Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8680
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jszola
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165059 Üzenet linkje2011-06-10 16:32:58 

Nincs fekália a tengerben! Biztosan félreértésen alapul ez a hír!
A beach felé haladva van egy kicsi folyó ami eső utén a hegyről lezúduló
iszapos és néha hordalékos vizet viszi a tengerbe.
Nem szép látvány,biztosan ezért gondoltak szennyezésre.
Imádom Sartit,már többször voltunk mi is,de ebben az évben Kavala-Drama -Tassos az uticél.Jövőre pedig újbol Sarti!
Mindenkinek kellemes nyaralást!

# 8681
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165061 Üzenet linkje2011-06-10 16:40:12 

Nem is kell a para:)

@Sancho: a kettes számú albumodban az a palacsintázó merre van? A párom él-hal az óriás palacsintáért:P
Ill még egy kérdés, a pékség, fagyizó ezek nagyjából egy helyen vannak a főtér közelében?

# 8682
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165083 Üzenet linkje2011-06-10 19:16:47  Válasz a #165061. hsz-ra Előzmény #165061

frenzi!

Úgy emléxem a palacsintázó az Ovelix utcájában van, de a többiek úgy is írják majd icon_smile.gif Többféle palacsinából lehet választani, mi a csokis-banánost választottuk, de megmondom őszintén nem tudtuk megenni icon_smile.gif Nem véletlenül hívják óriás palacsintának icon_biggrin.gif
Különben nagyon finom, de tényleg hatalmas...
Nem fogod eltéveszteni, mert ez az egy ilyen palacsintázó van Sartin és valamelyik utca sarkán található.

A pékség... nos ez több is van. Ami a képeimen látható, az valóban a főtértől nem messze van, a parthoz közeli utcában. Egyébként mindent nagyon könnyen meg lehet találni, lévén Sarti nem olyan nagy icon_smile.gif Hidd el, nem lesz gond és mindent meg fogsz találni icon_smile.gif

Én először attól féltem, hogy a kamerán is látható sárga kis boltot és Sassos kölcsönzőjét illetve a Kalóztanyát nem fogom megtalálni és első nap bizony keresgéltük, de utána már minden további nélkül megtaláltunk mindent icon_smile.gif

# 8683
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Larik
Aktív fórumos
Aktív fórumos
168 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165087 Üzenet linkje2011-06-10 19:31:38  Válasz a #164844. hsz-ra Előzmény #164844

Szia Bettys!
Először is nagyon kellemes időtöltést kívánok Nektek az utolsó estére.
Gondolom nagyon sok szuper élménnyel tértek majd haza, amit szívesen veszek, ha megosztjátok velünk. Nagyon szuper az a pár kép amit feltöltöttetek icon_smile.gif Már nagyon várom a többit is.
Azt szeretném megkérdezni, hogy most mennyibe kerül a motorbérlés meg esetleg a kerékpár (ha van ilyen lehetőség) 3-4 napra?
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

További szép estét!

Üdv: Larik

# 8684
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165094 Üzenet linkje2011-06-10 19:49:25 

Sancho és mindenki!
Látjátok mi lett ebből a szennyvíz dologból?Pedig már egy páran leírtuk,hogy egyikünk sem tapasztalat ilyet és a turistákból élő helyiek biztos nem kockáztatnák a jó hírüket!De mindig vannak akiket nehéz meggyőzni róla és senkinek se jusson eszébe lemondani a nyaralást!!!!!

Hiszen Sarti maga a csoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ugye Sancho?? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 8685
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165097 Üzenet linkje2011-06-10 19:56:33 

Erika és mindenki, aki a napokban utazik!
Nagyon jó utat és jó nyaralást mindenkinek,várjuk az élménybeszámolókat!! icon_smile.gif icon_smile.gif

Jajj még 21 nap!! icon_sad.gif
Vagy CSAK 21 nap? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 8686
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165101 Üzenet linkje2011-06-10 20:07:00 

ericsike69 írta:
Sziasztok!

Holnap indulás!! icon_lol.gif


Üdv: Erika


Szia,

Huhhhhú de sárga vagyok az irigységtől... De ez még egészségesen sárga! icon_biggrin.gif
Nagyon jó utat, szép időt és jó pihenést kívánok! icon_smile.gif

# 8687
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165104 Üzenet linkje2011-06-10 20:14:22  Válasz a #165094. hsz-ra Előzmény #165094

beszter!

A görögök már rég rájöttek, hogy ők főleg a túrizmusból élnek és ennek megfelelően mindent el is követnek, hogy mindenki jól élrezze magát és visszavágyjon, iilletve ajánlja őket másnak. Tudod vannak akik talán egy kicsit érzékenyebbek és bizony olyanok is akadnak, akik csak a rosszat tudják észrevenni. Nekem még nem volt Göröghonban rossz élményem, ami a görögöktől származott volna. Többször botránkoztattak meg hazánk fiai. A partokra különösen odafigyelnek, hiszen a Görög Túrisztikai Hivatal által odaítélhető kék zászló nívót jelent és erre a helybeliek is büszkék. Ez a zászló jelenti, hogy a part tiszta, karbantartott és szép. Egyébként is tudtommal minden hajnalban egy géppel végigvonulnak a parton és "megfésülik" a homokot icon_smile.gif Sartinak változatos, de tiszta partja van. Tehát mindenki aki esetleg elbizonytalanodott: igaza van beszternek. Sarti egy csodálatos hely icon_smile.gif

Tudjátok... a jelmondatom: " Jól érzem magam, mert jól akarom magam érezni!"

# 8688
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyula15
Aktív fórumos
Aktív fórumos
88 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165106 Üzenet linkje2011-06-10 20:33:15  Válasz a #165083. hsz-ra Előzmény #165083

Sancho!

A palacsintázó, ha nem csalnak az emlékeim a Renáta után van a Főtér felé. Van egy másik is, az Ovelix utcájában, a nagy parkoló után közvetlenül. Mind a két helyen fincsi a palacsinta! icon_biggrin.gif

# 8689
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165112 Üzenet linkje2011-06-10 21:06:57 

Sancho!
Mindig meglep ,milyen egyformán gondolkodunk!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ez nagyon jó! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Erre mondom mindig,hogy olyanok vagyunk itt a fórumon,mint egy nagy család!
Nagyon örülök,hogy idetaláltam és mindig nagyon szívesen olvasom a hozzászólásaidat!
Mi ketten már annyiszor leírtuk,hogy mindenki ott érzi jól magát,ahol jól akarja!!!Csak akarni kell és nem mindent észrevenni!
De aki akar,úgyis beleköt mindenbe!
Egy a lényeg ,Ti is ,Mi is és mindenki ,aki idén görögországba megy érezze nagyon jól magát!!!

# 8690
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165114 Üzenet linkje2011-06-10 21:41:14  Válasz a #165106. hsz-ra Előzmény #165106

Szia Gyula!

A másikról nem tudtam icon_smile.gif Mielőtt kimentem volna engem mindenki az Ovelix utcájában lévőhöz küldözgetett, azt meg is találtam icon_smile.gif Az albumomban található képek is arról készültek.

# 8691
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165118 Üzenet linkje2011-06-10 21:47:32  Válasz a #165112. hsz-ra Előzmény #165112

beszter!

Valóban ez olyan, mint egy család és bizony nagyon jó kis ismerettségeket szerezhet az ember. Nekem több fórumozó is van, akiket személyesen ismerek és azt hiszem állíthatom, hogy barátok lettünk az évek alatt. Gondolhatok akár BRobertre, Bonira, Busai Anikóra és főleg Fate-re icon_smile.gif Velük személyesen is többször találkoztunk. Fate-tel pedig tavaly sokaknak maradandóan emékezetes pillanatokat okoztunk icon_smile.gif

Örülök, hogy tetszenek a hozzászólásaim és az is, hogy egyformán gondolkodunk, továbbra is próbálom a kis beírásaimmal segíteni a többieket.
Egyébként tényleg el lehet úgy tölteni egy nyaralást, hogy csak azt vesszük észre ami szép és jó icon_smile.gif

A többiek nevében is köszönöm a jókívánságokat icon_smile.gif

# 8692
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165121 Üzenet linkje2011-06-10 21:52:58 

Aki most indul annak jó utat és jó nyaralást icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
# 8693
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ericsike69
Törzstag
Törzstag
751 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165125 Üzenet linkje2011-06-10 21:56:51 

Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat!!
Ha megjövünk mesélek.

ÜDV: Erika


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif megyek még pakolni.

# 8694
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cecee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165139 Üzenet linkje2011-06-11 06:32:40 

Sziasztok!
PARIS apartmanban valaki még nem volt nyaralni,mert ezt ajanlottak az utazasi irodaban,és szeretnék egy kicsit érdeklodni a helyrol.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 578 579 580 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu