Aktív témák

Utazás \ Útitárs kereső
#155186 Szanna2011-01-21
Sziasztok! Mivel az idén nincs kivel nyaralni mennem, útitárs keresésre adom a fejem. Nyaralás időpontja: még nem fix, de a főszezonban nem szívesen utaznék. Július elejétől szeptember közepéig (végéig) lenne jó. Nyaralás időtartama: 10 -14 nap Nyaralás helye: még nem tudom, de lehetőleg nem Görögország (se Tunézia, se Egyiptom). Nyaralás ára: a határ nem a csillagos ég (különben világ körüli útra mennék) :D Megjegyzések: Nem dohányzom, ezért lehetőleg szintén nem dohányzó útitársat keresek. Mivel én 30 év körüli vagyok, szintén ebből a korosztályból várok jelentkezőket. Szóval, ha neked sincs kivel utaznod és lány (mint én) vagy, akkor küldj nekem egy üzit. Üdv:Szanna
Sziasztok! Mivel az idén nincs kivel nyaralni mennem, útitárs keresésre adom a fejem. Nyaralás időpontja: még nem fix, de a főszezonban nem szívesen utaznék. Július elejétől szeptember közepéig (végéig) lenne jó. Nyaralás időtartama: 10 -14 nap Nyaralás helye: még nem tudom, de lehetőleg nem Görögország (se Tunézia, se Egyiptom). Nyaralás ára: a határ nem a csillagos ég (különben világ körüli útra mennék) :D Megjegyzések: Nem dohányzom, ezért lehetőleg szintén nem dohányzó útitársat keresek. Mivel én 30 év körüli vagyok, szintén ebből a korosztályból várok jelentkezőket. Szóval, ha neked sincs kivel utaznod és lány (mint én) vagy, akkor küldj nekem egy üzit. Üdv:Szanna

#149755 Kristi2010-08-21
Ha valaki szept.3-tól 12-ig autóval megy le Sartiba és van 2 szabad hely keressen meg :wink: köszi
Ha valaki szept.3-tól 12-ig autóval megy le Sartiba és van 2 szabad hely keressen meg :wink: köszi

#149319 dorado2010-08-17
...miffenee, játszótárskeresőő?? :P Nee hagyjatook itthoon!! Megígérem engedlek nyerni mindnyájatokat! :lol:
...miffenee, játszótárskeresőő?? :P Nee hagyjatook itthoon!! Megígérem engedlek nyerni mindnyájatokat! :lol:

#149268 vscotina2010-08-17
Bocs, kicsit akkor eltévedtem
Bocs, kicsit akkor eltévedtem

#149267 HarlequinXXX2010-08-17
Semennyire, de mi Stavrosban leszünk.
Semennyire, de mi Stavrosban leszünk.

#149265 vscotina2010-08-17
Szervusz! Korosztály mennyire kötött??? szeptember 1-től leszek kinn, és nagyon szeretek játszani.
Szervusz! Korosztály mennyire kötött??? szeptember 1-től leszek kinn, és nagyon szeretek játszani.

#149189 HarlequinXXX2010-08-16
Hát, útitárs ugyan nem fér be, de esténként társasjátékozni még van 2 hely...
Hát, útitárs ugyan nem fér be, de esténként társasjátékozni még van 2 hely...

#149137 dorado2010-08-15
:lol: Nektek tuti nem..... de hol vagyok ééén a képben?? :lol:
:lol: Nektek tuti nem..... de hol vagyok ééén a képben?? :lol:

#149134 HarlequinXXX2010-08-15
Mi, akkor megyünk, 10napra...Kell ennél jobb?
Mi, akkor megyünk, 10napra...Kell ennél jobb?

#149131 dorado2010-08-15
Szia Harlequien.... egyetlen jóóóó okot mondj légyszi :lol: .... :arrow: és vááárok! D
Szia Harlequien.... egyetlen jóóóó okot mondj légyszi :lol: .... :arrow: és vááárok! D

LEGNÉPSZERŰBB KÉPEK
LEGUTÓBBI FRISSÍTÉSEK
LEGUTÓBBI FÓRUMTÉMÁK
LEGÚJABB BESZÁMOLÓK
LEGÚJABB ALBUMOK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK
AKTUÁLIS IDŐJÁRÁS
KÖZÖSSÉG: 22 110 TAG
ONLINE OLVASÓK: 3
FACEBOOK IDŐVONAL
LEGÚJABB GÖRÖG ZENÉK
STATISZTIKA
  • OnLine olvasók: 3

• Látogatók ma: 267

• Oldalletöltés ma: 11387

• Összes látogató: 5 886 978

Booking.com
Keljen útra ismét a Villámajánlatokkal! Foglaljon most, és takarítson meg legalább 30%-ot!