Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9055
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167345 Üzenet linkje2011-06-27 00:08:44  Válasz a #167311. hsz-ra

Már annyira lázban vagyok, hogy nekem még 2 hetem van az indulásig, de már írom a listát, hogy mit akarok magammal vinni és még mi nincs meg. icon_smile.gif A baj, hogy egyre jobban azt érzem hogy még semmi nincs meg amit vinni akarok! icon_smile.gificon_smile.gif
# 9056
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Smac
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167354 Üzenet linkje2011-06-27 07:55:47  Válasz a #165771. hsz-ra Előzmény #165771

Szia Ginginke!
Hová tüntek a képeid? Mi a jövő héten indulunk, és szerettem volna megnézni a Piacot, ill. a látnivalókat.
Hajóbérlésről tud valaki infót? Nagyobb (9 személyes) bérlésre is van lehetőség? köszi

# 9057
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Czoki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167362 Üzenet linkje2011-06-27 10:07:35 

renault írta:
Sziasztok

Valaki tud abban segitteni Sartin FREE WIFI van valahol . icon_question.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Skype -ni szeretnék majd haza csak arra kellene . icon_wink.gif

Választ előre is köszönöm icon_exclaim.gif


Szia!
Igaz, csak hallomásból, de úgy tudom, hogy a Relax étteremben és a
Kalóztanyán is van.
Jó nyaralást kívánok icon_cool.gif icon_cool.gif
Üdv.
czoki

# 9058
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Peti71
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
15 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167364 Üzenet linkje2011-06-27 10:35:26 

renault én most jöttem haza sartiból és igen a relaxba ahol magyar a tulaj és a kalauz tanyán is van ott is magyar a tulaj de fogyasztani kell illetve van több étterembe is. Jó nyaralást nagyon jó volt ott
# 9059
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Agika86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167366 Üzenet linkje2011-06-27 11:05:55 

Sziasztok! Jön valaki szeptember 2-én Apollon travellel?
# 9060
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Agika86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167367 Üzenet linkje2011-06-27 11:06:46  Válasz a #167366. hsz-ra Előzmény #167366

Ja! Sartira természetesen... icon_biggrin.gif
# 9061
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167376 Üzenet linkje2011-06-27 13:25:12 

Mi szeptember 2-án megyünk Otp travelel akkor még valaki Salgótarjánbol?
# 9062
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lafka80
Aktív fórumos
Aktív fórumos
134 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167382 Üzenet linkje2011-06-27 13:56:39  Válasz a #167366. hsz-ra Előzmény #167366

Ágika86 és Krisztin024!

Írjátok be az utazási naptárba és akkor ott látják ill. látod, hogy Kik, mikor, hová, mivel.......... icon_cool.gif

# 9063
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Brettl1991
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167386 Üzenet linkje2011-06-27 14:19:54 

ágika 86! Mi is megyünk szeptember 2-án az Apollon Travellel. Ti honnan? Mi Tolna. icon_smile.gif
# 9064
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vikso
Aktív fórumos
Aktív fórumos
482 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167387 Üzenet linkje2011-06-27 14:25:39  Válasz a #167382. hsz-ra Előzmény #167382

Idézet:
Két sör között szívesen látott vendég a Ponty és Görögország.


Nagyon aranyos, hangulatos mottó. icon_lol.gif

# 9065
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickycsibe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167394 Üzenet linkje2011-06-27 15:18:15  Válasz a #167376. hsz-ra Előzmény #167376

Krisztin024!

Mi is salgótarjánból megyünk, de IBUSZ-os szervezésben.
Az OTP Travellel Velencében voltunk a Karneválon. Teljesen meg voltunk elégedve a szervezéssel, mind a 3 napra kaptunk idegenvezetőt.
Az ellátás is megfelelő volt, nem panaszkodhattunk.

# 9066
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Agika86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167404 Üzenet linkje2011-06-27 16:37:00  Válasz a #167386. hsz-ra Előzmény #167386

mi Szegedről! icon_biggrin.gif
# 9067
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167412 Üzenet linkje2011-06-27 17:33:05  Válasz a #167394. hsz-ra Előzmény #167394

Ti mikor mentek Sartira ? icon_lol.gif
# 9068
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167413 Üzenet linkje2011-06-27 17:33:27 

Mi van itt?
Fél Tarján Görögbe megy icon_lol.gif
mi 15-én

# 9069
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167414 Üzenet linkje2011-06-27 17:35:33 

Mi a Diassal megyünk, jobban mondva kocsival, csak a Dias-nál foglaltunk
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 603 604 605 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu