KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Athén \ Látnivalók Athénban

#106335 csz75 2009-06-24
Szia BRobert! Melyik albumodban keressem, több Neo Porit, Sartit találtam?
Szia BRobert! Melyik albumodban keressem, több Neo Porit, Sartit találtam?
#106317 BRobert 2009-06-24
˝Ingyenes?? Ez érdekes... ennyit fizettek érte, és most nem akarják a turistákon behajtani? :D˝ - firkamano

Ööööö...én a Lykavittos dombon lévő kilátóra gondoltam. A kérdésed is erre vonatkozott ?
˝Ingyenes?? Ez érdekes... ennyit fizettek érte, és most nem akarják a turistákon behajtani? :D˝ - firkamano

Ööööö...én a Lykavittos dombon lévő kilátóra gondoltam. A kérdésed is erre vonatkozott ?
#106309 firkamano 2009-06-24
Ingyenes?? Ez érdekes... ennyit fizettek érte, és most nem akarják a turistákon behajtani? :D
Ingyenes?? Ez érdekes... ennyit fizettek érte, és most nem akarják a turistákon behajtani? :D
#106298 BRobert 2009-06-24
˝És mennyibe kerül ide a belépő??˝ - firkamano

Ide nincs belépő, ingyenes. Legalábbis reggel 8-kor az volt :D
˝És mennyibe kerül ide a belépő??˝ - firkamano

Ide nincs belépő, ingyenes. Legalábbis reggel 8-kor az volt :D
#106297 BRobert 2009-06-24
˝Szia Brobert! Tényleg szép a kilátás onnét, anno mi is elmentünk oda. Pár frissebb képet nem osztanál meg velünk? :)˝ - csz75

A feltett fényképalbumomban több képet is elhelyztem,amit ott fotóztam :)
˝Szia Brobert! Tényleg szép a kilátás onnét, anno mi is elmentünk oda. Pár frissebb képet nem osztanál meg velünk? :)˝ - csz75

A feltett fényképalbumomban több képet is elhelyztem,amit ott fotóztam :)
#106220 firkamano 2009-06-24
És mennyibe kerül ide a belépő??
És mennyibe kerül ide a belépő??
#106166 AgniTolo 2009-06-24
A reggel azert is jobb mert nincs olyan meleg, mi februar vegen masztuk meg, de meg igy is eleg melegunk lett mire felertunk. :lol:
A reggel azert is jobb mert nincs olyan meleg, mi februar vegen masztuk meg, de meg igy is eleg melegunk lett mire felertunk. :lol:
#106164 csz75 2009-06-24
Szia Brobert! Tényleg szép a kilátás onnét, anno mi is elmentünk oda. Pár frissebb képet nem osztanál meg velünk? :)
Szia Brobert! Tényleg szép a kilátás onnét, anno mi is elmentünk oda. Pár frissebb képet nem osztanál meg velünk? :)
#106159 josza2 2009-06-24
Szerintem is onnan van a legszebb kilátás Athénban. Ahányszor ott voltam oda mindig felmásztam. Pontosabban felsétáltam.A legszebb képet onnan lehet készíteni.
Szerintem is onnan van a legszebb kilátás Athénban. Ahányszor ott voltam oda mindig felmásztam. Pontosabban felsétáltam.A legszebb képet onnan lehet készíteni.
#106155 BRobert 2009-06-24
Reggel 8-kor másztam meg a Lykavittos dombot gyalog és könyebb volt, mint gondoltam. A kilátás pedig elképsztően pazar :D Aki eddig kihagyta, annak ajánlom, hogy tervezze be a felkeresendő látványosságokba. A reggeli időpont előnye, hogy rajtam kívül csak egy túrista volt fent, így nem kellett senkivel megküzdenem, hogy nyugodtan körbe fényképezhessek :D
Reggel 8-kor másztam meg a Lykavittos dombot gyalog és könyebb volt, mint gondoltam. A kilátás pedig elképsztően pazar :D Aki eddig kihagyta, annak ajánlom, hogy tervezze be a felkeresendő látványosságokba. A reggeli időpont előnye, hogy rajtam kívül csak egy túrista volt fent, így nem kellett senkivel megküzdenem, hogy nyugodtan körbe fényképezhessek :D



Villa Oasis - Nea Potidea - Halkidiki
Privát homokos strand, csodálatos kilátás, mindössze 100 m-re a tengertől.
..:: Halkidiki, Kassandra, Nea Potidea ::..