbi napokban óriási hullámzàs volt, ennek ellenére medúzát nem láttam. Thassoson még nem találkoztam velük, ami nem jelenti azt, hogy nincs, de Bulgáriában az első napon legalább 30-at láttam, úgyhogy nyugi :-).

LEGNÉPSZERŰBB KÉPEK
LEGUTÓBBI FRISSÍTÉSEK
LEGUTÓBBI FÓRUMTÉMÁK
LEGÚJABB BESZÁMOLÓK
LEGÚJABB ALBUMOK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK
AKTUÁLIS IDŐJÁRÁS
KÖZÖSSÉG: 22 038 TAG
ONLINE OLVASÓK: 7
FACEBOOK IDŐVONAL
LEGÚJABB GÖRÖG ZENÉK
STATISZTIKA
  • OnLine olvasók: 7

• Látogatók ma: 479

• Oldalletöltés ma: 28602

• Összes látogató: 5 463 146

Thassos - Görögország
Szállásajánlatok Thassoson.
Árajánlatkérés és szállásfoglalás közvetlen a szállás tulajdonosától.