Aktív témák

Jón-szigetek \ Kefalonia
#6077 sarti2006-03-31
Cage By Page Trailers and Clips from Nicolas Cage's Movies.htm
Cage By Page Trailers and Clips from Nicolas Cage's Movies.htm

#6076 sarti2006-03-31
És itt is : Cage By Page Trailers and Clips from Nicolas Cage's Movies.htm
És itt is : Cage By Page Trailers and Clips from Nicolas Cage's Movies.htm

#6075 sarti2006-03-31
Cage By Page Trailers and Clips from Nicolas Cage's Movies.htm és itt is !! :)
Cage By Page Trailers and Clips from Nicolas Cage's Movies.htm és itt is !! :)

#6074 sarti2006-03-31
Szia Andi!!! Igen két hétre megyünk!! És nagyon de nagyon várom már!!! És Kefalinia is nagyon érdekel, meg szeretnénk Skorpiosra és meganisire is átmenni. Egy barátomtól kaptam egy filmet, A Corelli kapitány mandolinját. Nikolas Cage-el és Penelope Cruz-zal. Kefalinián játszódik a film. Biztos láttátok már páran. Én meg is bõgettem magam vele. Itt egy kis bejátszás a filmbõl
Szia Andi!!! Igen két hétre megyünk!! És nagyon de nagyon várom már!!! És Kefalinia is nagyon érdekel, meg szeretnénk Skorpiosra és meganisire is átmenni. Egy barátomtól kaptam egy filmet, A Corelli kapitány mandolinját. Nikolas Cage-el és Penelope Cruz-zal. Kefalinián játszódik a film. Biztos láttátok már páran. Én meg is bõgettem magam vele. Itt egy kis bejátszás a filmbõl

#6062 atosz2006-03-31
Szia Andi. Köszi a leírást,ezek szerint akkor jó,hogy feldobtam a témát, mert mást is érdekel. Mi régóta foglalkoztunk az ide való utazással , de Kefallóniába nem volt még szervezett utaztatás. Sok szigeten voltunk Görögországban ,de a Jón-tengeri szigetek tetszenek a legjobban. Reméljük a mostani utazásunkban sem csalódunk. Üdv:atosz :lol: :lol:
Szia Andi. Köszi a leírást,ezek szerint akkor jó,hogy feldobtam a témát, mert mást is érdekel. Mi régóta foglalkoztunk az ide való utazással , de Kefallóniába nem volt még szervezett utaztatás. Sok szigeten voltunk Görögországban ,de a Jón-tengeri szigetek tetszenek a legjobban. Reméljük a mostani utazásunkban sem csalódunk. Üdv:atosz :lol: :lol:

#6055 vojandi2006-03-31
Kedves Atosz és mindenki, akit érdekel, elkészült a Kefalóniáról szóló leírás!
Kedves Atosz és mindenki, akit érdekel, elkészült a Kefalóniáról szóló leírás!

#5915 vojandi2006-03-27
Szia Sarti! Ugye két hétre mentek? Akkor szerintem még akár kétszer is átmehetsz :-) Én biztosan mindenképp átmennék! Andi
Szia Sarti! Ugye két hétre mentek? Akkor szerintem még akár kétszer is átmehetsz :-) Én biztosan mindenképp átmennék! Andi

#5875 sarti2006-03-26
Jaj de gyönyörûûûû!! Megyek az Idén Lefkadára! Hát Kefaliniára is át kell mennem, már látom!!!
Jaj de gyönyörûûûû!! Megyek az Idén Lefkadára! Hát Kefaliniára is át kell mennem, már látom!!!

#5787 kicsike2006-03-22
Szia Vojandi! Lehet,hogy jövõre pont olyan lesz a hangulatod,hogy irány Kefalonia és akkor ott találkozunk.
Szia Vojandi! Lehet,hogy jövõre pont olyan lesz a hangulatod,hogy irány Kefalonia és akkor ott találkozunk.

#5785 vojandi2006-03-22
Szia Kicsike! Én is így érzem...csak az a baj, hogy nekem hetente változik ez az érzésem, azaz a konkrét hely, ahova mennék :-)
Szia Kicsike! Én is így érzem...csak az a baj, hogy nekem hetente változik ez az érzésem, azaz a konkrét hely, ahova mennék :-)

LEGNÉPSZERŰBB KÉPEK
LEGUTÓBBI FRISSÍTÉSEK
LEGUTÓBBI FÓRUMTÉMÁK
LEGÚJABB BESZÁMOLÓK
LEGÚJABB ALBUMOK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK
AKTUÁLIS IDŐJÁRÁS
KÖZÖSSÉG: 21 948 TAG
ONLINE OLVASÓK: 4
FACEBOOK IDŐVONAL
LEGÚJABB GÖRÖG ZENÉK
STATISZTIKA
  • OnLine olvasók: 4

• Látogatók ma: 1683

• Oldalletöltés ma: 13558

• Összes látogató: 5 094 447

Dafni Luxury Studios - Nikiti
Árajánlatkérés és szállásfoglalás közvetlen a szállás tulajdonosától.
40 EURO / éj -től