Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8845
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166135 Üzenet linkje2011-06-18 19:05:18 

Cece. Még valami. Mindenképp vegyél sós vizre való damilt, nem drágább mint a hagyományos monofil. Utóbbit tönkreteszi a tengerviz. Ha hazaérsz az orsót, csapágyakat kitisztitani, lezsirozni.
# 8846
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166140 Üzenet linkje2011-06-18 19:53:27 

Sziasztok

A Tula apartmanban volt már valaki ? Megköszönnék egy-két infót, képet, mert csak 2 képet találtam róla.

Előre is köszönöm !

# 8847
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildicskó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166150 Üzenet linkje2011-06-18 20:48:10 

Sziasztok!
Én még mindig a transzferrel jövök, de most utóljára, megígérem!
Kedves Taousanis Tours!
Itt a fórumon ajánlották, hogy kérdezzem meg az irodát transzfer ügyben. Tudtok nekünk segíteni? Már írtam emailt is, de még nem kaptam rá választ. Tudom, hogy sok a dolgotok, egy igen vagy nem is elég. Előre is köszönöm, Ildikó

# 8848
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ibissz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
190 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166158 Üzenet linkje2011-06-18 22:10:31 

Üdv mindenkinek Sartiból!
Ma délben érkeztünk az IBUSZ buszával. Éjszaka nagyon sokat álltunk mindkét macedón határon.
Nagyon meleg volt délután, amin a szél enyhített. A tenger állítólag 26 fokos, de én még csak combközépig merészkedtem bele, nekem kicsit hűvös volt.
Elég sok nyaraló van már - legtöbbjük magyar, - úgy néz ki, beindult a szezon. Minden nyitva van, az árak magasabbak mint tavalyelőtt itt, vagy tavaly Leptokáriában. Délben Sassosnál ettünk egy giroszt, 2,50-be került. Este a főtéren az egyik étteremben vacsiztunk. Ott 2 euró a girosz, és adtak hozzá egy 0,33-as Mythost is. icon_biggrin.gif Óriás palacsintát két helyen is láttam, hogy sütnek.
A Sokratis (vagy Iliadis) házban lakunk, ami kb. 30 méterre van Sassostól és nagyon közel a központhoz és a tengerhez is, de az adottságai miatt (ahogyan már írták előttem, egy óriási dísznövény bozót van az erkélye alatt) mégis nyugis. A felszereltsége, tisztasága teljesen rendben van.
Tartott ma az iroda idegenvezetője egy eligazítást, ismertette a fakultatív utakat is, amik véleményem szerint nagyon drágák. Túl sok fakultatívra az egy hét alatt nem akarunk menni, talán valamelyik hajókirándulásra, meg az öszvértúrára. Úgy emlékszem, hogy írta itt valaki, hogy a csacsis urat magánúton is meg lehet próbálni. Nem emlékeztek, hogy mit írt, hol található meg?
Ja, és délután fényképeztünk egy tauosanisos delfint (legalábbis gondolom, hogy az volt), nem tudjátok mi vele a teendő?

# 8849
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166163 Üzenet linkje2011-06-18 22:28:58 

Ibissz. Nagyon jó nyaralást kivánok. A csacsis urat Krisztosznak hivják,de nem tudom hol találod meg. A fényképet vidd be a Taousanis irodájába a főtérre
# 8850
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166169 Üzenet linkje2011-06-19 00:04:28 

# 8851
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166170 Üzenet linkje2011-06-19 00:06:22 

# 8852
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166172 Üzenet linkje2011-06-19 04:58:03 

Beszter. Gondoltam egy kicsit megtréfállak.
Az apartmant kissé leamortizáltuk, de az iroda adoott másik szálláslehetőséget.


http://gallery.site.hu/d/18288158-2/Toroni-_Sarti_366.jpg

# 8853
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
TaousanisTours
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166177 Üzenet linkje2011-06-19 08:49:10 

Sziasztok!

Ibisz, a képet hozd be hozzánk és kedvezményesen mehetsz kirándulni!
Nem tudom, hogy a másik irodában milyenek a fakultatív árak, esetleg gyere be és megbeszéljük icon_smile.gif Rugalmasak vagyunk, na meg a delfinnel már amúgy is kedvezményesen kirándulhatsz! icon_smile.gif

A transzferről már előbb írtam privátban is, de most leírom ide is:
Thessaloniki és Sarti között vagy taxival vagy minibussal lehet megoldani a transzfert.
A taxi 125 € 1-4 főre, egy útra
A minibus 125 € 1-4 főre 1 útra
Minibus 5-7 főre 150 € egy útra.

Helyi járattal csak elszántaknak ajánlanám, egyrészt Thessalonikiben nem egyszerű megtalálni, ha még valaki nem járt ott, másrészt meg 4 óra az úta és cipelni kell a csomagokat is!

# 8854
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
TaousanisTours
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166180 Üzenet linkje2011-06-19 09:09:17 

DELFINES JÁTÉK KEDVEZMÉNYE:

Ha Amulianira jelentkeztek, akkor 2 € kedvezményt kaptok fejenként, és egy tombolát, amivel jövőre apartmant nyerhettek!
Ha viszont egy buszos kirándulásra, akkor Amulianira 50% kedvezményt kaptok!

Várjuk a delfineket! icon_smile.gif

# 8855
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Czoki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166184 Üzenet linkje2011-06-19 09:35:05 

Sziasztok!

Szeretném megkapni a Taousanis Tours közvetlen e-mail elérhetőségét,
ha csak nem titkos icon_lol.gif icon_lol.gif
Ebbe kérem segítségeteket.
Köszönöm:
czoki

# 8856
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
TaousanisTours
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166190 Üzenet linkje2011-06-19 09:43:53 

Czoki, nem titkos icon_smile.gif

info@halkidikitours.gr

# 8857
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cecee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166202 Üzenet linkje2011-06-19 11:07:42 

Szia kszifiasz!
Koszonom a segitseget.mindenkep viszem a botokat,meg hat a kis hal is hal,meg hatha valami nagyobb is akadna!

# 8858
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Czoki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166204 Üzenet linkje2011-06-19 11:14:54  Válasz a #166190. hsz-ra Előzmény #166190

Sziasztok!
Köszönöm szépen a címet. Sajnos az oldalatokon nem találtam
meg. icon_redface.gif icon_redface.gif
További szép, napsütéses, árnyas, napokat kívánok.
icon_smile.gif icon_smile.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
Üdv.
czoki

# 8859
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166221 Üzenet linkje2011-06-19 12:19:39 

Kicsit szeles de szép idő van Sartin! 24 fokos a víz a levegő 30 és melegszik!
És szól a Sarti Rádió! -----> http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 589 590 591 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu