KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Utazás \ Útitárs kereső

#155187 Szanna 2011-01-21
Kérdésekre szívesen válaszolok. :)
Kérdésekre szívesen válaszolok. :)
#155186 Szanna 2011-01-21
Sziasztok! Mivel az idén nincs kivel nyaralni mennem, útitárs keresésre adom a fejem. Nyaralás időpontja: még nem fix, de a főszezonban nem szívesen utaznék. Július elejétől szeptember közepéig (végéig) lenne jó. Nyaralás időtartama: 10 -14 nap Nyaralás helye: még nem tudom, de lehetőleg nem Görögország (se Tunézia, se Egyiptom). Nyaralás ára: a határ nem a csillagos ég (különben világ körüli útra mennék) :D Megjegyzések: Nem dohányzom, ezért lehetőleg szintén nem dohányzó útitársat keresek. Mivel én 30 év körüli vagyok, szintén ebből a korosztályból várok jelentkezőket. Szóval, ha neked sincs kivel utaznod és lány (mint én) vagy, akkor küldj nekem egy üzit. Üdv:Szanna
Sziasztok! Mivel az idén nincs kivel nyaralni mennem, útitárs keresésre adom a fejem. Nyaralás időpontja: még nem fix, de a főszezonban nem szívesen utaznék. Július elejétől szeptember közepéig (végéig) lenne jó. Nyaralás időtartama: 10 -14 nap Nyaralás helye: még nem tudom, de lehetőleg nem Görögország (se Tunézia, se Egyiptom). Nyaralás ára: a határ nem a csillagos ég (különben világ körüli útra mennék) :D Megjegyzések: Nem dohányzom, ezért lehetőleg szintén nem dohányzó útitársat keresek. Mivel én 30 év körüli vagyok, szintén ebből a korosztályból várok jelentkezőket. Szóval, ha neked sincs kivel utaznod és lány (mint én) vagy, akkor küldj nekem egy üzit. Üdv:Szanna
#149755 Kristi 2010-08-21
Ha valaki szept.3-tól 12-ig autóval megy le Sartiba és van 2 szabad hely keressen meg :wink: köszi
Ha valaki szept.3-tól 12-ig autóval megy le Sartiba és van 2 szabad hely keressen meg :wink: köszi
#149319 dorado 2010-08-17
...miffenee, játszótárskeresőő?? :P Nee hagyjatook itthoon!! Megígérem engedlek nyerni mindnyájatokat! :lol:
...miffenee, játszótárskeresőő?? :P Nee hagyjatook itthoon!! Megígérem engedlek nyerni mindnyájatokat! :lol:
#149268 vscotina 2010-08-17
Bocs, kicsit akkor eltévedtem
Bocs, kicsit akkor eltévedtem
#149267 HarlequinXXX 2010-08-17
Semennyire, de mi Stavrosban leszünk.
Semennyire, de mi Stavrosban leszünk.
#149265 vscotina 2010-08-17
Szervusz! Korosztály mennyire kötött??? szeptember 1-től leszek kinn, és nagyon szeretek játszani.
Szervusz! Korosztály mennyire kötött??? szeptember 1-től leszek kinn, és nagyon szeretek játszani.
#149189 HarlequinXXX 2010-08-16
Hát, útitárs ugyan nem fér be, de esténként társasjátékozni még van 2 hely...
Hát, útitárs ugyan nem fér be, de esténként társasjátékozni még van 2 hely...
#149137 dorado 2010-08-15
:lol: Nektek tuti nem..... de hol vagyok ééén a képben?? :lol:
:lol: Nektek tuti nem..... de hol vagyok ééén a képben?? :lol:
#149134 HarlequinXXX 2010-08-15
Mi, akkor megyünk, 10napra...Kell ennél jobb?
Mi, akkor megyünk, 10napra...Kell ennél jobb?



..:: Autóbérlés ::..
Keresse meg a legjobb ajánlatot, hasonlítsa össze az árakat és
spóroljon akár 70%-ot!