Aktív témák

Peloponnészosz \ Peloponnészosz
#196439 melus162012-11-23
Akkor még lesz erre utatok, ha módotokban áll :lol: Ahogy nekem is! :wink:
Akkor még lesz erre utatok, ha módotokban áll :lol: Ahogy nekem is! :wink:

#196438 melus162012-11-23
Köszi, Tibor! :lol: Neked pedig füled érjen bokáig! :wink: :lol:
Köszi, Tibor! :lol: Neked pedig füled érjen bokáig! :wink: :lol:

#196437 szirom2012-11-23
Melus, nagyon tetszett a beszámolód, köszi szépen! :wink: Az egyik örök kedvenc nekünk az a környék, így tényleg nagyon jó volt róla ismét olvasni! Jövőre talán, talán vissza is kéne menni... ha sikerülne. Még csak a fejemben kezd körvonalazódni, de Kiparissinek tuti helye lenne benne. Volt ott valaki? Melus, ti arrafelé mentetek el, csak nem tudom, hogy érintettétek-e (Leonido alatt, tudod). Nagyon gáz az az út? Azt a repülést a műút végén kissé riasztó volt olvasni. Kocsinak nem lett baja?
Melus, nagyon tetszett a beszámolód, köszi szépen! :wink: Az egyik örök kedvenc nekünk az a környék, így tényleg nagyon jó volt róla ismét olvasni! Jövőre talán, talán vissza is kéne menni... ha sikerülne. Még csak a fejemben kezd körvonalazódni, de Kiparissinek tuti helye lenne benne. Volt ott valaki? Melus, ti arrafelé mentetek el, csak nem tudom, hogy érintettétek-e (Leonido alatt, tudod). Nagyon gáz az az út? Azt a repülést a műút végén kissé riasztó volt olvasni. Kocsinak nem lett baja?

#196434 Messinia2012-11-22
Szia Melinda! Bár nem először dicsérem, de azért még egyszer megteszem, szuper képek, szuper beszámoló! Ez utóbbi vége még újdonság volt! :) Természetesen csillagos ötös mindkettő! :) Puszi!
Szia Melinda! Bár nem először dicsérem, de azért még egyszer megteszem, szuper képek, szuper beszámoló! Ez utóbbi vége még újdonság volt! :) Természetesen csillagos ötös mindkettő! :) Puszi!

#196433 gypanni2012-11-21
Ezzel így vagyok én is. :(
Ezzel így vagyok én is. :(

#196432 kelemen772012-11-21
Szia Melus! Fantasztikusan jó írás. Gyönyörű képek. Gratulálok. :-)
Szia Melus! Fantasztikusan jó írás. Gyönyörű képek. Gratulálok. :-)

#196431 melus162012-11-21
Szia Medi! Jó munkához idő kell, :oops: és ez jó sok időbe telt. :wink: Viccet félretéve, majd ki-ki, eldönti, hogy milyen lett! :lol:
Szia Medi! Jó munkához idő kell, :oops: és ez jó sok időbe telt. :wink: Viccet félretéve, majd ki-ki, eldönti, hogy milyen lett! :lol:

#196430 melus162012-11-21
Szia Panni! Köszönöm! De inkább a helyek voltak szépek, ahol jártunk, még most sajog a szívem, hogy nem láthattam többet! :wink:
Szia Panni! Köszönöm! De inkább a helyek voltak szépek, ahol jártunk, még most sajog a szívem, hogy nem láthattam többet! :wink:

#196429 Mediterraneo2012-11-21
Szia Melus! Véééégre megjelent a beszámolód! Öröm volt olvasni! Biztos elvolvasom még egy párszor :)
Szia Melus! Véééégre megjelent a beszámolód! Öröm volt olvasni! Biztos elvolvasom még egy párszor :)

#196425 gypanni2012-11-20
Szia Melus! Gratulálok a fotóidhoz, nagyon szép képeket csináltál.
Szia Melus! Gratulálok a fotóidhoz, nagyon szép képeket csináltál.

LEGNÉPSZERŰBB KÉPEK
LEGUTÓBBI FRISSÍTÉSEK
LEGUTÓBBI FÓRUMTÉMÁK
LEGÚJABB BESZÁMOLÓK
LEGÚJABB ALBUMOK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK
AKTUÁLIS IDŐJÁRÁS
KÖZÖSSÉG: 21 980 TAG
ONLINE OLVASÓK: 7
FACEBOOK IDŐVONAL
LEGÚJABB GÖRÖG ZENÉK
STATISZTIKA
  • OnLine olvasók: 7

• Látogatók ma: 251

• Oldalletöltés ma: 16337

• Összes látogató: 5 180 439

Fani Apartments - Vourvourou
Árajánlatkérés és szállásfoglalás közvetlen a szállás tulajdonosától.
25 EURO / éj -től