KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Autóval Görögországba \ Autóval Görögországba

#14407 Jox 2006-08-23


#14399 édes 2006-08-22
Igen,talán ezt tényleg nem kellene....
Igen,talán ezt tényleg nem kellene....
#14397 Jox 2006-08-22
˝...Annyira ne ragaszkodjatok az itthoni tankoláshoz...˝ - édes

Azért üres benzintankkal ne induljon útnak senki! 8)
˝...Annyira ne ragaszkodjatok az itthoni tankoláshoz...˝ - édes

Azért üres benzintankkal ne induljon útnak senki! 8)
#14396 édes 2006-08-22
Azt tapasztaltuk,hogy a bezin sokkal jobb mint itthon,ráadásul,ha a határ után tankolsz olcsóbb is.Mi mindenhol kártyával fizettünk,az sms azonnal jött forintra átszámolva mennyit vettek le.Mi itthon tankoltunk az Europarknál és legközelebb Belgrád után.Annyira ne ragaszkodjatok az itthoni tankoláshoz.
Azt tapasztaltuk,hogy a bezin sokkal jobb mint itthon,ráadásul,ha a határ után tankolsz olcsóbb is.Mi mindenhol kártyával fizettünk,az sms azonnal jött forintra átszámolva mennyit vettek le.Mi itthon tankoltunk az Europarknál és legközelebb Belgrád után.Annyira ne ragaszkodjatok az itthoni tankoláshoz.
#14395 Jox 2006-08-22
˝ ... Rögtön utunk elején megrökönyödve tapasztaltam,hogy piaci versenyhelyzet ide,oda,Bp után kb 40-km-re van egy benzinkút a pályán,aztán a nagy semmi...˝ - g.lawrence

Elvileg van még egy kút 67 km körül is: Épp ma reggel nézegettem ezt az oldalt. Engem az érdekelt, hogy van e OMV kút az M5-ösön.
˝ ... Rögtön utunk elején megrökönyödve tapasztaltam,hogy piaci versenyhelyzet ide,oda,Bp után kb 40-km-re van egy benzinkút a pályán,aztán a nagy semmi...˝ - g.lawrence

Elvileg van még egy kút 67 km körül is: Épp ma reggel nézegettem ezt az oldalt. Engem az érdekelt, hogy van e OMV kút az M5-ösön.
#14365 detty-ke 2006-08-22
köszönöm szépen!!! 8)
köszönöm szépen!!! 8)
#14362 mia_ 2006-08-22
Szia Detty, nemzetközi jogsira nem lesz szükségetek az út során.
Szia Detty, nemzetközi jogsira nem lesz szükségetek az út során.
#14347 detty-ke 2006-08-22
Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki? Autóval szeretnénk menni Sarti-ba és a kérdésem az lenne hogy szükség van nemzetközi jogosítványra??? Mert azt tudom a nemzetközi zöldkártyát kérik a határon! Köszi a segítséget! Detty
Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki? Autóval szeretnénk menni Sarti-ba és a kérdésem az lenne hogy szükség van nemzetközi jogosítványra??? Mert azt tudom a nemzetközi zöldkártyát kérik a határon! Köszi a segítséget! Detty
#14345 Csutek 2006-08-22
Köszi! :lol:
Köszi! :lol:
#14343 Agica 2006-08-22
Egyik hatósággal sem volt gondunk!Hogy így mondjam a macedónok még jó utat is kívántak nekünk a maguk nyelvén-gondoljuk...
Egyik hatósággal sem volt gondunk!Hogy így mondjam a macedónok még jó utat is kívántak nekünk a maguk nyelvén-gondoljuk...



Villa Oasis - Nea Potidea - Halkidiki
Privát homokos strand, csodálatos kilátás, mindössze 100 m-re a tengertől.
..:: Halkidiki, Kassandra, Nea Potidea ::..