KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Utazási irodák \ Mediterrán tombola

#218622 gemike 2014-06-23
szia Ildi moraitika milyen ??kavicsos ?? a magdaléna apartman miért volt zajos ,közel volt a fő úthoz ?? üdv gémike
szia Ildi moraitika milyen ??kavicsos ?? a magdaléna apartman miért volt zajos ,közel volt a fő úthoz ?? üdv gémike
#218616 gemike 2014-06-23
szia köszii a választ . üdv gémike
szia köszii a választ . üdv gémike
#218605 Alisha27 2014-06-23
Igen. Utolag is lehet kizarni. Szerintem sorsolás elottig.
Igen. Utolag is lehet kizarni. Szerintem sorsolás elottig.
#218542 Magdica 2014-06-22
Én még nem próbáltam, de Alisha írta pár hete,hogy utólag zárt ki.
Én még nem próbáltam, de Alisha írta pár hete,hogy utólag zárt ki.
#218538 gemike 2014-06-22
szia magdica ha pl decemberben lefoglalom a tombolát, később is kérhetem a 2 úticél kizárását ?? vagy azt csak akkor tehetem meg ? köszi üdv gémike
szia magdica ha pl decemberben lefoglalom a tombolát, később is kérhetem a 2 úticél kizárását ?? vagy azt csak akkor tehetem meg ? köszi üdv gémike
#218521 Magdica 2014-06-22
Köszönöm :) Hiánypótlónak gondoltam :)
Köszönöm :) Hiánypótlónak gondoltam :)
#218520 Magdica 2014-06-22
:) Köszönöm a választ, igazából csak azon morfondiroztam, hogy módosítsam e a kizárásunkat. Mi is utaztunk már 1x tombolával Kefaloniát kaptuk.
:) Köszönöm a választ, igazából csak azon morfondiroztam, hogy módosítsam e a kizárásunkat. Mi is utaztunk már 1x tombolával Kefaloniát kaptuk.
#218519 Magdica 2014-06-22
Szerintem Olymposz, Chalkididki. Olasz-Adria és Bulgáriát még egy ismerősöm sem kapta, de természetesen ez a korábbi évek tapasztalata ( nem is emlékszem, hogy mik voltak benne, de talán tavaly még Horvátország is volt)
Szerintem Olymposz, Chalkididki. Olasz-Adria és Bulgáriát még egy ismerősöm sem kapta, de természetesen ez a korábbi évek tapasztalata ( nem is emlékszem, hogy mik voltak benne, de talán tavaly még Horvátország is volt)
#218513 zombori 2014-06-22
Ha egyénileg utazunk, szerintetek mi lehet a viszonylag tuti hely, ahova kapunk szállást?
Ha egyénileg utazunk, szerintetek mi lehet a viszonylag tuti hely, ahova kapunk szállást?
#218512 Miskolciutas 2014-06-22
csak gratulálnék magdica,okos gondolat volt ez a topik...
csak gratulálnék magdica,okos gondolat volt ez a topik...



..:: Autóbérlés ::..
Keresse meg a legjobb ajánlatot, hasonlítsa össze az árakat és
spóroljon akár 70%-ot!