KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Világjáró \ Horvátország

#47732 kvalcsi 2007-10-29
Szia Juhi! Köszönöm kérdésed, igen jobban van már a párom. Amennyiben választanom kellene, én is Görögországot választanám azért. Horvátország szép, de a szívem csücskében Hellasz van.
Szia Juhi! Köszönöm kérdésed, igen jobban van már a párom. Amennyiben választanom kellene, én is Görögországot választanám azért. Horvátország szép, de a szívem csücskében Hellasz van.
#47731 kvalcsi 2007-10-29
Bizony nem! Mi is maximálisan elégedettek voltunk vele.
Bizony nem! Mi is maximálisan elégedettek voltunk vele.
#47722 Kriszta35 2007-10-29
Szia Valcsika! Örülök, hogy a körülményekhez képest azért jól éreztétek magatokat, és kicsit ki tudtatok kapcsolni. Tényleg csodás helyen voltatok, és biztos nyáron még szebb lehet a szálloda és környéke, mint októberban. :lol:
Szia Valcsika! Örülök, hogy a körülményekhez képest azért jól éreztétek magatokat, és kicsit ki tudtatok kapcsolni. Tényleg csodás helyen voltatok, és biztos nyáron még szebb lehet a szálloda és környéke, mint októberban. :lol:
#47719 juhi 2007-10-29
Szia Valcsi! Most olvastam vissza mindent, és örülõk, hogy sikerült elutaznotok. Nagyon szép helyen voltatok. Remélem egyszer még én is, eljutok ide, bár ha választani kell, maradok a görögnél. A férjed már jobban van?
Szia Valcsi! Most olvastam vissza mindent, és örülõk, hogy sikerült elutaznotok. Nagyon szép helyen voltatok. Remélem egyszer még én is, eljutok ide, bár ha választani kell, maradok a görögnél. A férjed már jobban van?
#47698 Mono 2007-10-28
Pontosan így van :) Nem volt rossz a kilátásotok :D
Pontosan így van :) Nem volt rossz a kilátásotok :D
#47656 kvalcsi 2007-10-27
o/data/media/25/DSC00783.JPG
o/data/media/25/DSC00783.JPG
#47654 kvalcsi 2007-10-27
Ilyen volt a kilátás Rabacban, a Mimosa hotelben lévõ szobánkból.
Ilyen volt a kilátás Rabacban, a Mimosa hotelben lévõ szobánkból.
#47650 kvalcsi 2007-10-27
Gondolom Te is Görögországgal hasonlítod össze és Nápoly is alulmarad, ugyan úgy mint Horvátország.
Gondolom Te is Görögországgal hasonlítod össze és Nápoly is alulmarad, ugyan úgy mint Horvátország.
#47616 Mono 2007-10-26
Szia Valcsi! Úgyanígy érzem mint Te, Nápolyból hazatérve hogy szép-szép,de én sem tudtam beleszeretni. Sajnálom hogy így alakult az utatok,lázasan elég nehéz élvezni a nyaralást. :(
Szia Valcsi! Úgyanígy érzem mint Te, Nápolyból hazatérve hogy szép-szép,de én sem tudtam beleszeretni. Sajnálom hogy így alakult az utatok,lázasan elég nehéz élvezni a nyaralást. :(
#47577 vojandi 2007-10-26
Köszi, Valcsi, hogy írtál.
Köszi, Valcsi, hogy írtál.




Szálláshelyek Görögországban

Több mint 50.000 szállásajánlat