Aktív témák

Autóval Görögországba \ Autóval Görögországba
#248956 mezzos2018-12-15
Ja, meg ezen a szakaszon úgyis tömeg van általában
Ja, meg ezen a szakaszon úgyis tömeg van általában

#248955 accord2018-12-14
Ha végig kész lesz a pálya, akkor ezt megbocsájtom nekik. :D
Ha végig kész lesz a pálya, akkor ezt megbocsájtom nekik. :D

#248954 mezzos2018-12-14
És akkor egy rossz hír mára, vannak friss ropogós traffik a szerbeknél :( Tavaszra állítólag üzembe lesznek állítva, reméljük ezzel is csúsznak.
És akkor egy rossz hír mára, vannak friss ropogós traffik a szerbeknél :( Tavaszra állítólag üzembe lesznek állítva, reméljük ezzel is csúsznak.

#248953 mezzos2018-12-14
nekünk május vége azért jobb lenne, hogy kifele is kész legyen már :D
nekünk május vége azért jobb lenne, hogy kifele is kész legyen már :D

#248952 accord2018-12-14
Amennyit húzódott már évek óta, én teljesen elégedett lennék, ha akár csak júniusra lenne kész....... :D :D :D
Amennyit húzódott már évek óta, én teljesen elégedett lennék, ha akár csak júniusra lenne kész....... :D :D :D

#248949 mezzos2018-12-13
nem, tősgyökeres magyar vagyok, viszont a google translate egész jól fordítja a szerbet angolra :D A videót sajnos én sem értem, csak a képek miatt nézem. :) Mostanában pár naponta vannak riportok a szerb csatornákon és jó nézni a drónvideókat az aznapi állapotokról. A lényeg az, hogy 24.5km a 36.3km-ből teljesen kész van és állítólag év végén már keresztül lehet majd menni autóval, de ez trükkös megfogalmazás, mert ez nem azt jelenti, hogy át is adják illetve hogy nem lesz pl. az omlós szakaszon útszűkület. Inkább tavaszra várható az, hogy az átlagemberek is keresztül mehetnek ezen a szakaszon, ha addig nem lesz újabb komplikáció.
nem, tősgyökeres magyar vagyok, viszont a google translate egész jól fordítja a szerbet angolra :D A videót sajnos én sem értem, csak a képek miatt nézem. :) Mostanában pár naponta vannak riportok a szerb csatornákon és jó nézni a drónvideókat az aznapi állapotokról. A lényeg az, hogy 24.5km a 36.3km-ből teljesen kész van és állítólag év végén már keresztül lehet majd menni autóval, de ez trükkös megfogalmazás, mert ez nem azt jelenti, hogy át is adják illetve hogy nem lesz pl. az omlós szakaszon útszűkület. Inkább tavaszra várható az, hogy az átlagemberek is keresztül mehetnek ezen a szakaszon, ha addig nem lesz újabb komplikáció.

#248948 accord2018-12-12
Ha kérdezhetek ilyet, te eredetileg Szerbiából jöttél át Magyarországra? Csak mert nagyon sok cikket, videót hozol onnan. Mi meg sajna egyetlen szót sem értünk belőle, de gondolom te igen....... :D Jó lenne, ha a nyáron már egyben végig pályán le lehetne menni!!!! :)
Ha kérdezhetek ilyet, te eredetileg Szerbiából jöttél át Magyarországra? Csak mert nagyon sok cikket, videót hozol onnan. Mi meg sajna egyetlen szót sem értünk belőle, de gondolom te igen....... :D Jó lenne, ha a nyáron már egyben végig pályán le lehetne menni!!!! :)

#248946 mezzos2018-12-12
Drónvideó december 11. - Grdelica-kanyon (utolsó hiányzó autópálya szakasz a Budapest - Evzoni vonalon) 1:40-től érdekesebb
Drónvideó december 11. - Grdelica-kanyon (utolsó hiányzó autópálya szakasz a Budapest - Evzoni vonalon) 1:40-től érdekesebb

#248939 mezzos2018-12-07
Drónvideó december 6. - Grdelica-kanyon
Drónvideó december 6. - Grdelica-kanyon

#248936 mezzos2018-12-03
Már rakják a galériára a tetőt (ma). 8)
Már rakják a galériára a tetőt (ma). 8)

LEGNÉPSZERŰBB KÉPEK
LEGUTÓBBI FRISSÍTÉSEK
LEGUTÓBBI FÓRUMTÉMÁK
LEGÚJABB BESZÁMOLÓK
LEGÚJABB ALBUMOK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK
AKTUÁLIS IDŐJÁRÁS
KÖZÖSSÉG: 21 803 TAG
ONLINE OLVASÓK: 3
FACEBOOK IDŐVONAL
LEGÚJABB GÖRÖG ZENÉK
STATISZTIKA
  • OnLine olvasók: 3

• Látogatók ma: 374

• Oldalletöltés ma: 26139

• Összes látogató: 4 920 258

Haus Theodora - Sarti
Árajánlatkérés és szállásfoglalás közvetlen a szállás tulajdonosától.
30 EURO / éj -től