Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8815
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166005 Üzenet linkje2011-06-17 19:53:40 

Na sikerült végre a néger fiut feltenni.
# 8816
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166008 Üzenet linkje2011-06-17 20:05:20 

# 8817
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildicskó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166016 Üzenet linkje2011-06-17 20:57:18 

Sziasztok!
Az utazás modja nem egyszerű történet. Négyen megyünk (2 pár), 3 autó közül a miénk a legkényelmesebb és leggyorsabb, nem hencegés, de így van. Mivel a mi autónkat beszéltük meg, készpénznek vette mindenki, hogy egész úton a férjrm vezet. Tudom, le lehet vezetni, de mivel mindenkinek van jogsija, és rajtam kívűl mindenki rutinos vezető, illene egy kicsit bevállalni. Utána néztem a vonatnak, repülőjegynek, mert busszal már voltunk, de nem nagyon jött be. A vonat nem egyszerű, a repülőjegy ára pedig 30eFt illetékkel együtt oda-vissza. Szerintem ez jó ár, és nagyon szeretünk repülni, csak ritkán van rá lehetőségünk. Egyébbként transzferekkel, szállással, utazással együtt 12 nap kb. 110000-115000Ft/fő jön ki a nyaralás+ költőpénz, de csak gyrosra, mazsolaborra és motorra fogunk költeni.icon_smile.gif)))) Sajna, egy ideig nem megyünk nyaralni, de ezzel nem foglalkozunk, csak azzal, hogy júliusban megyünk.

# 8818
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildicskó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166018 Üzenet linkje2011-06-17 21:01:38 

Még annyit, hogy nekem mindegy, csak menjek, a többség döntött, én csak szervezkedek.
# 8819
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166020 Üzenet linkje2011-06-17 21:14:09 

Sziasztok!
Sajnos, látom nem nagyon van információtok a Virozi apartmanról. Sebaj, biztos jó lesz.
Mi két éve Sartiban megismerkedtünk egy párral, akik a Spanosban voltak. Nagyon szép apartmanjuk volt és a tengerre nézett. Kicsit irigykedtünk, ezért is szerettünk volna idén oda menni, csak hát lecsúsztunk róla.
Olvasva a fórumot mi is úgy döntöttünk a férjemmel, hogy a Taousanis Tours-t választjuk fakultatív programokkal kapcsolatban. Bár az biztos, hogy kalózhajózunk Attiláékkal.
Gingike Ismeretlenül is gratulálok az államvizsgádhoz!

# 8820
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildicskó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166021 Üzenet linkje2011-06-17 21:18:21 

Bocsi, az előbb elfelejtettem megköszönni az infókat!
# 8821
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166022 Üzenet linkje2011-06-17 21:19:48 

ildicskó!Igazad van mindegy mivel megy az ember csak induljon már el.Szerintem nagyon jó áron vettétek a jegyeket és ezért jó döntésnek tartom.Nekünk csak a repülő jegyet kellett fizetnünk a szállást tavaly nyertük meg az ottani nyaraláson így mi is megússzuk 72000ft-ból + költőpénz.kívánok Nektek és a baráti társaságnak jó nyaralást.
# 8822
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166026 Üzenet linkje2011-06-17 22:10:56 

Szia Kszifiasz!
Szuperek a képek KÖSZI!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif és várom a többit is. icon_biggrin.gif
Ti hány fősbe is voltatok?
Egyébként most már úgy vagyok,hogy mindegy mi milyen csak MENJÜNK MÁR!!!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 8823
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166028 Üzenet linkje2011-06-17 22:21:15 

Szia Beszter. Nincs mit, lesz még több is,csak ahogy irtam három telefonról plussz a fényképezőgépről tettem fel a képeket. Egyelőre összevissza vannak. A kérdésedre válaszolva mi az első emeleten voltunk a hármas szobában. A feleségem, és a lányom van a képen az erkélyen. Ez egy négyfős apartman.
# 8824
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kocsis78
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166029 Üzenet linkje2011-06-17 22:21:22 

Sziasztok,új vagyok,szeretnék idén Sartira menni nyaralni, a Lakis apartmant nésztuk ki valakinek van-e valamilyen tapasztalata ezzel az apartmanházzal kapcsolatban?
Esetleg volt-e már valaki ott?
Azt irják, hogy 10 méterre van a szabadstrandtól de azt nem tudjuk, hogy homokos-e az a partszakasz.
Vagy Sartin minden partszakasz homokos??
Elorre is koszonom a válaszokat.
Udv Krisztián



Legutóbb kocsis78 szerkesztette (2011-06-17 22:26:37), összesen 1 alkalommal
# 8825
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166030 Üzenet linkje2011-06-17 22:26:01 

Krisztián. Az apartmanról nem tudok semmit. Sartin az ófalu első 200 métere nagyon finom aprókavicsos, atöbbi 2 km homok.
# 8826
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166031 Üzenet linkje2011-06-17 22:32:32 

A repülő, nem repülő témához csak annyit szeretnék fűzni ,hogy mindenkinek van némi igaza!

Igen ,szerintem is macerás a repülés IS.Korfu-i nyaralásunkkor :Kadarkútról (Kaposvártól 25 km)nekünk Bp.-t 2-2,5 óra,előre foglaltam parkolót (10000 ft) ,persze nem közvetlen a repülőtérnél,hanem kis busszal hoztak vittek minket.Két órával indulás elött ott kell lenni!Charter járattal még talán nincs akkora gond,de a Wizzair Rodoszi járata reggel 6 óra helyett,délután 14.30-kor szállt fel,mivel elöbb a menetrendszerinti járatokat indítják,majd a chartert és aztán jön csak a fapados!!!.Két gyerekkel nem egy leányálom a várakozás .Persze csekkolásnál nem vihetsz magaddal folyadékot,a tranzitba pedig aranyáron megy az innivaló!

DE!!!!
Hát a repülés az egy felejthetlen élmény!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
És igen azt mondom,hogy aki teheti az menjen repülővel!
Nekünk az idén 5 főre nem fért bele a büdzsébe (a szívünk szakad meg,ha repülőt látunk),így maradtunk a busznál,mivel az autóhoz még azóta sem lettem elég bátor!! icon_redface.gif

Legközelebb jobban spórolok és irány a Liszt Ferenc repülőtér!Mennyivel jobban hangzott a Ferihegy!!!!

Egyébként pedig teljesen mindegy csak legyünk már SARTIN!!

# 8827
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166032 Üzenet linkje2011-06-17 22:34:23 

Kszifiasz akkor van esélyem a sütőre?! icon_biggrin.gif
# 8828
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166033 Üzenet linkje2011-06-17 22:38:19 

Beszter. Én is nekivágtam autóval,és ezentúl csak azzal megyek. Annyi hasznos tanácsot szereztem itt a fórumon, hogy simán ment minden. Ahogy valamelyik kedves fórumozó irta, kitaposott ösvény.
# 8829
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166034 Üzenet linkje2011-06-17 22:40:01 

Beszter. Sütő az nincs, csak rezsó. Hogy az ötfősbe van e nem tudom.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 587 588 589 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu