KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Kikládok \ Santorini

#2412 Valiakosz 2005-09-28
Ez a leggyönyörûbb mondat a hely és az ember érzéseinek elmondására ! gratula !
Ez a leggyönyörûbb mondat a hely és az ember érzéseinek elmondására ! gratula !
#2106 Rebeka 2005-09-21
Ezt a kilátást én is elfogadnám!
Ezt a kilátást én is elfogadnám!
#2103 mia_ 2005-09-21
lehet, hogy ez egy tipikus nászutas-hely? édes semmittevés, és gyönyörködés... azthiszem ezt a szigetet erre találták ki. meg kéne nézni közelebbrõl. :)
lehet, hogy ez egy tipikus nászutas-hely? édes semmittevés, és gyönyörködés... azthiszem ezt a szigetet erre találták ki. meg kéne nézni közelebbrõl. :)
#1940 Jox 2005-09-19


#1878 Jox 2005-09-15


#1858 kvalcsi 2005-09-14
Szia Jox! Vigyél engem is!
Szia Jox! Vigyél engem is!
#1831 Jox 2005-09-14


#1577 Htimi 2005-08-30
szia Jox. minden nap latogatom az oldalt, megis csak most latom, hogy valaszoltal! :oops: :oops: :oops: szanom-banom bunomet. mindenesetre koszi az infot. megnezzuk, meglatjuk es a vegen ottmaradunk ejszakara...! remelem! :D :D :D :D
szia Jox. minden nap latogatom az oldalt, megis csak most latom, hogy valaszoltal! :oops: :oops: :oops: szanom-banom bunomet. mindenesetre koszi az infot. megnezzuk, meglatjuk es a vegen ottmaradunk ejszakara...! remelem! :D :D :D :D
#1243 Jox 2005-08-18
Én eddig kétszer voltam Szantorinin, de szobát nem béreltem, így nem tudom, hogy tényleg van e 20 EURO -ért is. Elõ- és utószezonban elképzelhetõ ez az ár...
Én eddig kétszer voltam Szantorinin, de szobát nem béreltem, így nem tudom, hogy tényleg van e 20 EURO -ért is. Elõ- és utószezonban elképzelhetõ ez az ár...
#1241 Htimi 2005-08-18
Szia Jox! koszonom, megneztem. szebbnel szebbek vannak ott! raadasul csomo mas info is van, ugyhogy szuper, koszi! az mennyire igaz, hogy lehet szobat berelni mar 20 eurotol is? koszi
Szia Jox! koszonom, megneztem. szebbnel szebbek vannak ott! raadasul csomo mas info is van, ugyhogy szuper, koszi! az mennyire igaz, hogy lehet szobat berelni mar 20 eurotol is? koszi



Villa Oasis - Nea Potidea - Halkidiki
Privát homokos strand, csodálatos kilátás, mindössze 100 m-re a tengertől.
..:: Halkidiki, Kassandra, Nea Potidea ::..