KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Autóval Görögországba \ Komp menetrendek

#29059 vojandi 2007-05-26
Egyszer ezt itt valaki leírta már, de sajna meg nemtudnám mondani melyik topikban. Próbálok neked utánanézni a neten.
Egyszer ezt itt valaki leírta már, de sajna meg nemtudnám mondani melyik topikban. Próbálok neked utánanézni a neten.
#29038 sziro 2007-05-26
Sziasztok! Tudja valaki, hogy Gythioból hogy járnak a kompok Krétára és mennyibe kerül?
Sziasztok! Tudja valaki, hogy Gythioból hogy járnak a kompok Krétára és mennyibe kerül?
#26644 karaj 2007-05-02
Sziasztok, Akkor itt van meg egy hasznos komp cim. Dodekanisos Seaways
Sziasztok, Akkor itt van meg egy hasznos komp cim. Dodekanisos Seaways
#11731 Andra 2006-07-17
˝Thasszoszi kompjegy árak és menetrend: - Jox

Örök hálám érte Jox, nekem ez most nagyon hasznos infó. Köszi.
˝Thasszoszi kompjegy árak és menetrend: - Jox

Örök hálám érte Jox, nekem ez most nagyon hasznos infó. Köszi.
#11728 Jox 2006-07-17
Thasszoszi kompjegy árak és menetrend:
Thasszoszi kompjegy árak és menetrend:
#10224 -törölt nick 6508 2006-06-30
˝˝ - Antero

kössz :wink:
˝˝ - Antero

kössz :wink:
#10179 Antero 2006-06-30


#10178 -törölt nick 6508 2006-06-30
Valaki tudja Zakynthosra mikor mennek a kompok?
Valaki tudja Zakynthosra mikor mennek a kompok?
#7118 Antero 2006-05-12
Hello ! Jó a oldal , de sokkal olcsóbban el lehet jutni pl Santorinire is . 2005-ben Neckermann helyi kirándulására fizettem be - soha többé !!!- de van a ' városban ' egy kicsi kis iroda , ahol kb a fele árért lehet ezt a kirándulást megcsinálni ráadásul nem a lassú hajóval . Nem 5 , hanem 1 1/2 óra alatt ott van , van idõ bõven körülnézni . Nézzetek körül mielõtt bármire befizetnétek !!!! Idén én is ezt teszem ! :)
Hello ! Jó a oldal , de sokkal olcsóbban el lehet jutni pl Santorinire is . 2005-ben Neckermann helyi kirándulására fizettem be - soha többé !!!- de van a ' városban ' egy kicsi kis iroda , ahol kb a fele árért lehet ezt a kirándulást megcsinálni ráadásul nem a lassú hajóval . Nem 5 , hanem 1 1/2 óra alatt ott van , van idõ bõven körülnézni . Nézzetek körül mielõtt bármire befizetnétek !!!! Idén én is ezt teszem ! :)
#6005 ferrari 2006-03-29
Szia Andi! Jó ötlet volt, hogy megnyitottad ezt a topikot. Néha jobb, ha magad szervezed a szigetlátogatásokat. Sokkal olcsóbb, mint amit az irodák szerveznek.
Szia Andi! Jó ötlet volt, hogy megnyitottad ezt a topikot. Néha jobb, ha magad szervezed a szigetlátogatásokat. Sokkal olcsóbb, mint amit az irodák szerveznek.



..:: Autóbérlés ::..
Keresse meg a legjobb ajánlatot, hasonlítsa össze az árakat és
spóroljon akár 70%-ot!