Aktív témák

Kréta \ Kréta
#249783 Natasa2020-01-14
Budavár Toursal volt már itt valaki? Milyen tapasztalat van velük kapcsolatban?
Budavár Toursal volt már itt valaki? Milyen tapasztalat van velük kapcsolatban?

#249782 Natasa2020-01-14
Köszönöm a választ. Remélem annyira azért nem fúj, hogy a szemünkbe megy a homok.
Köszönöm a választ. Remélem annyira azért nem fúj, hogy a szemünkbe megy a homok.

#249781 accord2020-01-14
Európa legdélebbi része, úgyhogy nem lesz hideg a víz. Inkább a szél a szokatlan, állandóan fúj.
Európa legdélebbi része, úgyhogy nem lesz hideg a víz. Inkább a szél a szokatlan, állandóan fúj.

#249776 Natasa2020-01-13
Sziasztok, Megtudná valaki mondani, hogy június végén milyen a víz? Gyerekekkel mennénk így jó lenne tudni, hogy meleg vagy hideg. Köszönöm.
Sziasztok, Megtudná valaki mondani, hogy június végén milyen a víz? Gyerekekkel mennénk így jó lenne tudni, hogy meleg vagy hideg. Köszönöm.

#249556 accord2019-07-03
Matalától kb. 1 km-re a red beach az nudista strand.
Matalától kb. 1 km-re a red beach az nudista strand.

#249555 bélabácsi2019-07-03
SZIASZT8K Tudtok Kretán valami tuti eldugott kevés turistás helyet ahol lehet nudizni Talán Xerocambos
SZIASZT8K Tudtok Kretán valami tuti eldugott kevés turistás helyet ahol lehet nudizni Talán Xerocambos

#249543 Dettix2019-06-27

#249408 Dettix2019-06-06
Hát válaszokat nem kaptam, de utánajárással megkerestem mindent. :-)
Hát válaszokat nem kaptam, de utánajárással megkerestem mindent. :-)

#249365 Dettix2019-05-27
Még egy kérdésem lenne. Tudja valaki, hogy milyen napokon van az Apollon Travelnak a fakultatív programjai? Valamint hogy ki az idegenvezető? Köszi
Még egy kérdésem lenne. Tudja valaki, hogy milyen napokon van az Apollon Travelnak a fakultatív programjai? Valamint hogy ki az idegenvezető? Köszi

#249363 Dettix2019-05-27
Sziasztok! Biztos én vagyok a béna, de nem találom, hogy Platanias-ból (Chania melletti) megy-e tömegközlekedéses buszjárat Omalos-ba, a Samaria szurdokhoz, vagy csak Chaniaból megy? Ha így akarom megoldani, akkor előtte be kell buszoznom Chaniába? Köszi előre is annak, aki segít.
Sziasztok! Biztos én vagyok a béna, de nem találom, hogy Platanias-ból (Chania melletti) megy-e tömegközlekedéses buszjárat Omalos-ba, a Samaria szurdokhoz, vagy csak Chaniaból megy? Ha így akarom megoldani, akkor előtte be kell buszoznom Chaniába? Köszi előre is annak, aki segít.

LEGNÉPSZERŰBB KÉPEK
LEGUTÓBBI FRISSÍTÉSEK
LEGUTÓBBI FÓRUMTÉMÁK
LEGÚJABB BESZÁMOLÓK
LEGÚJABB ALBUMOK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK
AKTUÁLIS IDŐJÁRÁS
KÖZÖSSÉG: 21 991 TAG
ONLINE OLVASÓK: 2
FACEBOOK IDŐVONAL
LEGÚJABB GÖRÖG ZENÉK
STATISZTIKA
  • OnLine olvasók: 2

• Látogatók ma: 16

• Oldalletöltés ma: 704

• Összes látogató: 5 211 640

Fani Apartments - Vourvourou
Árajánlatkérés és szállásfoglalás közvetlen a szállás tulajdonosától.
25 EURO / éj -től