KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
SZÁLLÁS AJÁNLATOK

Aktív témák

Autóval Görögországba \ Autóval Görögországba
#249033 KissLaszlo2019-01-19
Sziasztok! Cserrobi, jó a profilképed :) :) Nyáron ismét utazunk Görögországba :) A tranzit szállást most Macedóniában tervezzük. Van valakinek tapasztalata, esetleg tipp? Köszi!
Sziasztok! Cserrobi, jó a profilképed :) :) Nyáron ismét utazunk Görögországba :) A tranzit szállást most Macedóniában tervezzük. Van valakinek tapasztalata, esetleg tipp? Köszi!

#249011 kariapus2019-01-11
˝Szia! Véletlenéül nem adtak meg koordinátákat?˝ - cserrobi

Tompa felől.. Garminon
˝Szia! Véletlenéül nem adtak meg koordinátákat?˝ - cserrobi

Tompa felől.. Garminon

#249005 szirom2019-01-09
Mi pár éve mentünk Hercegszántón át, hát elég sokáig tart átkeveredni onnét az autópályára. Amúgy magán a határon gyorsan átjutottunk, de összességében az út nem volt valami haladós sem a magyar részen, sem a szerben. Viszont én már nagyon várom, hogy 0-24-es legyen a bácsalmási átkelő, egy jó ideje dolgoznak rajta. Itt egy cikk, hát ezt a határidőt nem sikerült teljesíteni, de reménykedem benne, hogy nyárra elkészül, nekünk nagyon megkönnyítené a dolgunkat (mondjuk a cím félrevezető, hisz most is egész nap működik).
Mi pár éve mentünk Hercegszántón át, hát elég sokáig tart átkeveredni onnét az autópályára. Amúgy magán a határon gyorsan átjutottunk, de összességében az út nem volt valami haladós sem a magyar részen, sem a szerben. Viszont én már nagyon várom, hogy 0-24-es legyen a bácsalmási átkelő, egy jó ideje dolgoznak rajta. Itt egy cikk, hát ezt a határidőt nem sikerült teljesíteni, de reménykedem benne, hogy nyárra elkészül, nekünk nagyon megkönnyítené a dolgunkat (mondjuk a cím félrevezető, hisz most is egész nap működik).

#248999 djbobo2019-01-08
Szeretné megkérdezni, hogy ment e valaki mostanában Hercegszántó felé. Tervezzük a nyári utazást. Dunántúlról megyünk. Eddig Udvarnál szoktunk átlépni Horvátországba, de az idén nagyon megszívtuk a horvát-szerb határt. Nem tudom Hercegszántó után milyenek az utak, mennyi idő mire elérjük az autópályát. Merre érdemes menni?
Szeretné megkérdezni, hogy ment e valaki mostanában Hercegszántó felé. Tervezzük a nyári utazást. Dunántúlról megyünk. Eddig Udvarnál szoktunk átlépni Horvátországba, de az idén nagyon megszívtuk a horvát-szerb határt. Nem tudom Hercegszántó után milyenek az utak, mennyi idő mire elérjük az autópályát. Merre érdemes menni?

#248968 cserrobi2018-12-18
Ha tudnál valamit remélem jelzed nekem. Előre is megköszönném!
Ha tudnál valamit remélem jelzed nekem. Előre is megköszönném!

#248967 mezzos2018-12-18
én nem láttam koordinátákat, azt sem tudom, hogy vannak-e konkrét tervek már a kapukhoz, hogy pontosan hol állnak majd (mármint méterre pontosan)
én nem láttam koordinátákat, azt sem tudom, hogy vannak-e konkrét tervek már a kapukhoz, hogy pontosan hol állnak majd (mármint méterre pontosan)

#248965 cserrobi2018-12-18
Szia! Véletlenéül nem adtak meg koordinátákat?
Szia! Véletlenéül nem adtak meg koordinátákat?

#248964 renault2018-12-17
Ez nagyon jó hír Király !!!! :)
Ez nagyon jó hír Király !!!! :)

#248963 accord2018-12-17
Ez jó dolog nagyon , Szabadkán mindig nagy a forgalom, jó lesz legalább egy részét elkerülni.
Ez jó dolog nagyon , Szabadkán mindig nagy a forgalom, jó lesz legalább egy részét elkerülni.

#248962 mezzos2018-12-17
Ma átadták a Subotica (Szabadka) elkerülő 12km-es szakaszát az A1 pálya és az E-662 út között, ami a teljes szakasz kb. fele. A másik fele 2019 végén várható.
Ma átadták a Subotica (Szabadka) elkerülő 12km-es szakaszát az A1 pálya és az E-662 út között, ami a teljes szakasz kb. fele. A másik fele 2019 végén várható.

LEGNÉPSZERŰBB KÉPEK
LEGUTÓBBI FRISSÍTÉSEK
LEGUTÓBBI FÓRUMTÉMÁK
LEGÚJABB BESZÁMOLÓK
LEGÚJABB ALBUMOK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK
AKTUÁLIS IDŐJÁRÁS
KÖZÖSSÉG: 21 854 TAG
ONLINE OLVASÓK: 3
FACEBOOK IDŐVONAL
LEGÚJABB GÖRÖG ZENÉK
STATISZTIKA
  • OnLine olvasók: 3

• Látogatók ma: 333

• Oldalletöltés ma: 19540

• Összes látogató: 4 965 594

Dafni Luxury Studios - Nikiti
Árajánlatkérés és szállásfoglalás közvetlen a szállás tulajdonosától.
40 EURO / éj -től