Kefalonia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 8536
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenee
Aktív fórumos
Aktív fórumos
242 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135646 Üzenet linkje2010-05-26 15:32:09  Válasz a #135635. hsz-ra

nemtom Atosz nem úgy reagáltak-e a többiek a jókívánságra, mint én (kissé értetlenül a "részvétem" miatt), oszt' ezért a nagy csend icon_smile.gif

részemről köszönöm - 9 nap múlva majd élek vele icon_smile.gif

# 8537
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135635 Üzenet linkje2010-05-26 13:53:16  Válasz a #135489. hsz-ra Előzmény #135489

Hát akkor kb. erről ennyit...Nagyon szívesen icon_exclaim.gif

Idézet és válasz egyben...

# 8538
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenee
Aktív fórumos
Aktív fórumos
242 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135629 Üzenet linkje2010-05-26 13:21:25  Válasz a #135623. hsz-ra Előzmény #135623

megkérdezem Marcsit icon_smile.gif
# 8539
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kuku
Aktív fórumos
Aktív fórumos
175 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135626 Üzenet linkje2010-05-26 13:15:01  Válasz a #135600. hsz-ra Előzmény #135600

Kónyu!!!!!!!!!Jó utat, csodás időt és szép nyaralást!!Üdv Kuku
# 8540
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135623 Üzenet linkje2010-05-26 12:42:48  Válasz a #135602. hsz-ra Előzmény #135602

Passz icon_smile.gif
# 8541
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenee
Aktív fórumos
Aktív fórumos
242 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135602 Üzenet linkje2010-05-26 09:13:10  Válasz a #135600. hsz-ra Előzmény #135600

hát ez a teki nagyon édes. icon_biggrin.gif
hogy ki és mikor vette fel, azt lehet tudni? a kérdés arra vonatkozik, h az év mely hónapjában kelnek a tekik, lehetséges-e, h mi is belefutunk majd... és pontosan hol vannak teknős-tanyák?
icon_smile.gif

# 8542
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135600 Üzenet linkje2010-05-26 08:57:45  Válasz a #135596. hsz-ra Előzmény #135596

Pakol a franc - már rég bepakoltam, csak a kaja-pia maradt, azt holnap intézem icon_smile.gif
Küldök egy kis teknőcöt Kefaloniáról, nem az én felvételem:
Itt a teki:-)

# 8543
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Casmir
Aktív fórumos
Aktív fórumos
461 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135596 Üzenet linkje2010-05-26 08:30:35  ....

OFF
Jaaa...most jutottam eszembe egy másik topicban is a szúnyogriasztó a téma....és ez által jutott eszembe....ami nagyon szokott hiányozni...a T-dugó.
Mert általában egy szobában két konnektor van, és biztos, hogy a szoba ellentétes pontjain.
Nekem az ajtó közelébe mindig a lötyis szunyogriasztó van bedugva, a másik meg tuti a tükörtől, asztaltól távol van, így a telefon töltő, elemtöltőt elég nehéz bedugni és akkor már más elektromos dolgot nem is tudsz használni.
Így egy T-dugó vagy hosszabbító mindig jól jön.icon_smile.gif))
ON

# 8544
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Casmir
Aktív fórumos
Aktív fórumos
461 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135593 Üzenet linkje2010-05-26 08:18:55  irigykedem!

icon_smile.gif
Ezt nem is hiszem el, hogy ennyien mentek egyszerre.icon_smile.gif)))
Eddig azt tudtam, hogy Kristi, Konyú és Eryka24 mentek egyszerre és Leenee követ titeket.
Erre most kiderül, hogy a fél buszt meg fogjátok tölteni!?
Jó kis csapat verődhet össze így!icon_smile.gif))))
Ejjjj..... icon_sad.gif .....irigykedem.

Jajjjj...de jó nektek. icon_smile.gif))
Ma reggel Apollonos buszt láttam a téren.icon_smile.gif És a szívem fájt. Őket is nagyon szeretem.
Pénteken meg majd a Grandos busz.
Bár remélem nem fogok látni egyet sem, mert akkor azt jelenti időben indultatok. (esetleg a Spanyol csapat 7.30-as indulása miatt 1 buszt elviselek)

Eryka24
Szúnyog riasztót vigyetek, lötyiset, ne tablettást!
És a teraszra a spirál sem rossz, csak az füstös-büdös.icon_smile.gif
Bár ha jól emlékszem az emeleti szobáknál van szúnyoghálós tolóajtó.icon_smile.gif

# 8545
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rika27
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
22 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#135592 Üzenet linkje2010-05-26 08:01:14 

Látjátok, mi van az úticél alatt?

HOLNAPUTÁN UTAZIK!!!! icon_lol.gif

# 8546
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rika27
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
22 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#135591 Üzenet linkje2010-05-26 07:58:47 

Sziasztok!

Már csak kettőt kell aludni. És Isten véled kis hazám!!!! icon_biggrin.gif Azt hittem, már sosem telik el ez a sok-sok nap. Már hamarosan találkozunk! icon_lol.gif

# 8547
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kristi
Törzstag
Törzstag
845 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135570 Üzenet linkje2010-05-25 21:25:08 

Engem ez a hétfő teljesen megkevert most kapcsoltam ,hogy 2 napom van icon_lol.gif
Szóval mostam vásároltam már "csak" pakolni kell.A kedvem is jobb mert kintre jó időt mondanak icon_lol.gif
Eryka, Rika27,Faopal remélem megismerjük egymást icon_wink.gif

Leenee veled is találkozunk lent remélem icon_smile.gif És Casmir-neked is írom majd az infókat icon_wink.gif

# 8548
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eryka24
Aktív fórumos
Aktív fórumos
59 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#135563 Üzenet linkje2010-05-25 20:34:54 

Jól gondolom, hogy minden útitársam már pakol és azért nincs változás a fórumon? icon_smile.gif már csak hármat kell aludni és indulás! bár a harmadik estét nem nagyon számolom, mert hajnali 3-kor kelnem kell! icon_smile.gif de megéri! icon_smile.gif Kriszti és Kónyu nemsokára találkozunk! icon_smile.gif indulás előtti utolsó jó tanácsokat szívesen olvasok! icon_smile.gif
# 8549
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135489 Üzenet linkje2010-05-25 11:35:27 

Pár nap múlva utazó Kefalóniások: minden részvétem a tietek!!!

Remélem olyan szépnek ismeritek meg ezt a szigetet,mint amennyit én áradoztam róla...és fogjatok ki príma időt,járjátok be amennyire ennyi idő és mód engedi az egész szigetet.
Ithakát ne hagyjátok ki,mert ha földrajzilag nem is, de tartozékának érzem KEFALONIÁNAK! Szóval Minden Jót és "harcos üdvözletem" mindegyikőtöknek!!

Atosz. icon_wink.gif

# 8550
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#135472 Üzenet linkje2010-05-24 23:19:27  Válasz a #135468. hsz-ra Előzmény #135468

Mi az Imperátor fakultatívján csak átkompoltunk a busszal,majd evvel jártuk be a sziget szerintük fontosabb helyeit.Nem volt hajókázás,de így elég sok szigeten belüli helyet bejártunk,köztük a sziget"fővárosát"Vathit.Hogy most melyik a jobb?-ki tudja.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 569 570 571 ... 730 731 732   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu