KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Jón-szigetek \ Lefkada

#250391 Dettix 2022-11-28
Sziasztok! Van valakinek konkrét szállásajánlója Vasziliki-be, vagyis inkább a Ponti részbe? Köszi
Sziasztok! Van valakinek konkrét szállásajánlója Vasziliki-be, vagyis inkább a Ponti részbe? Köszi
#250298 kónyu 2022-03-16
˝Jaja. :D :D :D˝ - accord

És 1 év alatt hogy hasítotok még mindig
˝Jaja. :D :D :D˝ - accord

És 1 év alatt hogy hasítotok még mindig
#250171 cserrobi 2021-04-26
Nem hinném hogy kár volt. Tegye fel az a kezét aki a face csoportba benne van. Én nem teszem fel!
Nem hinném hogy kár volt. Tegye fel az a kezét aki a face csoportba benne van. Én nem teszem fel!
#250168 ave46 2021-04-25
Ezért a megjegyzésért kár volt visszatérned ! :lol:
Ezért a megjegyzésért kár volt visszatérned ! :lol:
#250165 accord 2021-04-24
Jaja. :D :D :D
Jaja. :D :D :D
#250164 cserrobi 2021-04-24
Mennyire igazad van.
Mennyire igazad van.
#250162 kónyu 2021-04-23
˝Ez pont olyan vicces volt, mint felmenni bármelyik fórumra, és mondani az embereknek, h ez egy szar, kihalt fórum, menjenek át a FB-ra. Ha meg neked a modernizációt a FB jelenti, az elég szomorú.˝ - accord

Mielőtt Accord és Cserrobi átnyergelt a facebookra,még gyorsan ideokoskodta az utolsó hűséges sorait. Aztán a kioktató mondatok után eltűntek innen, mint hígfos a fűben...
˝Ez pont olyan vicces volt, mint felmenni bármelyik fórumra, és mondani az embereknek, h ez egy szar, kihalt fórum, menjenek át a FB-ra. Ha meg neked a modernizációt a FB jelenti, az elég szomorú.˝ - accord

Mielőtt Accord és Cserrobi átnyergelt a facebookra,még gyorsan ideokoskodta az utolsó hűséges sorait. Aztán a kioktató mondatok után eltűntek innen, mint hígfos a fűben...
#250151 robcsi03 2021-03-28
Hali. Kocsival szoktunk járni nyaralni görögbe, idén talán Lefkada lenne a cél. Előtte itolában alvással, mint tavaly előtt, amikor Zakintoszra mentünk. Melyik része a szebb Lefkadának, hol érdemes szállást keresni?
Hali. Kocsival szoktunk járni nyaralni görögbe, idén talán Lefkada lenne a cél. Előtte itolában alvással, mint tavaly előtt, amikor Zakintoszra mentünk. Melyik része a szebb Lefkadának, hol érdemes szállást keresni?
#249814 ibimama 2020-02-14
Köszönöm válaszod, akkor majd követem a menetrend megjelenését.
Köszönöm válaszod, akkor majd követem a menetrend megjelenését.
#249811 studis 2020-02-10
Májusba rakják fel a menetrendet. Tavaly még Nidriből indult a hajó. Lehet idén is, ha nincs kész még a Vasiliki kikötő.
Májusba rakják fel a menetrendet. Tavaly még Nidriből indult a hajó. Lehet idén is, ha nincs kész még a Vasiliki kikötő.



..:: Autóbérlés ::..
Keresse meg a legjobb ajánlatot, hasonlítsa össze az árakat és
spóroljon akár 70%-ot!